Jedáleň

Suhlasíťe s jedálňou?

  • áno (nevidím v tom problém)

    Hlasy: 4 17,4%
  • nieje to zlé

    Hlasy: 0 0,0%
  • Nie

    Hlasy: 8 34,8%
  • je to zbytočné

    Hlasy: 11 47,8%

  • Celkový počet hlasujúcich
    23
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2881

Hosť
Caute...Mal by som takýto návrh aj ked hlúpy no možno by sa to dalo dať do hry:Všetci vieme že ked duelujeme alebo bojujeme o pevnosť tak nás daju do bezvedomia no možno nie napríklad mame duel mám 1000zivot a zobere mi 400dajme tomu a mam 600 a chcem duelovať dalších no ale nebudem hádam 8hodín spať a čakať kým sa mu dobije HP a preto navrhujem aby sa v meste dala postaviť jedálen sači keby mala len 1 stupeň alebo aj 5 keby bola 5 stupnová jedáleň predávali by sa tam jedla dajme tomu syr sunka hamburger pizza členovia mesta by to mali za menši poplatok 20 alebo 50dolárov to už závysí kolko HP si chceš dobiť.Ludia čo niesu členom nášho alebo ineho mesta tak by za dobitie hp platili dvojnásobok predstavujem si to takto:



napríklad máme pizza New York a tá ti dobyje dajme tomu 320HP rezen 100HP atd.... Suhlasiťe ?
 

DeletedUser

Hosť
Nesúhasím. Kvôli tým elixírom a navyše je to dosť nelogické-divoký západ a pizza:Oo
 

DeletedUser3241

Hosť
tu pizzu dal len ako priklad....ano liecive napoje su planovane na rok 2010 ...... chlapik555 hotel by nestratil vyznam len by ten vyznam trochu ochabol ....ved je napisane ze ziadne elixiri na dobytie energie nebudu.....takze stale sa bude dat ziskat len spanim v hoteli....ale som proti tomuto navrhu
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore