Minecraft

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Zdravím.. Práve teraz som náhodou našiel na youtube video od machinima ktoré sa volalo : Machinima: Minecraft: Building a Starting House (Minecraft Tutorial) .. Keď som videl tú hru tak ma to dosť šokovalo ( v dobrom :)). Tá rozmanitosť sa mi úplne zaľúbila, grafika je veľmi jednoduchá, to je u mňa tiež +. Rýchlo si to pôjdem stiahnuť ked toto dopíšem..

Teraz nejaké úryvky čo som našiel na nejakých weboch

Popis hry:
Sandboxová hra ve které si můžete postavit prakticky cokoliv. Hra má stavěcí bloky jako hlína, kámen, zlato a tak dále. Kopejte hlínu lopatou (Kterou musíte vyrobit), Těžte kámen krumpáčem, zabíjejte monstra mečem, a ještě mnohem víc. To je Minecraft

A niečo čo som sa dozvedel..
Je to vlastne hra v ktorej ide o prežitie.. Je to veľmi múdro spravené, môžte si tam postavať prakticky čokoľvek.. Ťažíte suroviny, zo surovin si môžte vyrábať veci apod.. Cez deň si rýchlo spravte úkryt, pretože keď nastane noc tak výjde do sveta veľa zlých tvoror (zombíci, kostry atď.)
[SPOIL][YOUTUBE]qss4uy6C_g0[/YOUTUBE][/SPOIL]

Povedzte či ste ju hrali, poprípade nejaké rady a tak, veľmi sa mi to zatiaľ páči. :)
 

DeletedUser4451

Hosť
Tak tu je prvy obrazok zo sveta, ktory som dnes zacal:
[SPOIL]
domekho.png
[/SPOIL]
Je to môj domček o rozmeroch 10x10x4 políčka (dĺžka/šírka/výška). Mám tam 1 dvere, 7 okien, celý pristor na chodenie vyparketovaný (ako môžete vidieť xD), dokopi to bolo 99 parkiet + 1 schody, pretože priestor vnútri je umiestnený trošku nižšie ako sú dvere. Mám tam aj 3 zariadenia: Nástroj na náradie, dvojitý kufor s úložným priestorom a piecku, v ktorej si varím mäsko z prasiatok. Mám tam aj pár faklí, aby som sa v noci nebál. Páči sa vám moja amatérska práca ?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4451

Hosť
lol mne sa ten zvuk uz fixol sam a nemusel som nic taketo robit xD

Inak tu je môj 2. screenshot z hry, nič moc ale len tak pre srandu, je to moja adresa, keby ste ma chceli v Minecrafte navštíviť :D

[SPOIL]
v6hlj6.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser3258

Hosť
[YOUTUBE]_bcmm5mA4Dc&NR=1[/YOUTUBE]
kuknite 6 min by ma zaujmalo co je to zelene cudo:)
 

DeletedUser4451

Hosť
Uz mam dalsi screenshot ale tentoraz z hry po nete so safom a matejkom :D
Aby ste pochopili: Hral som s matejkom piskorky xD to zelene listie je len trava, jeho su sklo, moje su tehly (ako "O" a "X"), ako vidite skoncilo to remizou (inak stojime tam ako na suboji pokemonov xD) jo a este: odohrava sa to v najvyssej moznej vyske aka hra poskytuje :D

[SPOIL]
xc5bbt.jpg
[/SPOIL]

P.s - mali sme pekny tehlovy dom so sklenenymi oknami a dverami + oknom v drevennej streche a dlazbu som tam robil ja bol to obruseny (v hre upeceny :D) kamen ale napojil sa nejaky "2pec" a znciil nam ho :(
 

DeletedUser4451

Hosť
Tak ja na robenie videa nie som ale dufam ze sa vam tieto obrazky budu pacit, ohodnotte :D

Tak toto je môj vynovený dom po rekonštrukcii, môžete vidieť, ako mojich niekoľko pecí usilovne pracuje a nad vchodom do dolovej miestnosti mám obrázok
[SPOIL]
2cf2wl5.jpg
[/SPOIL]

Tunak vidíte zasklenený priestor, v ktorom pestujem marihuanu. Bez toho skleníku to nerobte, lebo vám to zvieratá pošliapu ako mne a nebude z toho nič
[SPOIL]
2rzdn4o.jpg
[/SPOIL]

Tu je môj obrovský bazén, s ktorým som sa trápil dokopi snáď 2 aj pol hodiny, než prešiel k dokonalosti. Najviac ma štve, že sa v ňom močia viac zvieratá ako ja
[SPOIL]
27y4opi.jpg
[/SPOIL]

Tu je môj hlbokánsky tunel, ktorý vedie až na samý spodok mapy. Už som tu kopal asi 3 hodiny a najlepšie čo som našiel sú 3 diamanty, 3 zlatá, 41 redstonov, 30 železa, veľa uhlia a tých druhých čiernych kamienkov, ale ešte som sa nenapojil na žiadnu jaskyňu
[SPOIL]
2wq90ft.jpg
[/SPOIL]

No a tu sú moje najdrahšie a najvzácnejšie veci. Nie je ich veľa, pretože väčšinu času som trávil skôr na dome a okolí ako v tuneli
[SPOIL]
vwrfpd.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser4451

Hosť
jj chlapik sprav si vedro:

NNN
ZNZ
NZN

N-nic
Z-zelezo (ale nie kocka, ohriate)

Myslim ze takto a klikni pravym tlacitkom na lavu s tym :D potom len ohrej piesok a mas sklo, postav si sklo 3x3 akurat do stredu daj lavu a potom to hore len zavri a je to :D

No ja tam tie rastliny nemam, ale spravil som si lodku a isiel som po vode, mal som 2 a obe som rozbil, jaj ja hlupak :D domov som trafil, ten svet je neskutocne obrovsky :)

SKORO BY SOM ZABUDOOOL !!!

Nevie mi niekto povedat co je toto? Som zvedavy ci to niekto bude vediet ak vobec Petee :D
Vyzera to ako zeleny dungeon ale nasiel som to ako vidite na plazi a boli hned dva. Z dialky som myslel ze je to konecne ta rastlina ale teraz vidim ze to skor vyzera ako dungeony pre tie zelene buchacie prisery, aj ked hram peaceful a rozbil som to lahko ako hlinu rukami :)
Tu je to:

[SPOIL]
zelen.png
[/SPOIL]

Inak Petee, to na tehly ani ja nvm ako sa da ziskat :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4451

Hosť
NIe to len ja som to tak nazval samozrejme, že v peci si to musíš opiecť :) A angel, všetky bambusy sú trojité :)

Nemas pravdu ;)
Predtym som nasiel len dvojity :)

Hľadal som to pomocou tých programov ako napríklad Alpha Vespucci, nemám to tam. Keď som si to pridal hackom a umiestnil, tak už to tam bolo vidieť, nie dovtedy. V každom prípade, ak by to tam bolo, ja by som bol len rád, keďže pridať si všetkú hlinu na tehly hackom by mi úplne pokazilo radosť z hry :D

No neviem co su to za scensoredy programy, ale ja som to proste hladal a nasiel som to, mam aj screeny.

Tu vidíte ako sa Hunt3r, veľký pán hrá na moreplavca a v diaľke (tam kde vidíte fakľu) sú tie bledomodré kocky, z ktorých sa ťažia modrosivé guľky a z tých sa dajú upiecť tehly, alebo sa miešajú s pieskom a vytvárajú dynamit.
[SPOIL]
moreplavec.png
[/SPOIL]

Potom som našiel docela slušné nálezisko na tieto modrosivé kocky (nazval som ich "smalty", takže takto ich budem ďalej volať), ako dôkaz mám tento screen, dúfam, že mi to na nový domček z tehál bude stačiť xD
[SPOIL]
smalty.png
[/SPOIL]
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4451

Hosť
lol tak toto ma povabilooo..... mam o 50 prispevkov menej a zmazal si aj moje screeny, nabuduce brain prosim a dufam ze mi hned nedas ban za to co som napisal.. dakujem ti pekne tie screeny nemam uz ani ulozene... rofl
 

DeletedUser

Hosť
Ještě doplním.. vlákno jsem promazala (kdyby se někdo divil, kam se mu poděly příspěvky, tak nadávat můžete na mě :ninja: :D :D ) .. prosím diskutujte kolem hry, sdělte si názory, postřehy.. ale nezmiňujte se o ebay, kde hru stáhnout, jak nainstalovat a podobně. Děkuji :howgh:

edit: Pakliže jste tu měli screeny, videa, napiště mi PM a dohledám je a obnovim. Komu se nechce mi psát, můžete je sem znova vložit.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4451

Hosť
no tak mi ich sem vloz ak sa to este da a pohladaj vsetky, nie len v 1 prispevku, myslim ze som ich sem daval v dvoch prispevkoch 4+2 screeny alebo tak nejak pokial nie viac a tento prispevok mi nemusis vymazat ale len ho edituj a pridaj mi to rovno sem
 

DeletedUser

Hosť
no tak mi ich sem vloz ak sa to este da a pohladaj vsetky, nie len v 1 prispevku, myslim ze som ich sem daval v dvoch prispevkoch 4+2 screeny alebo tak nejak pokial nie viac a tento prispevok mi nemusis vymazat ale len ho edituj a pridaj mi to rovno sem

za hranie po nete sa platí?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore