Mesto pre dobrodruhov (názov vymyslím potom)

Máte záujem o takéto mesto ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    73
  • Anketa je uzavretá .

DeletedUser3241

Hosť
este som bohuzial nezadal stavbu .. neustale ma doma niekto zdrzuje .. zacnem vsetkych pozyvat az zajtra poobede tak si pripravte peniaze pre nasich stavbarov nech rychlo postaviame to obydlie
 

DeletedUser3241

Hosť
ok super .. za chvilku snad presiahneme 40 zaujemcov
 

DeletedUser3241

Hosť
radi ťa prijmeme ale môže to nejaku chvilku trvať
 

DeletedUser3241

Hosť
jasne .. len treba do zajtra poobede pocakt a pozvem prvu vlnu a snad od vecera aj druhu .. este neviem podla coho bude poradie ...
 

DeletedUser

Hosť
mohlo by sa pozivať podla urovne lebo čím večšia uroven tým lepšie prace a viac prachov ktore sa hodia do mesta :D:D
 

DeletedUser7779

Hosť
Noa, veď teraz bude skoro každý malá úroveň, ale to nevadí keď budú postupovať pomaly, hlavne nech to hrajú.
 

DeletedUser3241

Hosť
Prvy level som ja sevin a stavbari ... to urcite ... a potom asi fakt podla urovne alebo neviem ...
 

DeletedUser

Hosť
mozno podla poradia v akom sa ti tu hlasili :)

(inac, keby som hrala C tak by som sa aj ja rada pridala... drzim palce s mestom)
 

DeletedUser7779

Hosť
No áno Roman, ale keď sa budú tí hráči v meste tejto dostatočne venovať tak môžu tiež dosť rýchlo postupovať hore. Ja som len písal že keď hraješ tú hru aktívne, tak skoro všetko ide zľahka. :D
 

DeletedUser

Hosť
mozno podla poradia v akom sa ti tu hlasili :)

(inac, keby som hrala C tak by som sa aj ja rada pridala... drzim palce s mestom)

to je blbosť lebo niektory hrači nemali pristup k pc dnes a tak až od zajtra začnu hrať a budu ovela menšie lvl ako ty čo zacali dnes

No áno Roman, ale keď sa budú tí hráči v meste tejto dostatočne venovať tak môžu tiež dosť rýchlo postupovať hore. Ja som len písal že keď hraješ tú hru aktívne, tak skoro všetko ide zľahka. :D

no ved ten čo je dnes 12lvl tak to asi hra aktivne inak by nebol 12lvl
 

DeletedUser

Hosť
to je blbosť lebo niektory hrači nemali pristup k pc dnes a tak až od zajtra začnu hrať a budu ovela menšie lvl ako ty čo zacali dnes


po prve, nemusis zacat vetu s to je blbost, lebo
po druhe, zakladatel je be4s7 a navrhovala som to jemu, lebo ma tolko zaujemcov
po tretie, moznoze ti co ho podporili v jeho napade s mestom prvi si clenstvo zasluzia skor...
po stvrte, uplne zbytocne sa tu mi dvaja budeme rozhodovat a hadat, lebo je to aj tak len na be4s7 ako sa rozhodne... :)

(be4s7 momentalne si v pozicii Inna, kde chce od teba vela ludi rozhodnutie a ty to musis Salamunsky vyriesit :D )
 
Hore