GTA: San Andreas - UFO

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser177

Hosť
ten Leatherface sa ma vyskytovať

1) u hrobu s pytli poblíž Area 69
2) severně od LS v tý zakrvavený chatě
3) ve Whetstone, právě u těch aut, tam jak jsou ty skály co vypadaj jak dvě podkovy
4) v Fisher´s lagoon, tam jak je na molu ten vozík, tak u něj nebo v chatě co tam je
5) a snad i v Panopticon, někde poblíž tý fabriky

LEn tá 2 vyzerá rreálne.
 

DeletedUser4656

Hosť
ja som to našiel na jednej stránke tuším že ju sem niekto dal, tá 3 bola na tom videu ale ja som tam nič nenašiel možno nebol správny deň a nemal som ani foťak a ani stilku tak neviem,

a čo sa tíka tej 5 tak v tom území zvyknem jazdiť a sem tam som už videl isť samé auto s kopca ale to bolo aj cez deň môže to byť ono?

budem skúšať a možno ho natočím a možno aj zabijem, bez nič nieje nesmrteľné, možno ma kód na nesmrteľnosť a preto ho nevedeli dať zo zbraňou skúsim to s tankom :)
 

DeletedUser4656

Hosť
pokus číslo 2

zase deň utorok ale tento krát som mal foťak a aj motorovú pílu a nikde nič niekedy my už behal mraz po chrbte s tej hmly ale nikde nič :( možno iný deň :(
bol to "5) a snad i v Panopticon, někde poblíž tý fabriky" ako na tom videu a v asi 2 alebo 3 chatkách je na zemi krv, to znamená že môže chodiť aj tam, ale vyzerá to strašidelne a keď sa tam v tej hmle prechádzam už len čakám že na mňa skočí a odreže mi hlavu :D
 

DeletedUser

Hosť
peter, stiahni si nejaky mod napr. Mystery Mod...prida ti desiatky hrôzostrašnych oblud a aj samaru a leatherface
 

DeletedUser4656

Hosť
aj ja mam pocit že je to len mod :( hľadám ho na tých 5 miestach ale nikde nieje :( asi mu došiel benzín v tej stilke :D
 

DeletedUser

Hosť
gta som hral cca 5 rokov ale bohuzal ufo nie ale napr. som nasel ducha u reky ked sa na to lepse pozrete...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Pocujte,teraz si nevymislam,ked som hral gta san andreas asi pred cca 5 rokmi,isiel som po jednom kopci (newm kde je,ale je na tej prvej mape) a vydel som 1 modre znicene auto ako tie ostatne auta a islo hore kopcom,ale nemal som odvahu ist za nim,ale trochu hore som siel a vydel som ze auto je opustene,ale tak som zdrhla lebo som si myslel ze ten clovek vysil z auta a ide po mne,ale neviem ci to bol lather face,ale ked som ho vydel v aute bol cierne obleceny a na tvari mal tu taku bielu masku.
 

DeletedUser

Hosť
co si ho neprenasledoval?Co ti tvoje srdce bylo rychlostou svetla?:D ved je to len hra...skoda ze si nezrobil screeny :( - alebo si zrobil?
 

DeletedUser

Hosť
UFO som este nevidel.. ani BF ani LF a ani lochness.. ale pocul som ze si musite stiahnut Mysteri mod aby ste ich videli..

Chcem sa spytat neviete kde najdem auto Euros?..hladam ho uz cca 3 mesiace a nikde ho nemozem najst..
 

DeletedUser

Hosť
Takže vezmite okuliare,ceruzku a hor sa do toho!:D
k tomu autu jak sa ide po pravej ceste od začiatku hry po staršej ceste dole je tam rieka pôjdeš po brehu a na Luke je stará zničená budova s autom .ak sním prejdeš len meter si frajer:--)

Určitě jste během putování po krajinách narazili na rozmlácená auta a okolo není živáčka, který by toto způsobil. O to větší záhadou jsou auta samotná, nedají se opravit i když najedete do Pay 'n' Spray.

ghostcarscreen.jpg


Jedna z možných verzí výkladu je, že za všechno může tajemná postava Leatherface. Což je masový vrah s motorovou pilou, který své oběti rozřezává na kousky a ty auta jsou vlastně pozůstatkem obětí tohoto vraha.



Důkazem může být toto:
ghostcarscreenmini.jpg

Je to ono?
Jedno z těchto aut bylo nalezeno poblíž domku, pokud se podíváme blíže, tak uvidíme dvě díry v okně, které byly způsobené střelnými zbraněmi. Možná se majitel bránil před Leatherfacem....

+

mapa Ghost Cars
ghostcarmap.jpg


Mapa Záhad
mysterymap.jpg

Je tam aj vyznačene miesto kde sa vyskytuje BigFoot - tusim je to asi zelena farba...
Yetti
Velká noha, nebo jinak řečeno Yetti se prý také objevuje v San Andreas. Jeho hlavními působišti jsou oblasti kolem Red County/ Palomino Creek a Whetstone. Whetstone vypadá na pravděpodobnější oblast, neboť jsou tam husté zalesněné lesy než v oblasti kolem Palomino Creek. Proslýchá se, že pokud půjdete okolo 22:00 po těchto oblastech, tak je vysoká šance, že uvidíte tohoto opičáka.

Máte tu aj mapku kde sa nachádza :)
yetti640.jpg

UFO
Existence mimozemského života nenechá v klidu ani přední vědce a co teprve, když se tento fenomén objeví v San Andreas. Vydal jsem se po stopách UFA a objasnit tak tuto záhadu. Prvním místem kam jsem zavítal byl samozřejmě "Big Ear", obří radar, který chytá vlny přicházející z vesmíru.

1. Začátek pátrání
ufo1u.jpg

Dolětěl jsem kolem 17 hodiny do Big Ear, prozkoumal jsem okolí a pak se vydal na své letiště.
2. První stopa
ufo2t.jpg

Následující den si jetpack prozkoumávám okolí a kousek od Big Earu jsem našel hospůdku s upoutačem ve tvaru UFA.
3. Existence?
http://img840.imageshack.us/img840/1521/ufo4a.jpg
Uvnitř bylo spoustu fotek UFA. Co však mě nejvíce zajímalo byla mapa.
ufo5.jpg

Vzadu za pultem byla pracovna, na kterém byla mapa s vyznačenými pozicemi přistání UFA.
4. Shoda!
ufo6.jpg

Stejná mapa s pozicemi jsem také viděl v domě Mike Torrena.
A na koniec Leatherface :)
Tajemný masový vrah zvaný Leatherface řádí v San Andreas. Své obětí rozřezává na kousky pomocí své věrné motorové pily. Důkazy o existenci tohoto monstra nejsou zřetelná a jsou založena pouze na domněnkách. Mnoho drbů se kolem toho šíří a rozhodl jsem se tyto strohé a někdy až nepřesné informace sepsat.
1. Rozmlácená auta
Rozmlácená auta, nebo jak tomu říkají někteří Ghost Cars jsou prý dílem tohoto šílence. Všechna auta jsou roztroušená po San Andreas bez majitele, jejich nevětší koncentrace jsou v jihozápadní části San Andreas, ale jejich výskyt lze také nalézt v pouštní oblasti.
2. Mrtvá těla

mrtvatela.jpg

Mrtvá těla v pytli lze nalézt kousek od Hadí farmy v pouštní oblasti San Andreas. Těla nejsou zahrabána, jenom položena do jámy.
3. Palomino Creek - domov Leatherface
molopl.jpg

Leatherface prý najít v oblasti Palomino Creek u mola s kolečkovým křeslem. Proslýchá se, že pokud za deštivého počasí, půjdeme k molu, tak tam bude sedět a pokud ho vyrušíme, tak se po nás vrhne.
4. Krvavé chatky
Krvavých chatek můžeme najít více, ale dvě jsou obzvláště významné, neboť je tam možné ho zahlédnou. MarekX mi označil dvě místa, na kterém můžeme najít monstrům. Prvním místem je North Rock (na mapě - fialový X), tam najdeme první krvavou chatu, která je umístěná daleko od civilizace. Auta tam nejezdí a tudíž jde spíše o přechodné ubytování, popřípadě se tam skladovaly mrtvoly.

Druhým zajímavějším místem je u The Panopticon (na mapě - modrý X). Jde o dřevorubeckou chatu, před vchodem můžeme najít motorovou pilu. Podle MarekX, pokud tam budeme v pátek nebo v neděli, za deštivého počasí v chatě a připravíme si motorovou pilu, tak po dvou herních hodinách (2 minuty) můžeme uslyšet přicházející zvuk další motorové pily.
55824071.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore