Kytice

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser8766

Hosť
Blbé kytice:

Odrobených 208 prác, dokopy som robil vyše 20 a pol hodín krátkych aj dlhých prác s prémiami vyšší príjem a viacej energie v Amorovej súprave a dve kytice.
Je na tom niekto podobne? :(


Neboj...nie si jediny...mam najdene len 3/základné/ a viac nič

Už aby ten "Valentín" skončil...len ma to brzdí v questoch
 

DeletedUser

Hosť
kytic je dosť len treba nájsť na to ten správny recept.

Dlho mi nič nepadalo lebo som skúšal dvojhodinovky a podobne a za dva dni padla mimo základných kytic iba jedna jediná.
Dnes som na to prišiel a zatiaľ to vychádza ako z rozprávkovej knihy.Za 5 hodín 4 kytice.
Musíte robiť polhodinové práce v tom valentínskom oblečení.Nemente prácu ak vám v prvej alebo druhej polhodinovke nič nepadne.Na tretiu padne určite.
Tam kde ste už našli kyticu už dalej neskúšajte a zas vyberte dalšiu prácu.
Dnes :
prvá kytica -ochrana osadnických výprav hned na prvý pokus
druhá kytica -ťažba železnej rudy- druhý pokus
tretia kytica -stavať veterný mlyn -druhý pokus
štvrtá kytica -stavať železničnú stanicu -prvý pokus
 

DeletedUser

Hosť
to vôbec nemusí byť tak...ja točím už druhý deň čiste Naháňať banditov aj na jednom mieste a mám už 9 kytíc z tých nových....dnes zo 4 prác 3 kytice
 

DeletedUser9029

Hosť
Ja si zas myslím že s tým má niečo aj premko Vyšší príjem. Na svete kde ho mám aktivované mi padajú rýchlejšie ako na 2 svetoch kde ho nemám :howgh:
 

DeletedUser4179

Hosť
Revil choď screen tých štyroch kytíc. Nech sa aspoň pozriem ako vyzerajú.
 

DeletedUser7159

Hosť
Najviac ma hnevá, že na svete, kde hrám pasívne som našiel už 7 kytíc z 10 a tam, na ktorom hrám aktívne len 2 a to tam mám prémium viac energie + vyšší príjem + odrobil som tri krát viac hodín.
 

DeletedUser6358

Hosť
Mne padli cez noc zo 4 prác 3 kytice, všetko na šírení viery (2 hodinovky), bez prémia vyšší príjem.
 
3 práce za sebou, 3 prekvapenia :)
[SPOIL]
d4493b019c6349cfae179c9.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
prve tri som nasla 14. pri hladani bobul
vcera jedna pri Lovenie bobrov (10min)
a dnes zatial jedna tiez pri tom loveni
 

DeletedUser7159

Hosť
7 práci ťažba síry (7,5 h) popritom 3 práce šíriť vieru (6 h), 3 práce výroba rakiev (1,5 hod), 4 práce klčovanie lesa (2 hod), 10 práci lov kojotov (2 hod) a kopu iných prác a nič mi nepadlo.

Pýtal som sa o radu, akú prácu mám robiť a jeden mi napísal, že ťažba síry, tak som mu poslal 7 prázdnych oznámení.

Zaujímavé, že na svete kde hrám pasívne a body schopnosti nepotrebujem mám už 8 kytíc a to tam len prídem, zadám práce a idem preč. Pri každej druhej práci mi tam padne kytica.
Na svete, kde body schopnosti potrebujem ako vodu mi padli 2 kytice, posledná pred dňom a pol. Preklínam Murphyho aj jeho blbé zákony. :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore