Kalendár

  • Zakladateľ témy DeletedUser3241
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3241

Hosť
V poslednej dobe moc west nehram tak som to možno nejako nepočul ale prečo i z kalendara padaju normalne produkty a nie sladkosti ??
 
V poslednej dobe moc west nehram tak som to možno nejako nepočul ale prečo i z kalendara padaju normalne produkty a nie sladkosti ??


lebo je to dalsi super krok od inno,no proste dole klobuk,po zbabranom update este aj adventny kalendar po censored uz toho zacinam mat fakt plne zuby :( :(
 

DeletedUser

Hosť
Dúfame, že to bude aspoň u tohto príspevku všetkým jasné, že samozrejme už z vianočného kalendára nebudete dostávať žiadne produkty, ktoré by napomáhali v doliečovaní zdravia, energie, alebo obnove motivácie. :ehmehm:

Ako viete na získanie takýchto produktov existujú dve cesty, buď si zakúpite za dlhopisy alebo nuggety podobné pomôcky cez shop alebo máte k dispozícii remeslo, pričom v druhom prípade dúfam, že budú bonusy produktov z remesla aspoň čiastočne zlepšené primerane k obtiažnosti ich výroby (týka sa to hlavne receptov 250+). :neisty:

Prajeme príjemnú zábavu a čo sa týka kalendára, aspoň získate nejaké základné produkty do úloh a na podporu remesla a ak predsa len budete veľmi nespokojní, šerif John Fituburn odkazuje, že Vás dá na noc do väzenia, aby ste si to premysleli. Pokiaľ Viem, je tam fakt veľa voľného miesta. :--)​
 

DeletedUser9029

Hosť
Odpoveď je jednoduchá: Aby to ľudí viac ťahalo kupovať veci z UP shopu (za nugety samozrejme, aby z toho aj niečo v INNO mali). A nech mi nikto nehovorí že to tak nie je...
 

DeletedUser5584

Hosť
Do bodky súhlasím s Billie Joe -m, kamarát,ukradol si mi to priamo z úst.Další prougeťácky nápad,bravo !
 

DeletedUser8914

Hosť
Fakt rozmyšľam že končím z hrou nuggety nuggety a nuggety. Hráči ked niečo chcu musia si to zaplatiť. Hra z roku na rok klesa dole. Načo su mi dva šunky?? :grrr: censored
 

DeletedUser

Hosť
Odpoveď je jednoduchá: Aby to ľudí viac ťahalo kupovať veci z UP shopu (za nugety samozrejme, aby z toho aj niečo v INNO mali). A nech mi nikto nehovorí že to tak nie je...

No nie je to úplne tak, a prečo?

Nie je to len o nuggetoch, základ je v tom, že sa zmenila cesta získavania produktov z bonusmi na obnovu motivácie, zdravia, energie a iného. Teraz už nie sú zdarma z kalendára, ako tomu bolo doteraz, ale logicky existuje iná cesta ako ich získať! "cez remeslá", ktoré boli do hry pridané za týmto účelom. A ak nie sú pre Vás remeslá zaujímavé, tak pre iných sú a môžte od nich tieto produkty kupovať za peniaze v hre, ale samozrejme sú ešte aj iné cesty!
Napríklad šetriť dlhopisy a kupovať si produkty cez shop. Samozrejme je tu aj tretia, podľa mňa najmenej výhodná možnosť kúpiť si takýto bonus za nuggety. Preto si myslím, že remeslo sa vyplatí a šetriť si dlhopisy tiež.

Od dnes už bude platiť, že remeslo má zlaté dno!
Ako dúfam mohli by zatraktívniť, vylepšiť bonusy aj na remesle pri vyšších hodnotách a bude to super.

Ja by som radšej obrátil Váš hnev na to, aby za cenu straty predmetov z vianočného kalendára ešte viac vylepšili remeslo. Je tam kopec nevyužitých produktov a aj tie čo tam sú, hlavne tie náročnejšie, sú v pomere náročnosť / bonus dosť nevyrovnané.​
 

DeletedUser9029

Hosť
Čakal som nejakú podobnú odpoveď.. nehádam sa ale...
Keď boli remeslá pridané do hry, začal som sa tomu venovať naplno.. a darilo sa mi, aj som si na výrobkoch pekne zarobil. Bolo to ešte pred minulými vianocami a aj tak boli vtedy v okienkach sladkosti.
Lenže potom pridali do hry ten slávny obchod a až odvtedy sa už neoplatilo tomu toľko venovať.
Takže preto si nemyslím že by veci z kalendára boli "konkurenciou" pre remeslá.
Ak by im naozaj išlo o to aby sa ľudia začali viac venovať remeslu, mali zrušiť UP shop :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
po tom čo som otvoril kalendár, silne zvažujem, že už nekúpim ani nugget, načo sú mi šunky ? sú ľudia, ktorí proste remeslo nerobia, čo teraz s nimi budem robiť ? vystavovať si ich v inv, alebo čo ?
 

DeletedUser4179

Hosť
Len je zaujímavé, že to inno robí z druhého konca. Najprv stiahne z obehu sladkosti z kalendára a potom možno po pol roku urobí niečo z remeslom. Prečo to neurobili opačne???? Takže sa nečuduj že sú hráči rozčarovaní a kritizujú. Update 2 bol možno myslený dobre, ale v niektorých veciach vypálil dosť zle. Napríklad pevnosti. Pozri sa aké boje boli na S1 pred update a pozri sa aké sú dnes. Všetko zatiaľ nasvedčuje že "starí" hráči to začínajú vzdávať.
Tý čo mali pevnosti vybudované a vrazili do toho kopu času, energie a peňazí neraz aj nugetov museli začať znova. OK možno to sa ešte dá prehltnúť, že musíš začať s pevnosťou od nuly, ale pozri sa na tie suroviny ktoré tam potrebuješ. Je ich poriadna kopa a na viac niektoré potrebuješ aj do remesiel (to tiež mohlo inno urobiť inak). Áno máš pravdu tie produkty nezháňa jeden hráč je to kolektívne. Ale keď tri dni zháňaš napr. poštové trúby, máš zaplatené prémium, a nájdeš jednu tak to vzdá aj ten "najzápalenejší" hráč.
 

DeletedUser

Hosť
no je to velky krok do zadu ... dufam ze aspon toho 24 nam date nejaku vec podla vlastneho vyberu :D ... minuleho roku bola radost otvarat tento kalendar no ako vidim tak tohto roku ked nejake okienko neotvorim vlastne ani o nic nepridem .. je to divne pretoze si myslim ze vetsina z nas na weste sa remeslu az takto nevenuju... pride mi to ako keby sa vsetko dobre menilo na zle :(
 

DeletedUser9029

Hosť
Mám jeden tip pre všetkých :--)
Pootvárajte si dnes všetky políčka, keďže tie produkty aj tak nestoja za nič, vypíše to na vás u šerifa mastnú odmenu. Napíšte kamarátovi nech vás zdueluje, prachy si podelíte a aspoň niečo z toho budete mať :--)
 

DeletedUser

Hosť
Výborní nápad Billie :D A okrem toho dostaneš aj uhlie alebo čo to ... a z toho sa potom z úlohy dostane prút alebo niečo také ak aj to nezrušili :D
 

DeletedUser9056

Hosť
Čakal som nejakú podobnú odpoveď.. nehádam sa ale...
Keď boli remeslá pridané do hry, začal som sa tomu venovať naplno.. a darilo sa mi, aj som si na výrobkoch pekne zarobil. Bolo to ešte pred minulými vianocami a aj tak boli vtedy v okienkach sladkosti.
Lenže potom pridali do hry ten slávny obchod a až odvtedy sa už neoplatilo tomu toľko venovať.
Takže preto si nemyslím že by veci z kalendára boli "konkurenciou" pre remeslá.
Ak by im naozaj išlo o to aby sa ľudia začali viac venovať remeslu, mali zrušiť UP shop :howgh:

Keby zrušili UP shop, museli by zrušiť Union Pacifické Dlhopisy. Tým pádom, by sa za boje o pevností nedostávali UPD, ale boha mi šanca nájsť na konci boja Truhlicu, čo je v súčasnosti nemôžné, nakoľko je SHOP.
Keby sa tak stalo, boli by nie len pre mňa zaujímavejšie boje o pevnosti a ceny truhiel by sa zväčšili. :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore