Mafia

Hrajete mafiu?


  • Celkový počet hlasujúcich
    77
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
najtazsia misia bola asi melouch alebo ta posledna v tej galerii .. a v extremnej jazde mam +č aut:(
 

DeletedUser

Hosť
Ja sa hlavne tesim na Mafiu 2 ktora vyjde o nedlho:
Kód:
http://www.abcgames.sk/?p=hry_zobraz&id=7241
to bude pecka..sa strasne tesim :D:D 1 bola super ale 2 bude este lepsia..:happy1:
 

DeletedUser

Hosť
velmi dobra hra ale dost tažke su niektore misie v extrémnej jazde
 

DeletedUser

Hosť
MAFIA je naozaj super hra. Keď som to prechádzal, dokázal som nad tým presedieť celé hodiny. Teším sa na MAFIU 2, čo som videl screeny vyzerá to dobre.
 

DeletedUser

Hosť
Mafia II bude super! :) V obchodoch sa má objaviť v Európe 27.8 2010 a to na konzoly - PS3,X-BOX a samozrejme PC ..jedna z TOP hier u mňa na ktoré sa teším a ktorú si kúpim originál
 

DeletedUser

Hosť
hral si to ?? ak nie tak nws o com hovoris a nikdy uz taku hlupsot nepovedz...
piratska ochrana na assasin creed II:savy su ukladane online nemas net ?? nekupuj to strata € padne server no hold tvoj problem bol pretazeny ides od posledneho savu teda az ked nabehne server pochopitelne... btw za mesiac hekri to prelomili a uz sa hra pohode takze taka ochrana ?? naco to bolo...
 

DeletedUser

Hosť
Neviete či sa Mafia dá rozbehať na 32bit vistu? Lebo niekde ne internete som čítal že vraj hej, tak že či s tým nemáte nejaké skúsenosti.
 

DeletedUser2385

Hosť
hral si to ?? ak nie tak nws o com hovoris a nikdy uz taku hlupsot nepovedz...
piratska ochrana na assasin creed II:savy su ukladane online nemas net ?? nekupuj to strata € padne server no hold tvoj problem bol pretazeny ides od posledneho savu teda az ked nabehne server pochopitelne... btw za mesiac hekri to prelomili a uz sa hra pohode takze taka ochrana ?? naco to bolo...

To som myslel ironicky:D , ale kazdopadne sa na nu tesim:)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore