Hlody zo školy (vtipné hlášky, šplechy atď.)

Povedali ste v škole VY nejakú hlášku


  • Celkový počet hlasujúcich
    220
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ja zo spolužiakom sme volai neviem dade do markízy či de ani neviem ale bola prča druhý volali na tisenovu linku z cudizieho telofunu kto ho asi stratil:D sice to nieje smiešne .
 

DeletedUser

Hosť
ach jáj deti šialené... takto na tiesňovú linku bezdôvodne volať a mobily kradnúť... že sa nehanbíte..
 

DeletedUser

Hosť
Ale to nieje ja som vollal na tiesnovu a ja so nekradol mobil a však ty usim vždy dávať reputaciu aj ja ti dám ok? A červené :)


A ty si čo hovirl že deti šalené veď ti máš 12 rokov či?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Včera sme sa na matike predbiehali v pinballe, spolužiak si zistil cheaty a potom aj dvaja ďalší, jeden ich napísal spolužiakovi na papier. Ďalšiu hodinu nám zastupovala staršia učiteľka a pri konci hodiny sa zasekla v polovici vety a ten spolužiak s papierom: Tu sú cheaty!
 

DeletedUser

Hosť
Ale to nieje ja som vollal na tiesnovu a ja so nekradol mobil a však ty usim vždy dávať reputaciu aj ja ti dám ok? A červené :)


A ty si čo hovirl že deti šalené veď ti máš 12 rokov či?

nezáleží na tom, kto má koľko rokov, ale kto má koľko rozumu...

a čo je vtipné na tom, otravovať ľudí a blokovať linky, keď to iní potrebujú oveľa viac, ako detičky, ktoré sa chcú len zabaviť:ehmehm:
 

DeletedUser

Hosť
Učitelka hovorí spolužiakovi: Prečo nerysuješ ?
On na to: Nemám vercaik.

A hneď na to dostal zápis :)

Alebo druhý spolužiak nakreslil na celú tabulu velkú pi.u a vedľa nej napísal priezvisko učitelky, ktorá tam neskôr prišla :) Aj ten dostal pekný zápis.
 

DeletedUser

Hosť
aj ja som dostal xD taky chalan stal vo dverach a ja ze do pi... co stojis vo dverach a stara akurat musela dojst xD a este aj na Mikulasa !!
 

DeletedUser

Hosť
Máme na gymply 24 ročnú Matikárku. A z ňou je na hodine stále sranda ...
Napríklad minule sme sa z ňou rozprávali či má pekný zadok, že má malé kozy ...

Napr. debata.
Uč: Ale veď ja mám malé kozy ..
Ži: No a ? Pani učiteľka, berte to športovo

:D Sme z toho nemohli :D ... A tak sa celú hodinu zabávame :D

(Neviem či ste videli tú reportáž na JOJ o tých feťákoch. A jeden tam vravel že on fer berie športovo ..)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ty kokos... dneska na nabozku ucitelka drista... nikoho to nezaujima... a ja pozriem cez okno :D a zreval som sneziii :D pozrela sa na mna jak na chcensored a dala mi zapis.... nenormalne daco... ne ze by bola rada :D
 

DeletedUser

Hosť
Učiteľ angličtiny prišiel do triedy pred očakávanou písomkou a povedal mám pre vás 2 správy:
Dobrá: kto z vás mi ometie auto od snehu, nemusí písať písomku
Zlá: práve som prišiel
 

DeletedUser

Hosť
Mame ucitela z nemciny a ten ked vojde do triedy postavime sa ,pozdravime sa a potom sa pyta ako sa mame...A on vzdycky urobi 2-3 kroky na lavo a hned na pravo...
A spoluziak videl ze na nho pozera...Nicht so gut,danke...Sa ani nestihol spytat .Ucitel na neho vypulil oci,sadol dobre otvorte si ucebnice...
 

DeletedUser

Hosť
Išiel som do jedalne na obed a tam maju triedu prvaci a jeden tam vystrajal, skakal atd. a ich ucka

Ucka:Aj dnes bol taky zly?
jeden prvak: Dnes povedal Matejovy(dajaky dalsi prvak) ze je *****.
Ucka: Daj sem ziacku
jeden prvak:preco?


no a potom uz som vosiel do jedalne:(:(:(
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Išiel som do jedalne na obed a tam maju triedu prvaci a jeden tam vystrajal, skakal atd. a ich ucka

Ucka:Aj dnes bol taky zly?
jeden prvak: Dnes povedal Matejovy(dajaky dalsi prvak) ze je kok*t.
Ucka: Daj sem ziacku
jeden prvak:preco?


no a potom uz som vosiel do jedalne:(:(:(

nepochopil som :D vosiel si do jedalne a co ?
 

DeletedUser

Hosť
neviem, myslím že tým básnik chcel povedať len toľko, že nevie čo bolo ďalej:ahaok:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore