Eventy

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6692

Hosť
Ahoj ......
.....
CHCem sa opytat či by Tvorcovia hry nepridaly nejake nove EVENTY ako napriklad že raz za mesiac či tyžden sa da ziskat o napr. 25% viac skusenosti alebo o 15% viac dolarov či dlhopicov.....a nemusi to byt tak že take špecialne veci stačia taketo maličkosti. A pre vačšie leveli tieš niečo nove pretože už všetko vedia rychlo si vedia zviknut a rychlo ich to prestane bavyt tak som si myslel že by bolo dobre keby Tvorcovia hry pridali do hry niečo nove k tym Eventom nejake nove veci ako napriklad Kôň Buffalo Billa či Kolt Buffalo Billa Mohlo by to byt napriklad od levelu 100 pretože aj ja som už dost velka level....a ešte niesom najvačšia level a už ma to pomaly prestava bavyt .....
....Tak sa chcem opytat hračov či by z tymto suhlasili a čo by k tomu ešte pridali..................
 

DeletedUser7779

Hosť
Nápad ujde, a tie eventy na dlhopisy, doláre, skúsenosti by neboli zlé. A ešte jedna vec, prečo práve Buffalo Bill, to by sa do Westu pridali iba veci od neho? Ja by som pridal aj niečo iné, len teraz neviem presne čo. Asi to treba ešte trochu prepracovať.

PS: Zabudol si na anketu.
 

DeletedUser6692

Hosť
Hej Anketu som zabudol ........No nevadi,nech tam napišu najskôr tie navrhy....
....Potom by sme sa dohodly čo by sme tam ešte chceli a niekto by to mal potom poslat Tvorcom hry ale neviem kto.....
....A nemusi byt prave Buffalo Bill to ma len tak napadlo pretože nepoznam
Ludi z Divokeho Zapadu môže byt napriklad aj Kolt Luckieho Luka
Neviem Možno už niečo vymyslia...... :--)
 

DeletedUser2929

Hosť
Ten napríklad Kolt Luckieho Luka, čo zač by bol (level, poškodenie, bonusy, strelné/chladné, vydražiteľné ?,...) ?
 

DeletedUser6692

Hosť
:D ved to len tak pišem vymysli niečo lepše :D .....mna nič ine nenapadlo napiš sem čo by si chcel na The-Weste noveho a nespamuj :xmas10
 

DeletedUser7779

Hosť
Hej Anketu som zabudol ........No nevadi,nech tam napišu najskôr tie navrhy....
....Potom by sme sa dohodly čo by sme tam ešte chceli a niekto by to mal potom poslat Tvorcom hry ale neviem kto.....
....A nemusi byt prave Buffalo Bill to ma len tak napadlo pretože nepoznam
Ludi z Divokeho Zapadu môže byt napriklad aj Kolt Luckieho Luka
Neviem Možno už niečo vymyslia...... :--)

Aha, tak diky za odpoveď.
 

DeletedUser2929

Hosť
:D ved to len tak pišem vymysli niečo lepše :D .....mna nič ine nenapadlo napiš sem čo by si chcel na The-Weste noveho a nespamuj :xmas10

Myslím všeobecne, aké cenné by to napríklad boli predmety (využiteľné pre level 20, 50, 100 ?)... a inak, neviem... ja si myslím, že v hre je veľmi veľa vecí, ktoré môžu hráčov baviť - remeslo, pevnosti, duely, práce, úspechy...
 

DeletedUser6692

Hosť
Myslím všeobecne, aké cenné by to napríklad boli predmety (využiteľné pre level 20, 50, 100 ?)... a inak, neviem... ja si myslím, že v hre je veľmi veľa vecí, ktoré môžu hráčov baviť - remeslo, pevnosti, duely, práce, úspechy...

Ved Hej ale neviem prečo hračov The-West prestava pavit a postupne odchadzaju ja som mal napriklad nedavno kamarada herne meno : Instantvater a on odišiel z ničoho nič niekomu daroval učet a povedal že tato hra už nieje to čo byvala že ho to nebavy a nemislim že by bolo dobre adt take niečo aby mali všetci skôr niečo len pre velke leveli napriklad od levelu 120.
Hračov čo su taka velka uroven to už prestaa bavyt pretože si myslia že toje všetko už nič nove na The-Weste nemožu zažit
 

DeletedUser4623

Hosť
:D ved to len tak pišem vymysli niečo lepše :D .....mna nič ine nenapadlo napiš sem čo by si chcel na The-Weste noveho a nespamuj :xmas10

myslím si asi jedine ty tu spamuješ ;) k nápadu: nesúhlasím, pretože inno momentálne dalo nejaké sety do hry a myslím si že tak čoskoro zase nové nebudú ;) navyše ak chceš zistiť či budú nové itemy v hre tak napíš na beta forum ;)
 

DeletedUser6692

Hosť
myslím si asi jedine ty tu spamuješ ;) k nápadu: nesúhlasím, pretože inno momentálne dalo nejaké sety do hry a myslím si že tak čoskoro zase nové nebudú ;) navyše ak chceš zistiť či budú nové itemy v hre tak napíš na beta forum ;)

INNO z tymi napadmi suhlasi ja som pisal a odpovedali že to niesu zle napadyale že oni z tym nič nemožu spravit to sa musi napisat sem a potom preposlat Tvorcom Hry
 

DeletedUser7779

Hosť
No ale veď InnoGames vytvorilo The West, a načo ti písali, že to máš dať sem, veď oni sú hlavní, oni o tom rozhodujú, tak prečo ti potom napísali že to máš dať sem?
 

DeletedUser4623

Hosť
výmysli.................................................... klamstvá........... nás nemusíš šáliť ;) pretože nie sme hlúpi ;) ;) ;) :odJackNoface: INNO tieto veci vytvára takže ti nemohli povedať toto čo si písal ;) :p
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7779

Hosť
výmysli.................................................... klamstvá........... nás nemusíš šáliť ;) pretože nie sme hlúpi ;) ;) ;) :odJackNoface: INNO tieto veci vytvára takže ti nemohli povedať toto či si písal ;) :p

Tiež si myslím, toto vôbec nemôže byť pravda, InnoGames by toto nenapísalo...
 

DeletedUser6016

Hosť
INNO z tymi napadmi suhlasi ja som pisal a odpovedali že to niesu zle napadyale že oni z tym nič nemožu spravit to sa musi napisat sem a potom preposlat Tvorcom Hry

tricko-true-story-full.png


inak, nápad dobrý ale ako dokážeš urobiť v päť riadkovom texte 50 chýb?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore