Fallenstar Colony

DeletedUser

Hosť
Ja som na tvoj účet nič nepovedal... ale už to neriešme. Ale vážim si že ste sa ospravedlnili.
 

DeletedUser

Hosť
FLampard0

Tak najprv sa hlásiš do mesta ku BE4S7-ovi...a teraz ku Rive...
Prosím Ťa, rozhodni sa čo vlastne chceš...:--)
 

DeletedUser

Hosť
A čo máš za problém? Normálne som sa jej opýtal na obsadenosť. Ide o to, že BE4S7 robí mesto pre dobrodruhov nie vojakov. Lenže ja mám záujem o pevnosti... BE4S7ovi som chcel ísť preto lebo tu nebol žiadna ponuka ktorá, by ma zaujala a budú u neho super ľudia. Ale Fallenstar ma zaujal takže som sa jej spýtal či nemá ešte voľné miesto. Je to protizákonné? Ak áno tak sa ti hlboko ospravedlňujem...

Sama Riva ma oslovila v správe a povedala mi, že ak budem mať záujem móžem sa jej čokoľvek ohľadom mesta spýtať.

Už som si napravil mienku o Fallenstar a zase ty začneš skákať? To ako načo robíš? A vlastne prečo by si mi mal hovoriť čo mám robiť? Veď ťa ani nepoznám...
 

DeletedUser

Hosť
Nehovorím Ti čo máš robiť a pre mňa za mňa choď kde chceš...Je mi to srdečne jedno :--)
 

DeletedUser5958

Hosť
už len 6hodín :D

http://prntscr.com/j2ypk

05c0b547bf9645e2b66bd57.PNG
 

DeletedUser7779

Hosť
Gratulujem Riva, prajem veľa úspechov a šťastia s mestom. :)
Myslím, že mestá na Californii budú mať úspech.
 

DeletedUser

Hosť
Páči sa mi to, že si obetovala fajnový začiatok s celkom rýchlym cestovaním za mesto, tomu sa hovorí oddanosť. :) U mňa máš +. :)
 

DeletedUser5958

Hosť
ooooo ďakujem vám chlapci, no nebola som sama ;) bolo tu niekoľko rýchlikov ako napr.
The Lost City a ešte 4 dalšie myslím.... :D aj ich treba pochváliť ;)
 

DeletedUser

Hosť
No super Rivča :), už len aby sme to postavili :) :).
A tak nakoniec sme 2. mesto :), nevadí :), myslím že je to super vysledok :).
 

DeletedUser5958

Hosť
aj by sme boli prví ale pridem na buffalo a janči že: "ty kde si? California už v plnom prúde" :D tak som to prešvihla ;)
 
Hore