Kytice

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ja som dnes našiel 2 kytice pri prácach : Naháňať banditov a Lovec odmien.
Pri oboch som bol v Amorovom sete.

Oplatí sa to teda viac na takýchto dlhších prácach, alebo už idú v pohode nájsť aj pri tých krátkych?
 

DeletedUser2578

Hosť
Včera celý deň nič .

Dnes zatiaľ 2 kytice a to pri prácach : Zber Bobúľ , Klčovanie lesa (Myslím že tu ich nájdete viac kedže som si našiel prácu z menšou naleznou hodnotou )

Tak som sa tešil na nové Valentínske úlohy a na koniec ani niesu . Vraj o zaujímavé odmeny . Pche nas.... hráčov to bolo asi cieľom tohto Valentína :D
 

DeletedUser

Hosť
Mne stale padli len tie 3 kytice z minuleho roka, dalsie mi padnut nechcu. Prechadzam sa po mape s plienkou ako pako, 5 stran oznameni a stale ziadna kytica. Uz ma ide porazit.
 

DeletedUser

Hosť
jointy, rob dlhé práce, ktoré môžeš v sete - tam je oveľa vyššia pravdepodobnosť

ja už som prešla na hodinovky a mám ich už 5 nových
 

DeletedUser

Hosť
robil som ist na prieskum, aj tak mi tam nic nepadlo... tak skusim este ten prieskum, ak nepojde, tak to balim, nebudem rozdavat lasku, ale skazu :D
 

DeletedUser

Hosť
ja som nenašiel okrem na starom svete nič behal som ako šašo v tom rúchu... a robil som hodinovky, a podlo čo ? nič :D
 

DeletedUser7159

Hosť
Dnes som odrobil dokopy 9 plných hodín práce a našiel som jednu kyticu. Kamarát odrobil 2 hodiny a našiel 3 kytice. Obaja sme robili vlani.


Začínam mať obavy, že týmto tempom nenazbieram do utorka ani polovicu z kytíc, čo sa dá nájsť. :D
 

DeletedUser7159

Hosť
Blbé kytice:

Odrobených 208 prác, dokopy som robil vyše 20 a pol hodín krátkych aj dlhých prác s prémiami vyšší príjem a viacej energie v Amorovej súprave a dve kytice.
Je na tom niekto podobne? :(
 

DeletedUser

Hosť
vraj je na dvojhodinovkách šanca 50% na hodinovkách 25% atď... ;)
 

DeletedUser7159

Hosť
Cez noc som dal dve 2-hodinovky a nič, predtým štyri 1,5-hodinovky a tiež nič.
 

DeletedUser7779

Hosť
Neviete prečo mi nejdú ďalej Valentínské úlohy? Naposledy som dostal dve úlohy od Márie, splnil som ich a ďalej som už žiadne nemal...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore