Mesto pre dobrodruhov (názov vymyslím potom)

Máte záujem o takéto mesto ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    73
  • Anketa je uzavretá .

DeletedUser5708

Hosť
Idem s vami, a "Komu jse to nelíbý, ať mi klobouk políbý" :D
 

DeletedUser5507

Hosť
uz satesim :) a inac neviete kedy by mala vyst na nova verzia ? :D
 

DeletedUser3241

Hosť
Sevin mal už dlhšie podobný nápad a tak sme sa rozhodli že sa spojíme, teda s ním k nám pribudne ďalších 6 hráčov ... dnes si spíšem tabulku aj s poradím .. v prvom stupni obydlia (5 hráčov) teda budem ja, Sevin, 2 stavbári a ešte niekto .. následné poradie neviem podla čoho by sa určilo ale rozhodne sa posnažíme rýchlo dostavať ďaľsie stupne
 

DeletedUser

Hosť
Ja sa tiež pridám, napíš sem meno ako sa budeš volať na Californii ja ti hneď napíšem keď si tam vytvorím účet. A bol by som veľmi rád keby si ma prijal do mesta čo najrýchlejšie, budem sa snažiť mestu pomôcť, kludne aj ako stavbár (aj keď pôjdem za dobrodruha) :)
 

DeletedUser2929

Hosť
Ako som písal v hre, aj ja chcem ísť, ale teraz som si spomenul, že pred nejakým časom som na buffale založil jednu tému, že by sa išlo na Californiu ako akési Craft Town s podobným zameraním, ako by malo byť toto. Navrhnem na fóre v meste, že by sme tam išli s vami (ja pôjdem takmer určite ak bude miesto)

Dalo by sa ?
 

DeletedUser3241

Hosť
no zatial mame okolo 20-25 ludi takze este miesto je ...

Nighter .. budem sa volat rovnako ako tu ...ak by si siel za stavbara tak by si mal prednostne vstup ...
 

DeletedUser

Hosť
Nene za stavbára ne rozhodol som sa že na tomto servery pôjdem za dobrodružného kuchára :D
 

DeletedUser3241

Hosť
Ako som písal v hre, aj ja chcem ísť, ale teraz som si spomenul, že pred nejakým časom som na buffale založil jednu tému, že by sa išlo na Californiu ako akési Craft Town s podobným zameraním, ako by malo byť toto. Navrhnem na fóre v meste, že by sme tam išli s vami (ja pôjdem takmer určite ak bude miesto)

Dalo by sa ?

Kolko by to bolo presne ludi ? + ich mená
 

DeletedUser5708

Hosť
Chcel som ísť ale keď som sa dozvedel že to vedie aj Sevin tak nejdem...
 

DeletedUser3241

Hosť
Chcel som ísť ale keď som sa dozvedel že to vedie aj Sevin tak nejdem...

a tomuto som sa chcel vyhnúť ... nedá sa spraviť mesto s 50 členmi aby sa tam mali všetci radi ... tak mi prosím napíš aké mate problémy a skúsime to nejako vyriešiť
 
Hore