Hlody zo školy (vtipné hlášky, šplechy atď.)

Povedali ste v škole VY nejakú hlášku


  • Celkový počet hlasujúcich
    220
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
My sme vo 4. ročníku strašne neznášali našu vychovávateľku a raz poobede sme mali vyložiť stoličky a kamoš-
Vychoška: Samko, zodvihni aspoň 1 stoličku...
Kamoš: Otrávene vstane vyloží stiličku a hovorí:Vyložil som a až mi ruky odpadli...
Vychoška sa rozkričí:Keby si pozeral Modré z neba kde bol taký chlapček ktorému odpadli ruky, nehovoril by si tak!!!
A kamoš: Áno ja som pozeral...a až mi oči odpadli!:D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
Micho to chce povedať asi tak, že prvák išiel nažalovať na ďalšieho, že povedal nadávku ko*ot a keď to vyslovil, učka mu zobrala žiacku.


Teraz niečo odo mňa. Cez nemčinu nastalo hrobové ticho a kamarát ako vždy hryzie asi 5 cm dlhú a 3 cm širokú gumu. a zrazu skríkol: "do prdele"
a učiteľka: čo ti je??
a on: prehltol som gumu. :D:D:D

neznie to smiešne ale vtedy som skoro skapal od smiechu.:ehmehm:
 

DeletedUser

Hosť
no... to u nas je tiez sranda... sme dnes boli na telaku a sme hrali "bosí futbal" z penovou loptou...(bosí preto aby sa do nej lepsie kopalo :--))
a hrali sme takmer bez pravidiel ... cize same fauly, ruka, cervene a zlte karty... ani auty... :D
a raz spoluziak vykopol zarovno seba loptu a schmatol ju a dal pod tricko... drzal ju az k branke nepriatela a potom ju vyhodil a GOOL!...
alebo fauly ze sme isli asi piati na loptu a jeden hodil "tučnú rybičku" xDD (pretoze ...je tucny co uz :)) a nanho vsetci ze "HAMBÁČ!!!" xD
neviem ci sa vam to zda smiesne ale keby ste ta boli vy tak sa (s prepacenym ) poserete od smiechu :xdxdxd::xdxdxd:
 

DeletedUser

Hosť
keby som s tebou chodil do triedy tak neviem možno by som sa aj zasmial :D
 

DeletedUser

Hosť
my sme preberali typy kníh

Otázka: Čo je to zborník?
Odpoveď: To je taký pajko s valaškou (zbojník)
 

DeletedUser

Hosť
my máme ale 55 ročnú učitelku a spolužiakovy dala 5 čiže na vysvedčení má 4.. a on zakričal: Bodaj by ti bola truhla malá!
 

DeletedUser

Hosť
My sme sa ucili o Sturovi ako zomrel na polovacke , ze sa postrelil do nohy a ze sa mu skratila , ale on si ju nechal natiahnut a tak zomrel (tak sme sa ucili :D) A ja som povedal ze sa mal strelit aj do druhej nohy aby ich mal rovnake :D ( a za to bola skoro 2 zo spravania :D)

alebo este cez hodinu
ucitel: stojis si na kabli
spoluziak: nie ja ficim na WiFi

prepacte za chyby :D
 

DeletedUser

Hosť
Tak ako u nas su chujoviny furt ale naposledy si pametam že sme čitali akesi divadlo ? a ja som mal toho či ma akusi tovareň a nechcel ju moc ukazať či čo a tak som čital taketo :
malo tam približne byť :
Vam ukažem o čosi viac ako inym , čital : vam to ukažem aspoň sa spravite ,
druha postava : dakujem
Ale slubite že nikomu nepoviete čo ste videli
JA: ale slubite že nikomu nepoviete ake je to nadherne a velke , budete s toho hotova , vrrrr mnau :)

Potom sa mi učka smiala že som chytel chuť :D
Je to v 8. triede akesi R.O.R
 
nas telocvikar nam na kazdej hodine vravel ze sme retardi
lebo sme si navedeli nastupit


raz v rozhlase povedal ze na nasej skole skoncil a zrazu sa z kazdej triedy
ozval radostny krik:odJackNoface:
 

DeletedUser3241

Hosť
my mame super ucitela na TV (telesná)

my: pán ucitel vy nás máte na háku ze ???
ucitel : Ale jasné ...

a minule
my : pan ucitel ideme hrat futbal ??
ucitel : nie
my : preco ??
ucitel : lebo ste magori !
 

DeletedUser

Hosť
Pred vysvedčením.

Spolužiak: Dáte mi tu 3 na vysvedčení? (mal mať 4)
Učiťel: Áno ale je to na posledy.

V deň vysvedčenia:
Rozdali sa vysvedčenia.
Spolužiak dostal 4.

Povedal: Ty herodes vyjecensoredy(meliško)
Učiteľ stojí za ním a dal mu nakonic do 2 polroka 2 zo správania.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore