Mafia

Hrajete mafiu?


  • Celkový počet hlasujúcich
    77
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Mam doma MAFIU The City of lost heaven ORIGNALL :p kdo hu chce :D :--)













Aj tak mu ju nedam :ociza::eezmurk::p:p
 

DeletedUser

Hosť
si stahnem kedy chcem :D ...zbytocne za to clovek vyvali penaze... je to dobre?

asi najlepsia hra aku som kedy hral.. stiahni si to ale po cesky... ten dabing nema chybu :) ale je to pecka, pribeh uzasny, na tu dobu, ked bola vyrobena je peckova aj grafika a aj dost realisticke to je si myslim... proste uzasna hra...
 

DeletedUser

Hosť
Tak toto je jedna z her která mě zaujala.
Dohrál jsem jí už po 9 a rekord mám že jsem jí dohrál za 11 hodin. (skoro jsem ani nejedl)
Je někdo lepší ?
 

DeletedUser

Hosť
Ja som ju tuším prešiel za minútu, keď som si stiahol save a pritom som aj jedol, je někdo lepší ? :kukam:
 

DeletedUser

Hosť
Túto hru som tuším prvý krát hral v roku 2003 a bol som užasnutý. Skvelý dej, grafika na tú dobu ozaj perfektná no a český dabing nemal chyby.
 

DeletedUser

Hosť
Mafia je dobrá hra. No je tam dosť obmedzení. Nechápem napríklad prečo tam je benzín do áut. Alebo môcť mať iba pár zbraní. Jednoducho je tam málo volnosti preto mám radšej GTA. Ale komu sa páči, prosím :)
 

DeletedUser3241

Hosť
v tej cestine je vela dobrych hlasok ....moj kamos ma s nimi cele video .....ale neviem kde ho zobral ...
 

DeletedUser

Hosť
Mafia je nice hra ked si zoberiete rok vyroby a ako je prepracovana graficky dejovo ale aj detailama tak je to jedna z najlepsich hier + ako jedna z mala ma cesky dabing.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore