Hlody zo školy (vtipné hlášky, šplechy atď.)

Povedali ste v škole VY nejakú hlášku


  • Celkový počet hlasujúcich
    220
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
samozrejme že lepšie je to naživo ako to tunak písať:)

jj, alebo jdna učiteľka na našej škole sa stále opakuje, a oblieka sa do oranžova, tak ju voláme tekvička :D:D:D raz, keď nám nikto neprišiel na hodinu, sme sa dohodli, že jeden pojde do vedľajšej triedy a povie... pani učiteľka, našiel som na chodbe tekvicu a neviem čo mám s ňou spraviť :D:D:D a on fakt toto povedal :D potom to bolo... ešte raz išiel... a on... pani učiteľka, mám ju rozrezať? a ona nie, choď s ňou preč... a on... ta podz :D:D:D potom dostal zápis :)
 

DeletedUser

Hosť
u nás si pamätám že každú hodinu sa niečo treplo.. to proste pubertiaci v blízkosti pekných báb musia robiť:)... napríklad koľkokrát som behal po chodbe zo sáčkom naplnemím vodou a pred učiteľkou sa mi roztrhol a tak :D
 

DeletedUser

Hosť
u nás si pamätám že každú hodinu sa niečo treplo.. to proste pubertiaci v blízkosti pekných báb musia robiť:)... napríklad koľkokrát som behal po chodbe zo sáčkom naplnemím vodou a pred učiteľkou sa mi roztrhol a tak :D

presne :) to na každej škole sa deje niečo také... :D
 

DeletedUser

Hosť
"Hej koho ceruzka?"
"Moja"
"Takže je už moja"
"Hej je toto tvoja čiapka?"
"Áno!!
"Takže je už moja"

:D
 

DeletedUser

Hosť
Minule učka:
To bude asi citronáda, veď tam je nakreslená tá... (ticho) LIMETKA!
 

DeletedUser

Hosť
inac k tej skole :D urcite poznate ale pre tych ktori nevideli

[YOUTUBE]8nORiQmLu-4[/YOUTUBE]

pecka :D skoro tak to vyzera u nas na rustine lenze az tak mi to neide :D

no a dneska sa mi podarila hlaska :D ucitel sa ma na gefe pytal, ze kto pomahal najviac kube... a spoluziaci mi tam sepkali USA! USA! a ja som ich slabo pocul ta som zarval ze ten... ehm... HUSAK :D trieda rehot :D ucitel zacal lamentovat ze husak sa musi v hrobe obracat :D pecka...
 

DeletedUser3258

Hosť
inac k tej skole :D urcite poznate ale pre tych ktori nevideli

[YOUTUBE]8nORiQmLu-4[/YOUTUBE]

pecka :D skoro tak to vyzera u nas na rustine lenze az tak mi to neide :D

no a dneska sa mi podarila hlaska :D ucitel sa ma na gefe pytal, ze kto pomahal najviac kube... a spoluziaci mi tam sepkali USA! USA! a ja som ich slabo pocul ta som zarval ze ten... ehm... HUSAK :D trieda rehot :D ucitel zacal lamentovat ze husak sa musi v hrobe obracat :D pecka...

gefe(neviem ako sa to skloňuje) je Čo?
 

DeletedUser

Hosť
Dneska uprostred pisomky z nemciny...Papa Americano! :D A cela trieda zacala robit Akapelu :D :D Nemcinar bol z toho na prasky...Pozdravime sa?Spoluziaci pracu...Mal by som si na vas kupit ovciarskeho psa...Este ani nedopovedal a tristvrte triedy uz v satni...
 

DeletedUser

Hosť
u nás dnes na slovenčine...
Mali sme praktikantku a počas opakovania sa pýtala, že čo napísal Vergílius. Správne to má byť Bucolica (čítaj bukolika), no mňa hneď prvé napadlo niečo podobné a to som aj na celú triedu zadrel: Bukekela!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore