Minecraft

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
:D:D:D:D Týmto si zabil :D:D Inak hrám ýž druhý svet a stále som ho nenašiel to je nacensored...

Inak táto téma sa načo zvrháva, jeden sa pýta jak sa spraví, :D druhý tu konštatuje svoj anatomický stav...:D:D

inak ak chcete mat tuto temu tak by som uz prestal :D

btw ... jak daleko sa da ist cez svet ? ako po mori...

ps: nekdo tu leštil bambus co ? xD
 

DeletedUser4451

Hosť
ja som isiel dlho dlho odporucujem v clen a aj tak som to nepresiel lebo su tam same odbocky na tom mory, uzavrete more pevninou ktora spaja 2 ostrovy a tak..
 

DeletedUser

Hosť
Bambus treba zasadiť na trávu/hlinu hneď vedľa vody... Teda zasadíte ho len na políčkach B v tomto.. no.. nech už je to čokoľvek. V - voda, N - nevyužité
N B N
B V B
N B N

Ak chcete robiť plantáže väčších rozmerov, odporúčam to robiť podľa vzoru:
Kód:
[COLOR="Olive"][COLOR="RoyalBlue"]V[/COLOR] B B B B [COLOR="RoyalBlue"]V[/COLOR] B B B B
B B [COLOR="RoyalBlue"]V[/COLOR] B B B B [COLOR="RoyalBlue"]V[/COLOR] B B
B B B B [COLOR="RoyalBlue"]V[/COLOR] B B B B [COLOR="RoyalBlue"]V[/COLOR]
B [COLOR="RoyalBlue"]V[/COLOR] B B B B [COLOR="RoyalBlue"]V[/COLOR] B B B[/COLOR]
Dosiahnete tak najlepšie možné využitie priestoru. Pre vodu samozrejme treba vykopať jamy a nanosiť v kýbloch.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
zaplatil si tu hru niekto? lebo chcem vediet ake to je infdev nez presvedcim brata naj mi ju zaplati
 

DeletedUser

Hosť
ja som stiahol ju zadarmo...potrebujem pomoc kde mam najst zombikov?v jaskyni ich neviem najst :(
 

DeletedUser4451

Hosť
V noci pobehuju tie hovada vsetky pokial nemas v options nastavene difficulty na Peaceful, vtedy zombici nejsu
 

DeletedUser

Hosť
aha potom si to zmenim ked to mam tak nastavene a nasiel uz niekto zlato?:)
 

DeletedUser3258

Hosť
myslím že vsetci

inak mne to buglo a všetky veci co som mal na sebe-pri sebe nemám nezabil som sa ani nic take
 

DeletedUser

Hosť
Ten minecraft je inak dobrý pre začínajúcich architektov...
 

DeletedUser

Hosť
mna uz to prestalo aj bavit :D .-.... ale ked nechcete byt zavisly ... tak si dajte cheat a po chvili cheatovania ta to prestane bavit :D ... lebo je to zavislacenie:D
 

DeletedUser

Hosť
mna uz to prestalo aj bavit :D .-.... ale ked nechcete byt zavisly ... tak si dajte cheat a po chvili cheatovania ta to prestane bavit :D ... lebo je to zavislacenie:D

divne ze to pises prave ty :D...inak okolo domu mi pobehuju zombie a ich zabijam jeden za druhym je to sranda:D
 

DeletedUser

Hosť
Tie horiace krabice sa dajú nájsť aj na peaceful mode, tu je dôkaz:

[SPOIL]
minecrafta.jpg
[/SPOIL]


Inak ako by ste využili lávu?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore