Mafia

Hrajete mafiu?


  • Celkový počet hlasujúcich
    77
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
GTA IV, skvela grafika ? Nie nie, myslim ze to vela ludi sklamalo, hlavne preto ze to je ten isty stereotyp proste je len lepsi engine narozdiel od Mafie 2 je to od realnosti daleko,..... O ofp 2 ani nehovorim....
Nejak som nezaragoval že sa niekto stažoval :)
ani na oficialnej cz stránke o gta nič také nie je :)
samozrejme že je to nereálna hra,veď preto je to hra. :)
Ale hovorím o grafike,a pozri aké ma gta iv prepracovanie budov,hráčov,áut,ciest,všetkého.Takže ak bude Mafia grafickou prepracovanostou podobná,tak nebude mať nárok ako písal NecroHawk
 

DeletedUser

Hosť
to je este nic ako HW naroky si myslim ze taketo je to normalne..som vydel naroky na jednu taketo hw : Procesor 2-jadrový 3.7 GHz - toto je uz co povedat omg.

to nieje co povedat :D , pretoze to su obidve jadra spolu 3,7 GH , cize na jedno vychadza 1,85 a to nieje co povedat, vykonne pocesory su teraz 2.8 GH na jedno jardo + quad (4-násobok) čiže 11,2 GHz... ;)

Nejak som nezaragoval že sa niekto stažoval :)
ani na oficialnej cz stránke o gta nič také nie je :)
samozrejme že je to nereálna hra,veď preto je to hra. :)
Ale hovorím o grafike,a pozri aké ma gta iv prepracovanie budov,hráčov,áut,ciest,všetkého.Takže ak bude Mafia grafickou prepracovanostou podobná,tak nebude mať nárok ako písal NecroHawk

1. určite nikto na nezareagoval keď si sotva 5 ľudí prečíta tvoj príspevok, skús taký sector.....
2. na oficiálnej stránke gta 4 myslím že nebude o tom písane v negatívnej stránke....
3. myslím že budúcnosť hier je o tom aby sa este viac a viac priblížili reálnosti,... Neviem či si to nepostrehol ale skús si pozrieť ofp 1 a ofp 2 alebo práve gta 3 a gta 4 ;) .....
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
bacha na dobulepost.
Taktiež musím povedať že každá firma sa zaoberá inou tématikou.
Je rozdiel medzi cs a call of duty :)
taktiež gta a mafia.
Mafia je dobrá keď sa chcem zahrať na reálneho občana.
Gta je viac mimo reálnu,no nemyslím si že to je problém,viem že sa podobá gta III a IV :)
Ale taktiež musíš pozrieť počet hráčov čo hrá gta a mafiu,takže asi viac hráčov si radšej zahrá nereálnu hru,veď reálu majú dosť doma :)
taktiež gta má multiplayer,takže gta ťa tak skoro neprestane baviť,neviem či mafia II taktiež plánuje multiplayer,no keď prejdem mafiu tak ma to bude baviť možno mesiac. :)
Taktiež na gta stránke sa píše aj v negatívnom svetle :)
No je to skôr zriedkavé :zmurk:
 

DeletedUser

Hosť
1. určite nikto na nezareagoval keď si sotva 5 ľudí prečíta tvoj príspevok, skús taký sector.....
2. na oficiálnej stránke gta 4 myslím že nebude o tom písane v negatívnej stránke....
3. myslím že budúcnosť hier je o tom aby sa este viac a viac priblížili reálnosti,... Neviem či si to nepostrehol ale skús si pozrieť ofp 1 a ofp 2 alebo práve gta 3 a gta 4 ;) .....

GTA IV má grafiku velice povedenou, i když nereálnou. Zatím jsem neslyšel o jediné stížnosti na grafiku. Předpokládám, že ty jsi tu hru ani nehrál a viděl pouze pár obrázku a děsně "kvalitních" videjí na Youtube. Pokoušet se ve hře napodobovat realitu je blbost, když sami tvůrci ví, že to pořád nebude ono.. a taková kreslená grafika se jim povede mnohem víc.
Mafia 2 vsadila na stejnou věc, jako GTA.. stejný typ grafiky, konzolové ovládání, nereálné, ale zábavné ovládání aut.

to nieje co povedat :D , pretoze to su obidve jadra spolu 3,7 GH , cize na jedno vychadza 1,85 a to nieje co povedat, vykonne pocesory su teraz 2.8 GH na jedno jardo + quad (4-násobok) čiže 11,2 GHz... ;)

Nechápu, jak můžeš vypočítat výkon procesoru součtem frekvencí jednotlivých jader.
 

DeletedUser

Hosť
Nechápu, jak můžeš vypočítat výkon procesoru součtem frekvencí jednotlivých jader.

Všetko je zahrnuté v jednom jadre, ktoré keď sa spoje vytvoria väčší výkon :ehmehm: , samozrejme sú tam ďalšie maličkosti ale tie sa zaokrúhlujú :ehmehm:

...
 

DeletedUser

Hosť
Mafia je super hra... Narozdiel od GTA vyzerá reálnejšie, ale za to GTA má iné popredné vlastnosti...Moj názor je že sa to porovnávať nedá, veď predsa koľko ludí toľko chutí :) a nemožeme porovnávať dve rozdielne veci ktoré vyrobili dve rozdielne firmy :D
Ohľadom GTA 4(viem že táto téma nie je o tom) moj názor je že je super. Nevidím v nej žiadny problém je tam nová grafiky,ludia, autá budovy proste všetko...zaujalo ma asi najviac zo všetkých verzii GTA aj keĎ San Andreas je klasika :zmurk:
 

DeletedUser

Hosť
Mato363: Ok, nechám tě při tvých součtech, když myslíš.

Goldenteam: U porovnávání GTA a Mafie 1 bych se pozastavil.. Věčně jsem slýchával, že SA (San andreas) je lepší než Mafie a tady mi opravdu přijde porovnání neadekvátní... Myslím, že každému, kdo tyhle dvě hry hrál je rozdíl jasný.
Když jsem ale viděl první gameplay video z mafie 2, tak jsem si skoro nebyl jist jestli se nejedná o stejný engine jako u GTA: IV.. Nemohu si pomoct, ale hra mi prostě připomíná GTA... konzolové ovládání, auta, krytí, obchody s jídlem atd. Ale podle toho, co se povídá by mělo být pořád dosti odlišných prvků.. No jsme na to zvědav.
 

DeletedUser

Hosť
opravujem môj hlas v ankete, mám mafiu, včera som ju "kúpil" :)
celkom dobrá hra ;)
 

DeletedUser

Hosť
celkom ma štve že česi maju lepšie hry ako mi slovaci sice slovaci nemaju žiadne hry to je jedno :D:D:D mafia je super hra som zvedavy čo vymyslia vyvojari mafie 2 mohol by sa tma niekto objavit z 1
 

DeletedUser

Hosť
No já se bojím o Mafii dvojku, protože to vyvíjí už amíci. Takže dabing bude stát za prd narozdíl od předešlýho dílu, kde třeba Rychlej mluvil perfektně. No zase by si mohli pohrát s enginem.
 

DeletedUser1141

Hosť
No já se bojím o Mafii dvojku, protože to vyvíjí už amíci. Takže dabing bude stát za prd narozdíl od předešlýho dílu, kde třeba Rychlej mluvil perfektně. No zase by si mohli pohrát s enginem.

Nj Petr Rychlý to naozaj úžasne daboval ten má môj obdiv. Paulie moja najoblubenejsia postava. P.s. možno aj preto že aj ja som Pavel :--)
 

DeletedUser

Hosť
cesilek: Prepáč že som sa neozval no nestíhal som... Takže vlastne s tebou súhlasím. Ale stále sme pri tom že názorou je VEĽA! Ja osobne mám rád aj MAFIA aj GTA všetky verzie :) Dnes som na to aj myslel tak som si zahral chvílku mafiu a potom gta-čko a snažil som sa to porovnať...no akosi mi to nejde. Neviem MAFIa sa mi páči lebo je viacej reálna ale gta má zaujímavejšie misie podla mňa :zmurk:
 

DeletedUser

Hosť
mafia 1 bola pekna hra, ale prilis kratka, asi 20 hodin hrania a bolo po vsetkom :(
 
Aspoň to nebolo umelo naťahované, malo to spád a stále sa niečo dialo. Mne herný čas celkom vyhovoval a okrem toho aj Extrémní jízda ponúkla ďalšie hodiny zábavy.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore