GTA: San Andreas - UFO

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
No tak ja neviem čo je to za mód :D ale videl som na youtube že asi 15 minút ho zabíjal a BF o trochu menej :D

jj to som videl to je ten mod ze si ho stiahnes a pribudnu ti mystery ulohy.. a tam zabijas BF.. ziskas zanho 20 000$.. nevihoda tohto a ostatnych modov je ze ked mas prejdenu hru musis restartovat celu hru od zaciatku aby si to tam mal.. cekni si stranku GTA.CZ a daj si GTA SA.. tam mas ten mod.. a mas tam aj napisane podmienky ako tie postavy najdes

tie rozbite auta sa o polnoci zacnu hybat, a niektore sa vas pokusia zrazit. Toto je vazne skutocne- neklamem.

neviem skusal som to a nic auto sa ani nepohlo.. asi som bol trosku daleko.. aku vzdialenost si mal?.. ja som bol na Jet Pack-u takze som to ani nestihol zaregistrovat
 

DeletedUser

Hosť
NO ja GTA nehrám ale asi 2-krát som to už prešiel :) ale teraz ho nemám takže mi je ten mód nanič :D
 

DeletedUser

Hosť
ja som chcel skusit sa dostat do tej vojensej zakladne ci co to je ale nedalosa aj tuu branu som skusal otvorit z tej veze ale vtomnamna zacali strielat rakety :D asi preto lebo som mal jetpax a isiel som teda skusit tie mreze ale nemohol som sa dostat lebo ich asi zamaltovali :( poradite mi? :--)
 

DeletedUser

Hosť
ja som chcel skusit sa dostat do tej vojensej zakladne ci co to je ale nedalosa aj tuu branu som skusal otvorit z tej veze ale vtomnamna zacali strielat rakety :D asi preto lebo som mal jetpax a isiel som teda skusit tie mreze ale nemohol som sa dostat lebo ich asi zamaltovali :( poradite mi? :--)

Dostaneš sa tam zozadu je diera v plote tadiaľ prejdeš aj na motorke.. Ak sa chceš dostať dovnútra použi cheat AEZAKMI.. A tu máš návod: http://www.youtube.com/watch?v=IK4cXw6MuNo&feature=related

Skúšal som to a funguje to..
 

DeletedUser

Hosť
tie auta ma skoro zrazili ale nasiel som bug,cez noc tote auta idu ale cez den som isiel na heline a som videl jak islo a potom zastavilo nwm co to ma znamenat :omg::omg: :Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore