kluce

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Jeden vývojár povedal, že tretí kľúč je v hre od verzie 1.23. Na to, aby ste ho však získali potrebujete nejakú "truhlu" (z anglického "chest"). Nikde v hre som však truhlu nenašiel...

hod sem link ak je to z nejakého fora...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser521

Hosť
ale chest neznamená truhla na pochovávanie, ale taká pokladnica alebo truhlica s pokladom, ďalej to môže znamenať aj hruď :)

[SPOIL]
Eiswiesel napísal/-a:
To get key 3 you will definately need a chest without this it's not possible to get key 3. How you'll get this chest I wont tell
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
aa čotak ten poklad z ulohy čierne hory... toje truhlica...
 

DeletedUser521

Hosť
no je aj mňa to prvé napadlo, ale to by boli dobrodruhovia zvýhodnený. možno tým myslel veľa peňazí :D už táram
 

DeletedUser

Hosť
prečo bi mali byť zvihodnený? :D ved je aj uloha z hernandovim mečom .. toto moze byť z dalšiu zbranou..
 

DeletedUser

Hosť
rakva? nedá sa získať ako predmet v hoblíkovaní rakiev alebo ako sa to volá :D
 

DeletedUser

Hosť
ale ako predmet či podmet či aká guta..

p.s.:nemyslím produkt
 

DeletedUser

Hosť
Ved napoveda na kluc c. 3 je uz davno v obehu.:

Hint story from eiswiesel:

Ich habe lange überlegt ob und was ich in diesem Thread antworte. Die Lösung ist längst nicht so kompliziert, wie bei dem Zettel, daher fiel es mir schwer etwas zu schreiben. Hier ist mal eine kleine Geschichte, die viele falsche Fährten enthält.

"Einst plante ein Ganove namens Jack mit einigen Komplizen einen Banküberfall. Mit geladenen Revolvern stürmten sie die Bank und plünderten den Tresor. Niemand in der Bank wehrte sich. Jeder der Banditen füllte einen Sack voll Dollarnoten und sie gingen gemeinsam zu ihrem Versteck zurück. Auf dem Rückweg hörten sie in der Ferne einen Schusswechsel und sie folgten dem Geräusch. Die Männer um Jack sahen eine Schießerei zwischen zwei Gruppen. Da sie am heutigen Tag noch keine Kugel verschossen hatten, verspürten sie das Gefühlt sich in den Kampf einzumischen. Sie schlossen sich der unterlegenen Seite an und schossen wild los. Doch sie unterschätzten die Gegner. Als Jack den letzten Feind erschoss, bemerkte er, dass nur noch er übrig war. All seine Komplizen wurden tödlich getroffen. Jack nahm die Beute seiner Freunde und machte sich auf den Heimweg. Im Versteck angekommen öffnete er die Säcke und musste zu seinem Entsetzen feststellen, dass nur sein eigener Beutel noch Dollarnoten enthielt. In einem Beutel fand er jedoch einen alten Schlüssel mit drei eingefassten Ringen als Griffstück."
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
no je to pekne, ale prelozil by mi to niekto? dal som to do prekladaca a nie je to nic moc...
 

DeletedUser

Hosť
Poviem to takto , nic nie je zadarmo:p. Kdo chce nech sa snazi:).
 

DeletedUser

Hosť
heh, tak vdaka, hned mam taky hrejivy pocit pri srdiecku :D
 

DeletedUser2929

Hosť
Preklad

Ak je moja nemčina dobrá, tak tam je niečo takéto:

"Akonáhle podvodník menom Jack, s niekoľkými komplicmi v pláne vylúpiť banku. Naloží s revolvermy, ktoré zaútočili a vykradli banku bezpečne. Nikto v banke nebojoval. Každý z banditov niesol naplnené vrecia plného dolárových bankoviek a všetci sa vrátili do svojej skrýše. Oni cestou späť počuli v diaľke prestrelku a šli za zvukom. Muža okolo Jack videl prestrelky medzi dvoma skupinami (tú vetu neviem preložiť). Vzhľadom k tomu, že sa v tento deň ešte nie je vystrelená guľka, cítila Chill zasahovať do boja. Banditi nakoniec vyhrali prestrelku. Ale Jack podcenil nepriateľa. Keď Jack zastrelil posledného nepriateľa, všimol si, že len je opustený. Všetci jeho komplici boli mŕtvi. Jack vzal z korisť jeho priateľov aj nepriateľov a vyrazil do skrýše. Hneď v úkryte, otvoril tašky a musel s hrôzou zistiť, že obsahuje iba vlastné tašky alebo dolárové bankovky. V taške našiel starý kľúč krúžky sa tromi koncipovaný ako rukoväť kus. "

Veľmi tomu nerozumiem ale tak mi to vyšlo
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore