Kytice

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
ťažko povedať, kytice sú veľmi špecifické, v podstate sa ani o duel nejedná, keďže môže každý s každým a vlastne ani duel neprebehne...sú robené na inom princípe, len to tlačítko je využité...

na akom inom principe su teda robene? to je taka odpoved - neodpoved. musi to byt jednoznacne predsa. bud je to vlastnost, ze ked mam kyticu na sebe a spim v hoteli a niekto bez kytice ma moze duelovat (alebo vyuzit to tlacitko ak chces), alebo je to chyba systemu. prosil by som o vyjadrenie kompetentnej osoby. speklulacie typu ze je nieco specificke nepomahaju.
 

DeletedUser

Hosť
ja mám problem že pri zbere bobul mi nepadaju ... už som tú prácu robil asi tak 30 krát a len 14. mi padla jedna kytica z nej
 

DeletedUser3950

Hosť
Nevie niekto, či budú fungovať kyticové duely po dnešnom dni?
 

DeletedUser7779

Hosť
Už nie, do polnoci ich ešte stiháš, píše to aj v téme "Valentín" od Lintea. ;)
 

DeletedUser8766

Hosť
uff uff...padla v poradí 11 kus/po dvoch "jalovych" dnoch/, čiže MAX je skutočne 13
 

DeletedUser3950

Hosť
Už nie, do polnoci ich ešte stiháš, píše to aj v téme "Valentín" od Lintea. ;)

Vďaka. Píše sa, že končí udalosť, tak som si nebol celkom istý, či sa pod pojmom udalosť myslia tie "super-duper nové úlohy", tie "úžasné a veľmi ľahko získateľné kytice" alebo tie duely :D.
 

DeletedUser7779

Hosť
Nemáš začo. :) A s tými kyticami si zabil. :D A ešte by som sa chcel vyjadriť k tým Valentínským úlohám, iba 2 úlohy, to Inno urobilo naschvál alebo sa im nechcelo pripravovať Valentínské úlohy? :D
Som z toho Inna sklamaný, už skoro vôbec sa o túto hru nestarajú, veď po celom svete už prestáva hrať West dosť veľa ľudí. Aj keď je to už viacmenej stará hra, ešte stále veľa ľudí ju hrá a baví ich to, takže by sa mohli viac zaujímať o tvorbu hry, a nie dať do jednej série úloh iba 2 úlohy. :eezmurk:
 

DeletedUser3501

Hosť
tak ja zasa sklamaný niesom. Nepodarilo sa mi nájsť všetkých 13, ale som viac ako vďačný za tých dvanásť bodov schopností za cenu 25 dlhopisov. Takéto akcie by mohli byť častejšie.

Za 13(ale kľudne aj 4-5) bodov schopností tu v pohode pobehám aj cez 1. apríl v nejakom šialenom kostýme :--) . Veď seriózne hrať sa môžme zvyšných 350 dní v roku, nejaký týždeň - dva recesie nikoho nezabije.

A ak by niekto predsa len bol ten týždeň pred infarktom môže si dať predsa dovolenku (nič v zlom). :)

Konečné zhrnutie: som trocha sklamaný z tých avizovaných úloh (ktoré akosi zabudli dôjsť) ale vďaka kyticiam sa mi tohoročný INNO Valentín ráta....
 

DeletedUser

Hosť
Som z toho Inna sklamaný, už skoro vôbec sa o túto hru nestarajú, veď po celom svete už prestáva hrať West dosť veľa ľudí. Aj keď je to už viacmenej stará hra, ešte stále veľa ľudí ju hrá a baví ich to, takže by sa mohli viac zaujímať o tvorbu hry, a nie dať do jednej série úloh iba 2 úlohy. :eezmurk:

jj, mohli niečo aj nové vymyslieť, lenže to už by ľudia tie kytice nestíhali vôbec a bolo by ešte viac kriku ako bolo :)


INNO by nemalo west zanedbávať veď je cez 17 miliónov registrovaných hráčov, ako hrdo oznamujú na úvodnej stránke :--) to kašlú na 17 miliónov zákazníkov????? :p
 

DeletedUser7779

Hosť
jj, mohli niečo aj nové vymyslieť, lenže to už by ľudia tie kytice nestíhali vôbec a bolo by ešte viac kriku ako bolo :)


INNO by nemalo west zanedbávať veď je cez 17 miliónov registrovaných hráčov, ako hrdo oznamujú na úvodnej stránke :--) to kašlú na 17 miliónov zákazníkov????? :p

Presne, veď je to ich hra, a ako som písal, ešte veľa ľudí táto hra baví. :) Akože mne sa páčia tie súpravy čo robia ku rôznym sviatkom, ale inak sa už veľmi nezapájajú do tvorby hry. Napríklad, hneď ako prišla na SK-West verzia 2.0, prestalo hrať slovenský West veľa hráčov, ten počet celkom klesol, a to len preto, že Inno niekedy pridáva do hry úplne somariny...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore