Kytice

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
ale viete ako to zbližuje ľudí, keď si tak svorne zanadávajú? :p
 

DeletedUser6273

Hosť
Pekneeee, 54 prac v novej suprave a mam az jednu kyticuuuu :) som z toho cely bezseba :) dufam, ze potom pri kyticovom duely nedostanem ani ja bod zdravia :) toto suuuu nadherneeee ulohy :)

Ale to zbližovanie , nicky, v kontexte dnešného valentína, sa zdá ako dobrý náéad :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
Inak jeden vývojár mi napísal, že najviac môžete nájsť až 13 kytíc.
 

DeletedUser

Hosť
Inak jeden vývojár mi napísal, že najviac môžete nájsť až 13 kytíc.
Ja som sa ešte v maili dočítal, že sa dá tá šanca zvýšiť použitím prémia. Mali na mysli prémium vyšší príjem alebo ktoré? Nevieš o tom čosi bližšie? :)
[SPOIL]
By the way, impatient cowboys can use Gold Nuggets to increase their chances of finding bouquets – just drop by the Premium Store.
[/SPOIL]
 

DeletedUser7159

Hosť
Dnešná štatistika:
49 bobúľ, 17 zubov, 6 pstruhov a 1 kytica. :sibko:


Oblečený v Cupidovej súprave s prémiom vyšší príjem.
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
Ja som sa ešte v maili dočítal, že sa dá tá šanca zvýšiť použitím prémia. Mali na mysli prémium vyšší príjem alebo ktoré? Nevieš o tom čosi bližšie? :)

To asi bolo myslené pomocou tej Amorovej súpravy. Iný alebo iné predmety tam neboli pridané.
 

DeletedUser

Hosť
To asi bolo myslené pomocou tej Amorovej súpravy. Iný alebo iné predmety tam neboli pridané.
aha takže po novom je UP Shop premenovaný na Premium store..milé :D
ale máš pravdu, nič iné nedáva zmysel, aj keď to potom napísali poriadne divne.
 

Deleted User - 4

Hosť
Dnešná štatistika:
49 bobúľ, 17 zubov, 6 pstruhov a 1 kytica. :sibko:


Oblečený v Cupidovej súprave s prémiom vyšší príjem.

Cupidovej? :D

Inak ja neviem, prečo všetci robíte tie krátke práce, veď skúste napr. nejaké dvojhodinovky, tam to padá podľa niektorých ľahšie.
 

DeletedUser7159

Hosť
No v Amorovej som myslel.

Či Amor, či Cupido, je to v podstate to isté, niekto hovorí tak niekto tak... mne sa rímsky bôžik lásky, ktorý strieľa šípy spája skôr s menom Cupido. :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ja som sa na to vyprdol :D hľadal som aj na zlatých prácach ,ale nič :sibko:
 

DeletedUser4179

Hosť
Na CZ tento set je pomenovaný Cupidov. Takže my čo hráme aj na Cz vieme o čom je reč.;)
 

DeletedUser7779

Hosť
netreba byť v meste, aj ban môžte mať, aj v rámci mesta sa dá....jednoducho môže každý s každým, láske sa medze nekladú :D

Aha, takže môže byť aj bey meste, no neva :D

Btw: Minulý rok som mal koho duelovať, ale tento rok ani nie. :D No ešte uvidím. ;D
 

Deleted User - 4

Hosť
No v Amorovej som myslel.

Či Amor, či Cupido, je to v podstate to isté, niekto hovorí tak niekto tak... mne sa rímsky bôžik lásky, ktorý strieľa šípy spája skôr s menom Cupido. :)

V pohode, len mi to prišlo čudné, ja som vždy počul alebo čítal o Amorových šípoch a nikdy som ešte nepočul u nás používať o Cupidových či Kupidových a podobne :) Cupidy dupidy :)
No to je jedno :)

Na CZ tento set je pomenovaný Cupidov. Takže my čo hráme aj na Cz vieme o čom je reč.;)

Itemy ftw! :--)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore