Kytice

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
no fain, dám ešte 4 práce a ak nepadne , tak odkladám až to vyriešia, lebo to neni určite dobre
 

DeletedUser

Hosť
sorry, za double post, len aby sa to všimlo

Už som našla, na bobulách....takže to ide, len ako som sa dočítala na inom fóre, tých 7 už je asi s oveľa menšou pravdepodobnosťou
 

DeletedUser8981

Hosť
Preco sme dostali za duel s kyticou iba body skusenosti ?
 

DeletedUser

Hosť
A su teda nejake nove ulohy? Ci pridali len tych 7 kytic, nech mozeme viac duelovat? Linteo spominal cosi o novych ulohach a mne nic nenabehlo.
 

DeletedUser

Hosť
len tie na náhrdelník sú, sú aj delené podľa pohlavia...takže to myslel asi
 

Deleted User - 4

Hosť
Áno, tak je to asi myslené. Inno písalo, že nové, ale to je asi to staré :sibko:

Inak kytice sa dajú nájsť aj pri inej práci, ako je zber bobúľ.
 

DeletedUser8981

Hosť
preco aj druhy raz som dostala iba skusenosti za duel ?Mali sme obidvaja kytice a ani jeden nedostal bod zdravia :(
 

DeletedUser

Hosť
jj, dajú sa že vraj pri všetkých, keď má človek na sebe ten set...lenže v tom sete mám len také naprd práce, že aj tie bobule sú dobré :D
 

DeletedUser

Hosť
daju sa najst aj inde. mne padla pri sireni viery, kolegovi z mesta pri love ryb. takze si myslim, ze to pada kdekolvek. vecer zacnem robit nejake lahsie prace a uvidim, ci to pada aj tam.
 

DeletedUser

Hosť
ja som hladal v suprave lahke prace na 1min. asi 10x a nic mi nepadlo a este k tomu z 3och kyticovych duelov mi 1 nedal nic :grrr:
 

DeletedUser

Hosť
Milí hráči,

na Valentína sme si pre Vás pripravili hernú udalosť. Budete môcť plniť špeciálne valentínske úlohy, za ktorých vyriešenie môžete získať zaujímavé odmeny.
Veľmi pekne"ďakujem" za tie špeciálne valentínske úlohy.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore