Kerze

DeletedUser

Hosť
novy set?
nove ulohy?

jeeeej super :) mam rada nove ulohy.

neviete niekto ze kedy asi to bude?
 

DeletedUser

Hosť
vyššie je písané akurát to, že je to ešte len na bete, nikde neni napísané, že to to nebude inde, takže otázka "kedy?" je na mieste :)
 

DeletedUser

Hosť
nikdy nič nebýva iba na bete. Na bete býva to, čo sa chystá :) ale 5. narodeniny už west vraj mal...takže uvidíme :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Tak potom prepáčte, tie príspevky vyššie som zle pochopil... :hanbimsa:

Mohli radšej niečo iné urobiť, dať akciu na nuggety alebo dať hráčom nejaký darček. Ale ako som sa dopočul o tomto, aby to bolo celé dokončené, zase treba použiť nuggety. :neisty:
 

DeletedUser

Hosť
Hej? a to si našiel kde? :D pretože pokiaľ viem, tak sa o tom ešte nič nevie :p
 

Deleted User - 4

Hosť
Mohli radšej niečo iné urobiť, dať akciu na nuggety alebo dať hráčom nejaký darček. Ale ako som sa dopočul o tomto, aby to bolo celé dokončené, zase treba použiť nuggety. :neisty:

Zle si sa dopočul, určite to nebude mať nič spoločné s nuggetmi :)
 

DeletedUser9056

Hosť
njn, také debaty sú fajn...ale už nie veľa ľudí naletí takých trollom...gratulujem ti :p

Tie debaty rád čítam, na niektorých sa smejem doteraz (hlavne keď sa hráči hádajú a aký sú "hustý" ).. Ehm, teraz som sa urazil. :ociza: Tak ale normálne som tomu uveril, keďže napr. tá listina stála 2000 UPD/Nuggetov. :hanbimsa:
 

DeletedUser8766

Hosť
podla mna je hlavne to, že ide o novy ITEM do hry...do prázdninovej supravy, pretože, podotykam, že v normalnej hre..nie na bete ked nasadíte supravu tak to tam je v popise..i ked zatial po nemecky
 
Hore