Medajle

  • Zakladateľ témy Dušo KILLER
  • Vytvorené

Chcete schopnosti za medaile ?

  • ano

    Hlasy: 32 62,7%
  • nie

    Hlasy: 19 37,3%

  • Celkový počet hlasujúcich
    51
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser159

Hosť
[SPOIL]
najlepsie by bolo zrusit medaile a vymysliet nieco co ma zmysel...

stale som nepochopil naco to vlastne dali do hry... je tolko veci ktore su slubovane od developerov a stale nic. napr. obchod medzi hracmi, moznost vyzvat hraca na duel aj mimo mesta, spolocny chat a ine. miesto vylepseni ktore by urobil west znovu zaujimavym si mozme zmenit obrazok postavy, mozme si pozerat v profiloch skarede obrazky s medailami, ktore su k nicomu, mame vacsiu mapu (ale aj tak ta cez GM script bola lepsia a vacsia). ak to takto pojde dalej tak pocet aktivnych hracov sa bude stal zmensovat az to nakoniec dopadne ako v jednej konkurecnej nemenovanej hre na "T" kde pocet aktivnych hracov na niektorych svetoch ledva prekroci 1000 a z toho je aj tak urcite polovica multakov.
[/SPOIL]

suhlasim :) uz by mali urobit ten chat, obchod a dueli ale ne oni musia robit taketo co je len na okrasu

a keby polovica z 1000 boli multaci tak to by malo 500 hracov po 2 ucty a to je 1000 :D
 

DeletedUser

Hosť

Inak zoberte si to ze aka ta hra bola na zaciatku dobra ze? A kazdym uptadom upada, pritom je tolko dobrych napadov, ktore by ju vylepsili. Uplne ma s kamaratom napadlo ze keby sa toho chyti konkurencia a urobi hru na podobnom principe.... No bolo by to zaujimave. Podla mna zamer a preco su uptade ake su, chcu hru spriemerizovat pre mladsiu masu a tym ziskat viac uzivatelov na premka. Rad by som videl aka primarna vekova skupina tuto hru hra a aku cast tvori zo vsetkych uzivatelov. Istotne to je mladsia skupina a pre nich su tie uptade ako stvorene . Medailam sa raduju lebo su pekne farebne, hocikto nahadze reflexi a huzevnatost a poraza top duelantov a ma moznost si do profilu vycapit koho poslal do bezvedomia , a takto by som mohol pokracovat...Hold nemam nic proti mladsim uzivatelom ale proti hre ktora sa da vyhrat bez rozmyslania, no to mi moc nepaci. A skodi sa v konecnom dosledku aj mladsim uzivatelom...
Hold tu je vidiet kedy peniaze "vitazia", ALE podla mna je to strasne kratkozrake od INNO a doplati nato v buducnosti.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
moja reč,ako spomina URGO, slubovali hory doli a nakoniec tu mame medajle ktore su uplne NANIČ , radšej by som prijal obchod medzi hračmi , duel mimo mesta ... ak to takto pojde dalej, ostanu tu len detičky a ich otazky, ako mam porazit NPC :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
obchod medzi hračmi otom sa uš pisalo ved kebi mam na sk2 multi učet tak na 1 účte hladam predmety na 2 duelujem .. najdem vychadzkovu palicu na 1učte predam siju na 2 učet... nadtýmto musia aj troška porozmýšlať a nie hned to zaviešť do hry ...
 

DeletedUser

Hosť
presne... bo su ludia, co ich maju viacero - 2,3
a teraz by ich ludia chceli kupit a zvysil by sa pocet pokus o ukradnutie uctov a pod... me to aj negativne stranky
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore