kluce

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
no nieco podobne vyhodil aj google prehladac...

"Akonáhle podvodník menom Jack, s niekoľkými komplicmi v pláne vylúpiť banku. Naloží s revolvery, ktoré zaútočili na vykradli banku a bezpečné. Nikto v banke bojoval. Každý z banditov naplnené vrecia plného dolárových bankoviek a všetci sa vrátili do svojej skrýše. On Cestou späť počuli v diaľke prestrelka a šli za zvukom. muža okolo Jack videl prestrelky medzi dvoma skupinami. Vzhľadom k tomu, že sa v tento deň ešte nie je vystrelil guľku, cítila Chill zasahovať do boja. Pripojili strane porazených ísť divoké a zastrelení. Ale podcenil nepriateľa. Keď Jack zastrelený posledný nepriateľ, všimol si, že len on bol opustený. Všetci jeho komplici zastrelili. Jack vzal z koristi z jeho priateľov a vyrazil na home. Hneď v úkryte, otvoril tašky a musel s hrôzou zistil, že obsahuje iba vlastné tašky alebo dolárové bankovky. v taške našiel starý kľúč krúžky sa tromi koncipovaný ako rukoväť kus. "
 

DeletedUser

Hosť
Ľudia, skúste sa trošku poobzerať po tých zahraničných fórach. .de .net a beta, tam vždy zaručene niečo zaujímavé nájdete. Na bete je anglická verzia tohoto textu, stačí hľadať ;)
 

DeletedUser

Hosť
no áno, ale .de forum má na túto tému vyše 100 strán a kto má na to trpezlivosť ???
 

DeletedUser1864

Hosť
palinoo: ty ocividne nie si ochotny precitat ani tieto necele 4 strany...keby si bol, tak by si na predchadzajucej strane nasiel Urgov prispevok (snad sa nenahneva, ze ho citujem :) ), ktory dokonale sedi na to tvoje "kto to ma citat?"
Poviem to takto , nic nie je zadarmo:p. Kdo chce nech sa snazi:).
 

DeletedUser

Hosť
tie kľúče musia mať nejaký význam..prečo by ich tak dávali do hry ? všetko čo je v hre má nejaký zmysel....je to rovnaká záhada ako modlenie...a inak ako je to s tou kefou na topánky ? kde sa dá získať ?
 

DeletedUser

Hosť
tie kľúče musia mať nejaký význam..prečo by ich tak dávali do hry ? všetko čo je v hre má nejaký zmysel....je to rovnaká záhada ako modlenie...a inak ako je to s tou kefou na topánky ? kde sa dá získať ?

dala sa získať pri úlohe na Mikuláša minulý rok, teraz sa už asi nedá získať:)
 

DeletedUser

Hosť
možno je to ako s tým hernandovým mečom...potrebuješ 2 kľúče + (?) = 3 kľúč ...a možno je to nejaký obyčajný produkt (pri her. meči to je napr. lopata) a keď získaš 3 kľúče možno dostaneš poriadnu odmenu..to je môj predpoklad..alebo sa dá získať tretí kľúč pri nejakom tajnom Q počas novej série úloh napr. ako boli teraz tie vianočné
 

DeletedUser

Hosť
pri hernandovom meči treba spevnik pri klučoch podla mňa malba.. lebo pri vlamani su 3 kluče ... :)
 

DeletedUser

Hosť
ja si myslím, že to bude ako s tou tajnou úlohou, podobne ako s Hernandovým mečom:
KL č.3 vo veľmi ťažko predvídateľnom Q a ten meč bolo potom získať celkom ľahké.
ja si myslím, že to bude podobne, ako napr.:
3.kľúč tiež v ťažkom Q, čo ja viem 5 malieb, presný deň a čas apod.
a potom ak budeš mať všetky 3 kľúče, tak dostaneš v úlohe buď čo ja viem Remington 1890, alebo dostaneš na výber medzi Grantovou šabľou kavalérie a Wyatt Earpovým šesťranným koltom, ale to je len dohad.
 

DeletedUser

Hosť
zipo s tou malbou od Van Gogha to je celkom zaujimava alternativa ktora ma tiez napadla +plus boj v pevnosti a este nejaka podmienka tam musi byt
mne skor vrta hlavou preco na tych klucoch uz nie su povodne texty
 

DeletedUser

Hosť
tam tá posledná veta mi nejako nesadne...tam je možno niečo :D tie maľby by pre mňa nebol problém...možno to bude naozaj nejaký produkt..alebo niečo s lúpežnou výpravou...treba tam všelijaké práce na rozličné schopnosti...možno tam sa dá získať..a ten presný čas a dátum to bude určite tak...tie budú povinné
 

DeletedUser

Hosť
treba skušať :) jasi idem tiež pre kluče takže mito len vyhovuje :p
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore