Kalendár

  • Zakladateľ témy DeletedUser3241
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9029

Hosť
Keby zrušili UP shop, museli by zrušiť Union Pacifické Dlhopisy. Tým pádom, by sa za boje o pevností nedostávali UPD, ale boha mi šanca nájsť na konci boja Truhlicu, čo je v súčasnosti nemôžné, nakoľko je SHOP.
Keby sa tak stalo, boli by nie len pre mňa zaujímavejšie boje o pevnosti a ceny truhiel by sa zväčšili. :)

Zas neodobočuj k dlhopisom.. tie by tiež neboli potrebné, keby v bojoch padali truhly ako kedysi. To bol tak isto krok, ktorí sa nikomu nepáčil, akurát že sme sa tým naučili žiť..
 

DeletedUser4451

Hosť
Ja som si povedal ze s westom vydrzim mozno az do konca jeho slavnych casov... ale teraz neviem ci to porusim a skoncim s tou hrou, alebo to neporusim a tie slavne svetle casy sa prave teraz koncia ich vinou?
 

DeletedUser5584

Hosť
Som zvedavý,čoho sa dočkáme 24.12...ešte môžeme byť príjemne prekvapení,ale zatiaľ je to celé,celé zle...
 

DeletedUser

Hosť
to ktoré boli ? som nezaznamenal

oUVk9.png
 

DeletedUser

Hosť
Bodaj by zaviedli v UP Shope, že ak chcete ísť na boj musíte zaplatiť vstupné 5 dlhopisov/nuggetov a bodaj by všetci skúsení hráči hru opustili, bol by som prvý čo by odkopol bránu :)

Ako ste už písali, je to od INNA podraz, toto sa jednoducho v mesiaci, ktorý znamená pokoj a radosť nerobí
 

DeletedUser4623

Hosť
Bodaj by zaviedli v UP Shope, že ak chcete ísť na boj musíte zaplatiť vstupné 5 dlhopisov/nuggetov a bodaj by všetci skúsení hráči hru opustili, bol by som prvý čo by odkopol bránu :)

Ako ste už písali, je to od INNA podraz, toto sa jednoducho v mesiaci, ktorý znamená pokoj a radosť nerobí

presne tak, absolutne s tým súhlasím.... je to obrovský podraz
 

DeletedUser3241

Hosť
ok vidim ze nastvany niesom len ja ...

icebear .. co si napisal je pekne az na to ze som tu 2 krat za den na 5 minut a ja nemam cas na remeslo alebo behat po trhoch s produktami ...

toto bol proste podraz ..
 

DeletedUser7779

Hosť
24.12 sa nedockame nicoho lebo 21 je koniec sveta;)

Never v ľudské výmysly, nebojte sa, určite sa dočkáme najkrajšie sviatku v roku, Vianoce. A určite z tej poslednej vianočnej úlohy dostaneme niečo užitočné. Takže podľa mňa sa niet čoho báť, lebo to nie je nič iné ako len hlúpy výmysel. :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore