Kytice

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser8981

Hosť
No robila som aj dvojhodinove a nenasla som :( sem tam iba padne,mozno nugetakom ,ale nam velmi tazko.
 

DeletedUser

Hosť
1 strana Ist na prieskum a stale ani jedna kytica. Zacina ma to teda pekne stvat, clovek si povie "jeeej, ake pekne" a skonci to ako "chodte do prkna s blbymi kyticami". Neviem preco niekomu padaju a niekomu nie, beham v tej plienke ako somar a stale nic. Aspon jedno vyuzitie ma ta plienka, mozem behat bez cikpauzy :--)
 

DeletedUser

Hosť
555929_342539529185559_551387572_n.png
 

DeletedUser8766

Hosť
našiel niekto na Californii/novy svet/ čiže nemože mat minuloročne 3 ks, viac ako 10 kusov dohromady?
 

DeletedUser

Hosť
Ja hladám kytice už od 14.2. :sibko: mám na sebe tú valentínsku súpravu,mám aj prémium na postavu (dobrodruh) a vyšší príjem. Kytice hladám nonstop a našiel som doteraz iba jednu :grrr: a to bolo 15.2. a odvtedy nič. :huh1: Vie mi to niekto vysvetliť prečo je to tak? :Oo
Vyskúšal som ako krátke práce tak aj dlhé. Valentínsku úlohu z minulého roka mám kompletne splnenú (3 kytice). :omg:
 

DeletedUser3733

Hosť
Ja som na tom presne tak isto ako tuning, okrem jednej pojecensorednej kytice som nenašiel žiadnu a to som spravil v tej prihriatej súprave nespočetné množstvo rozdielnych prác s rozdielnou dĺžkou no aj tak nič.
Ostatný to nachádzajú na hociakých prácach, dokonca som videl oznámenie kde dotyčný našiel dve kytice naraz.
Je to asi najhlúpejší spôsob ako sa dajú získať body schopností, je to len na náhode, navyše je tu tá neskutočne prihriata súprava, ktorá bude po tomto kyticovom ošieli na veľké hocensoredno.
Som z toho sklamaný, Inno už hlbšie klesnúť ani nemôže, vytvára už tak neskutočné somariny, namiesto toho, aby do hry priniesli naozaj niečo poriadne.
Je to ako s updatom, bolo avizované väčšie množtvo opráv, no tuším ich aj dosť pribudlo.
 

DeletedUser

Hosť
S tou druhou časťou tvojho príspevku súhlasím stole ale musím sa troška zastať tých kytíc. Pretože:
1. viac ako jedna sa nájsť nedá, ja ti ukážem kľudne aj oznámenie kde ich nájdem 42, to nie je problém (jedine že by to malo niečo s tým, že môžeš naraz nájsť jednu tú "lahkú" a jednu "súpravovú" ale to nie je moc pravdepodobné)
2. neskúšaj kratšie dlhšie striedanie atď... proste čím dlhšia práca, tým väčšia šanca. ak spravíš 4 dvojhodinovky denne tak do 5 dní máš všetkých 10 kytíc. takže ti radím - zadaj čo najdlhšie práce a dočkáš sa. ;)
 

DeletedUser8766

Hosť
možno sa opakujem ale chcel by som sa opýtat , kolko je MAX najdenych 10 alebo 13 ?
zaujíma ma California ...na nej by nikto nemal mat tri minuloročné
 

DeletedUser

Hosť
ako je mozne ze spim v hoteli, mam na sebe kyticu a nejaky buzik ma dueluje (asi bez kytice)?! mne kytica zmizla a dostal som len par XP a ziadny bod do zdravia.
na wiki.the-west.sk sa jasne pise "Nikto ťa nemôže vyzvať na duel, keď budeš spať v hoteli." tak ako je to mozne? nejedna sa o chybu?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ťažko povedať, kytice sú veľmi špecifické, v podstate sa ani o duel nejedná, keďže môže každý s každým a vlastne ani duel neprebehne...sú robené na inom princípe, len to tlačítko je využité...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore