Mesto pre dobrodruhov (názov vymyslím potom)

Máte záujem o takéto mesto ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    73
  • Anketa je uzavretá .

DeletedUser

Hosť
Ahoj, keďže na svete California bude dosť hráčov s postavou duelanta tak som sa rozhodol, že nepôjdem na boje. Preto by som si chcel založiť mesto pre hráčov zameraných na achievmenty, úlohy a crafting, kde by bol medzi hráčmi živý trh s produktami. Mesto by bolo neutrálne voči iným alianciám takže by ste mohli duelovať alebo chodiť na boje za koho by ste chceli. Pýtam Vás či by mal niekto o takéto mesto záujem, lebo je blbosť takéto mesto založiť a mať tam 2 hráčov.

Teda kto by išiel do takéhoto mesta ?
rád by som išiel :zmurk:
 

DeletedUser9056

Hosť
Aj ja by som sa pridal. :) Boje o pevnosti ma nebavia :p

Super nápad :)
 

DeletedUser6358

Hosť
Dal som áno, no nie preto, že by som chcel ísť k vám do mesta, ale celkom sa mi páći tá myšlienka. Ak môžem, tak sa hlásim k tým kupcom/odberateľom :--)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Takže po osobnom dohovore s BE4S7-om sa ku vám pripájam aj ja ale ako vojak - bojovník o pevnosti. Bude v meste nejaký aktívny bojovník s ,,dostatočným´´ zdravím???
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
hlásim sa, páči sa mi myšlienka vzájomnej pomoci v úlohách a craftingu :)
 

DeletedUser5533

Hosť
I'm in! Znie to naozaj dobre. Na Californii sa budem volať rovnako ako tu na fóre.
 

DeletedUser2929

Hosť
California je za dverami, mesto pripravené, členov dostatok... ale zvedavosť mi nedá nespýtať sa, v téme síce je, že názov vymyslíš potom, ale nebolo by už načase ? :)

P.S.: Áno, viem že to nie je dôležité, že to je detail ale aj tak...
 
Hore