Koleso šťastia

  • Zakladateľ témy DeletedUser9383
  • Vytvorené

Pači sa vám tento nápad


  • Celkový počet hlasujúcich
    26

DeletedUser9383

Hosť
Zdravím, mal by som taky nápad !Že čo keby sa vytvorilo koleso stastia v ktorom by ste mohli nieco vytocit napr.peniaze, mozno aj nugetky ale to asi nie alebo nejaky produkt prípadne dlhopisy!1x lístok na koleso stastia by ste denne dostavali! No potom keby ste chceli este raz zatocit v ten isty den uz by ste si ho museli kupit dajme tomu ze za 2 negutky! Čo vy na to? :)

Prajem vela zabavy v hre! ;)

S pozdravom braqko70 :ocikru:
 

DeletedUser6016

Hosť
Nie, veľká výhoda máš tu už prihlasovací bonus + nemusíme sa opičiť po iných hrách.
 

DeletedUser9056

Hosť
Je to celkom dobrý nápad, ale potom by sa musel zrušiť prihlasovací bonus, ktorý je myslím aj tak zbytočný. :neisty:
Takéto koleso šťastia, je ale skoro na všetkých hrách, ale pokojne to môže byť aj tu. Nebránil by som sa. :xmas9
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4623

Hosť
nesúhlasím, už dosť je prihlasovací bonus a ako povedal rado nemusíme sa opičiť po iných hrách.....
 

DeletedUser7779

Hosť
Nie nesúhlasím, peniaze si každý nájdem za práce, boje alebo aj duely. Produkty, to si tiež nájdeme z práce, síce je to trochu zložitejšie ale keď si oblečieš vhodné oblečenie, tak to celkom ide. takže asi toľko, mne stačí ten starý dobrý prihlasovací bonus. 630 skúseností, toľko dostávam, to je celkom slušné podľa mňa. :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Mne sa tento nápad páči, to nevadí, že to je v iných hrách.
 

DeletedUser2929

Hosť
Mne sa to nepáči, buď prihlasovací bonus alebo toto... a keďže toto je takmer všade ako tu už ostatní písali, radšej prihlasovací bonus, aby si the-west udržal čo najviac originality... takýmito malými krokmi, ktoré by nás približovali k ostatným hrám by sme sa postupne stali obyčajnou, menej zaujímavou hrou (môj názor)...
 

DeletedUser4451

Hosť
Opat by boli zvyhodnení nuggetaci... 2 nuggetky to je pre niekoho ako (no nick zamlcim) zadarmo.. takze NIE
 

DeletedUser

Hosť
Mne sa to nepáči, buď prihlasovací bonus alebo toto... a keďže toto je takmer všade ako tu už ostatní písali, radšej prihlasovací bonus, aby si the-west udržal čo najviac originality... takýmito malými krokmi, ktoré by nás približovali k ostatným hrám by sme sa postupne stali obyčajnou, menej zaujímavou hrou (môj názor)...


lukhas, ale prihlasovaci bonus tiez nie je moc originalny, to ma tiez vela hier :)


Opat by boli zvyhodnení nuggetaci... 2 nuggetky to je pre niekoho ako (no nick zamlcim) zadarmo.. takze NIE


tak by sa mohlo tocit iba raz a hotovo, ziadne nugety



mne by sa to aj pacilo, pridat nieco do hry, nejake malickosti par bodov exp, produkt, dlhopis, 100 dolarov, aj moznost nic. Nic velke aby to nebola velka pomoc, skor by slo o to vzruso ze co mi padne teraz? A ak nie aj kazdy den, mozno v nedelu?

PS: alebo ako odmena za splneny tyzdenny ciel?
 

DeletedUser9383

Hosť
Ok ved moze byt aj denny bonus aj koleso stastia ! a to ze si kupite za 2 nugety to som povedal len tak aky ja vas nazor ved sa moze tocit iba raz denne ! a nechapem vas niektorych ved ok dostanete bonus ste o krok blizsie k novej urovni ale ked nieco vytocite napr. peniaze tak ste o krok blizsie ku tej veci na ktoru si setrite!
 

DeletedUser4451

Hosť
Ok ved moze byt aj denny bonus aj koleso stastia ! a to ze si kupite za 2 nugety to som povedal len tak aky ja vas nazor ved sa moze tocit iba raz denne ! a nechapem vas niektorych ved ok dostanete bonus ste o krok blizsie k novej urovni ale ked nieco vytocite napr. peniaze tak ste o krok blizsie ku tej veci na ktoru si setrite!

Hm ale prave ten prihlasovaci bonus funguje ako to koleso vies a bolo by zbytocne mat dve taketo kolesa
 

DeletedUser9383

Hosť
Ja som nepovedal ze len skusenosti budu v kolese stastia ved citaj ! ja som napisal ze peniaze dlhopisy produkty ale moze byt aj skusenosti
 

DeletedUser4451

Hosť
Ja som nepovedal ze len skusenosti budu v kolese stastia ved citaj ! ja som napisal ze peniaze dlhopisy produkty ale moze byt aj skusenosti

Lenze hracom sa najviac hodia tie skusenosti a keby tam padali produkty.. musel by si doriesit ake presne ake pocty atd a na zaklade toho ze sa produkty kupuju za nuggety tak by sa to mohlo zdat innu opat len za stratove
 
Hore