Mesto pre dobrodruhov (názov vymyslím potom)

Máte záujem o takéto mesto ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    73
  • Anketa je uzavretá .

DeletedUser3241

Hosť
Ahoj, keďže na svete California bude dosť hráčov s postavou duelanta tak som sa rozhodol, že nepôjdem na boje. Preto by som si chcel založiť mesto pre hráčov zameraných na achievmenty, úlohy a crafting, kde by bol medzi hráčmi živý trh s produktami. Mesto by bolo neutrálne voči iným alianciám takže by ste mohli duelovať alebo chodiť na boje za koho by ste chceli. Pýtam Vás či by mal niekto o takéto mesto záujem, lebo je blbosť takéto mesto založiť a mať tam 2 hráčov.

Teda kto by išiel do takéhoto mesta ?
 

DeletedUser

Hosť
Tiež pôjdem cez práce a podobne ale ostanem zelenáčom, a neskôr to reskillnem asi na toho tanka uvidím ako.. ak by sa tak neudialo rád sa pridám. A prajem veľ& šťastia mestu.
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj, keďže na svete California bude dosť hráčov s postavou duelanta tak som sa rozhodol, že nepôjdem na boje. Preto by som si chcel založiť mesto pre hráčov zameraných na achievmenty, úlohy a crafting, kde by bol medzi hráčmi živý trh s produktami. Mesto by bolo neutrálne voči iným alianciám takže by ste mohli duelovať alebo chodiť na boje za koho by ste chceli. Pýtam Vás či by mal niekto o takéto mesto záujem, lebo je blbosť takéto mesto založiť a mať tam 2 hráčov.

Teda kto by išiel do takéhoto mesta ?

Druhé ZZ :p

Jasné, idem k tebe :)

P.S. Ten kolt fakt stojí až 700k
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj, keďže na svete California bude dosť hráčov s postavou duelanta tak som sa rozhodol, že nepôjdem na boje. Preto by som si chcel založiť mesto pre hráčov zameraných na achievmenty, úlohy a crafting, kde by bol medzi hráčmi živý trh s produktami. Mesto by bolo neutrálne voči iným alianciám takže by ste mohli duelovať alebo chodiť na boje za koho by ste chceli. Pýtam Vás či by mal niekto o takéto mesto záujem, lebo je blbosť takéto mesto založiť a mať tam 2 hráčov.

Teda kto by išiel do takéhoto mesta ?

Hm, vieš, že možno aj ja? :))
 

DeletedUser

Hosť
ja by som išiel ako váš stavbár ked ho ešte nemáte a ked mate tak aj tak pojdem
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som sa tiež pridal, bolo by super si pomáhať čo sa týka vecí aj produktov a takto by sme si mohli rýchlo pomôcť aj z receptami aj z peniazmi aj z remeslami a potom budeme všetkým predávaž všetko :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som sa tiež pridal, bolo by super si pomáhať čo sa týka vecí aj produktov a takto by sme si mohli rýchlo pomôcť aj z receptami aj z peniazmi aj z remeslami a potom budeme všetkým predávaž všetko :D

zabudol si dodať že za draho :D:D:D
a BE4S7 kde by si ho chcel založiť už vieš súradnice(toto myslim aby si pochopil :D tie suradnice nad mestom http://map.the-west.de/) či to ti je jedno kde bude
 

DeletedUser3241

Hosť
tak kedze chceme potom za draho predavat hodilo by sa niekde v centre aby sme boli vsetkym blizko :D
 
Hore