Minecraft

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Jeden si presklil dom a dal si ju nan a vsede v dome ma lavu a je to fakt pekne.
 

DeletedUser

Hosť
Chcel by som sa spýtať na adresu tejto hry odskúšam ju :D
 

DeletedUser

Hosť
Toto nieje online hra. Musíš si ju stiahnúť alebo kúpiť.
 

DeletedUser

Hosť
Toto je zatiaľ môj nový hrad vo fáze stavby:D

[SPOIL]
hrad.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
Mám ju stiahnutú. A to akože iba tak ako idiot chodím a staviam? :D
 

DeletedUser4451

Hosť
jj, nemusis hned nepriamo urazat tu hru, nebavi vsetkych. Vlastne bavi obrovsku mensinu, ale podla mna je to super. Iny idu proste na hry ako najnovsie AC, najnovsie CoD ci Crysis a ine blbovinky, ale mna bavia hry ako Wolfenstein enemy territory (boze to boli nadherne casy ked som tam adminoval, super ludia z ostatnych statov, paradny kolektiv) CS, PES, Minecraft, taketo hry maju radi klasici medzi ktorych patrim.
Je to taka slabsia hra co sa tyka grafiky hratelnosti a tak, ale je to kreativna hra :)
 

DeletedUser

Hosť
ja ju neurážam! mňa bavia takéto prkotinky. A ako kde ťažím? a to sa mi tie hlúposti s ktorými staviam môžu minúť?
 

DeletedUser

Hosť
Inak 31. Oktobra vyjde nova verzia hry s roznymi vylepseniami. A malo by pribudnut aj peklo, ktore bude pod normalnym svetom ak som to spravne pochopil.

Najlepsie je, ze fakle uz nebudu horiet vecne, takze budem musiet povymienat mojich 3000 fakly :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Premazaná diskusia o porušovaní autorských práv, nabudúce sa to už bude trestať.

Mňa z toho updatu zaujalo aj to rybárčenie a nejaký "ekosystém" ("Biomes", úplne na konci zoznamu)... Bolo by super, ak by tam pridal ešte viac druhov zvierat či rastlín...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore