Eventy

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
INNO z tymi napadmi suhlasi ja som pisal a odpovedali že to niesu zle napadyale že oni z tym nič nemožu spravit to sa musi napisat sem a potom preposlat Tvorcom Hry

tak kto vymyslel tie nove sety alebo ulohoy mapy odt niaky hrač ale ani sami itemi a ked ti pisali tak sem daj screen ale aj tak si myslim že klameš a prečo by ti mali písať kebyže robia anketu ako na nového zadávatela ulho tak by to poslali Linteo-vi lebo on je tu hlavný admin(alebo niekomu s TW tímu)
 

DeletedUser4623

Hosť
nechajte chlapca nech si vymýšľa :D :D
ps: no tak lukinko pusti ešte jedno klamstvo :D :D :D
 

DeletedUser6692

Hosť
To poprve niesu klamstva INNOGAMES su niečo take ako pomocnici oni to navrhuju oni niesu tvorcovia hry.....a ak neveriš možeš sa ich opytat sam Litneo my to napisal .....nemusite ma sudit len kvoli tomu že som v tejto hre najmladši .....to je hra pre mladež a nie pre dospelich :D ..... A aj keby ste my aj tak neverili :D možno si to INNO prečita a uzna je to asi tak 25% šanca že to uznaju len keby ste k tomu povedali niečo čo by ste tam chceli vy možno by bola ja vačšia šanca
 

DeletedUser6016

Hosť
To poprve niesu klamstva INNOGAMES su niečo take ako pomocnici oni to navrhuju oni niesu tvorcovia hry.....a ak neveriš možeš sa ich opytat sam Litneo my to napisal .....nemusite ma sudit len kvoli tomu že som v tejto hre najmladši .....to je hra pre mladež a nie pre dospelich :D ..... A aj keby ste my aj tak neverili :D možno si to INNO prečita a uzna je to asi tak 25% šanca že to uznaju len keby ste k tomu povedali niečo čo by ste tam chceli vy možno by bola ja vačšia šanca

The West, a browser based MMO created by InnoGames GmbH, is a role playing game set in the Wild West. You play a character seeking adventure, gold, and fortune in a series of exciting adventures and thrilling duels. On your adventure you will participate in interesting and exciting stories, help establish settlers, and collect bounties.

Text od autorov hry, samotného InnoGames.

[SPOIL]
R9in.jpeg

R9l1.jpeg

[/SPOIL]

Myslíš, že to dole je tam iba tak, pre srandu?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7779

Hosť
To poprve niesu klamstva INNOGAMES su niečo take ako pomocnici oni to navrhuju oni niesu tvorcovia hry.....a ak neveriš možeš sa ich opytat sam Litneo my to napisal .....nemusite ma sudit len kvoli tomu že som v tejto hre najmladši .....to je hra pre mladež a nie pre dospelich :D ..... A aj keby ste my aj tak neverili :D možno si to INNO prečita a uzna je to asi tak 25% šanca že to uznaju len keby ste k tomu povedali niečo čo by ste tam chceli vy možno by bola ja vačšia šanca

Kto tu napísal že si najmladší, veď nie každý na fóre je dospelý, napr., ja nie som dospelý. :D A ako ti to mohol Linteo napísať? Veď to je úplná blbosť, InnoGames je tvorca tejto hry, a je aj tvorca iných browser hier...
No a podľa mňa si Inno toto neprečíta, oni nepozerajú, čo sa píše na fóroch Westu, to im musíš ty napísať, na ich fórum, tu si to určite nebudú pozerať. ;)
 

DeletedUser6692

Hosť
A Litneo je admin hry ty ťuťo.....on tu chodi dost často
 

DeletedUser6016

Hosť
A čo má byť? OK je admin a čo?
1.Nepísal si si s ním a po 2.Nikdy by ti takú hlúposť nepovedal.
A keď neveríš, že Inno je plnoprávnym majiteľom TW, pomôže už iba :

toto a toto.
(aj toto.

P.S. : cowboya nazývaš "ťuťo", ale sám si ešte decko
 

DeletedUser4623

Hosť
presne ani ja som neni dospelý... a stále si budeš vymýšlať aj keĎ ti nikto neverí....... navrhujem Locknut túto NEZMYSELNU tému ;) :odJackNoface:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore