Kolko pracujete?

  • Zakladateľ témy kapitán Verdoja
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
chcem vediet ako je podla vas najvyhodnejsie pracovat..napriklad 4 hodiny alebo 6 hodin kazdy druhy den a tak..prosim piste ;)
 

DeletedUser

Hosť
Každý to robí inak. Ja robím stále každú prácu inú, aby mi príliš neklesla motivácia. Myslím, že je to tak najlepšie.
 

DeletedUser

Hosť
Zalezi na tom kedy...Ak som mimo mesta a napr. zarabam tak robim 4-5 prac ktore mi davaju peniazky cely den [to znamena tazit striebro 1 den,2.den pracovat ako zoldnier,3.den pracovat ako mastickar...]
Ak na expy alebo stastie tak vacsinou 2x 2 hod a potom menim
 

DeletedUser

Hosť
4 hod a davam inu pracu ;) ...Kym nedojde energia a ak dojde idem chrabat a robim zasa...
 

DeletedUser

Hosť
Ja väčšinou dávam prácu na celý deň rovnakú až dokiaľ neminiem energiu a potom na ďalšie dni robím iné a čakám, kým sa mi doplní motivácia :) Aj keď mám nižšiu motiváciu (80-70%), tak dostávam aj dosť expov aj dosť dolárkov a niekedy pri nižšej motivácii nájdem aj pekný predmet :)
 

DeletedUser

Hosť
ja napr. dám prácu a ju robím do 85% mot. a potom si dám inú prácu.
 

DeletedUser

Hosť
Ja som pracoval do dňa 3x po 30minút, no teraz dávam 2 hodinovky lebo hrávam vätšinou cez mobil a prídem až večer.
 

DeletedUser

Hosť
denne jednu pracu maximalne robim 3x po dve hodiny ale len obcas.:howgh:
 

DeletedUser

Hosť
ja robím 10 hodín jednu prácu, na ďalší tak isto ale už inú a robím väčšinou 3-4 najlepšie práce furt dookola, čiže 1 deň robím 1 prácu, na 2. deň 2. prácu a tak až do 4. dňa a potom opäť odznova a na začiatku mám motiváciu stále 100%
 

DeletedUser3241

Hosť
ja ked hladam poklad tak denne aj aj desat hodin po jednohodinovkach....a aj dva dni po sebe dokial nemam 70 motivaciu
 
Hore