Kerze

DeletedUser9056

Hosť
Asi sa jedná o nejaký bug alebo niečo. Pri práci som dostal produkt/vec "Kerze" (v preklade to znamená Sviečka) . Neviete niekto, čo to je? :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
bug to isto nie je, west bude sláviť 5. narodeniny a celkovo sa dá tých sviečok nájsť 5. Bol som ale v tom, že to sa dá ešte len na bete keďže quest séria na to naviazaná ešte neexistuje a takisto tie sviečky ešte nemajú grafiku.. :)
(isto si to dostal na slovenskom serveri?)
EDIT: a fakt, už to aj sem nahodili...ich logike už ale vážne nechápem :D
 

DeletedUser

Hosť
[Job report: Picking sugar cane]
[Job report: Harvesting fields]
[Job report: Picking berries]
[Job report: Milling grains]
[Job report: Picking oranges]
musí to ísť za radom, preklad zvládneš? :p
ale ono by sa vážne nemali dať nájsť :)
 

DeletedUser

Hosť
a je nejaká podmienka aj? lebo pickingujem sugar a nič
 

DeletedUser

Hosť
tak to asi opravili, vravím, nemali by sa dať ešte nájsť :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Našiel som to na SK Californii , mám to na sebe, pozrite sa ako to vyzerá... :p ( meno: asiko9 )
Zber cukrovej trstiny, tak som to našiel.. :)
 

DeletedUser

Hosť
dúfam to nebude tak, že nájdeš 5 sviečok a potom si v shope môžeš ža 2000 nuggetov kúpiť tortu k nim :)
 

DeletedUser

Hosť
no vyzerá to tak, že to nevyzerá, hádam ma nechceš presvedčiť aj o tom, že špeciálne práve ty máš k tomu aj grafiku? :p
no...to je velice pravdepodobné :)
 

DeletedUser8766

Hosť
GEBURSTAGHOSEN - narodeninove nohavice v preklade je to do prazdninovej supravy niečo ale netuším ako sa získajú
 

DeletedUser301

Hosť
keď som hľadal IP Geburstaghosen, našiel som ďalšie nohavice, ktoré patria do party setu

Partyhosen


/nejaký moderátor by túto tému mohol presunúť do salánu
 

DeletedUser

Hosť
nie nie, vraj sa ďalšia nechystá... toto skôr vidím na štýl - nájdi sviečky, tú máš tortu, sprav s ňou niečo, tu máš party súpravu, daj na seba a dostaneš nohavice :)
 
Hore