Kolko pracujete?

  • Zakladateľ témy kapitán Verdoja
  • Vytvorené

DeletedUser3241

Hosť
aj mne sa to stava....a aj vsetky dobre predmety som nasiel pri motivacii pod 80%
 

DeletedUser

Hosť
jjaaaa ked zacnem robotu ta ju robim osem hodin :D normalny pracovny cas ta co... hladanie ropy som teraz robil...
pri 100 % mot. som dostal 185 dol.
pri 95% 267 dolacov :)
pri 89 % 336 (!) dolarov...
a pri 85% 198 :D
takze oplati sa dlhse ne vzdy je dobra full motivacia... :happy1:
 

DeletedUser

Hosť
ja aj 12 kedze mam + 50 energiu a automatizaciu :D rano dam 6 hod a večer :)
 

DeletedUser

Hosť
len by som rád vedel či sa dá nájsť hodnotnejší predmet ak sa niekomu skončí práca o 15:11 a deň je 15. november..lebo som videl a jeden vtedy našiel palicu...je to pravda že ak dám práce na šťastie na noc tak by som mal nájsť viac/hodnotnejšie predmetov/predmety ?
 

DeletedUser

Hosť
pozri si čas :D


[SPOIL]
vych.jpg
[/SPOIL]


[SPOIL]
palx.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
jj 1hod som sa modlil ale to poobede ale o 13:.. :D 1 v ten den a na druhy den dalšia :D
 

DeletedUser

Hosť
zipo pod na skype...preberieme to tam...mám ešte dajaké otázky..alebo zostaneme tu ?
a inak ty si sa 1 hodinu modlil a hned potom prácu ?
 

DeletedUser

Hosť
Ja som takmer vždy robil práce 3x2h. Začínal som pri 100% motivácii a po šiestich hodinách mi motivácia klesla na 84% a potom som sa k tej práci vrátil po cca 36h, keď bola motivácia opäť 100%.
Jasné, že vysoké expi môžete dostať aj pri motivácii pod 84%, ale čím nižšia motivácia, tým nižšia pravdepodobnosť, že tie skúsenosti budú vysoké. Tam to matematika jednoducho nepustí.
 
Hore