Minecraft

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Máte niekto nejakú stavbu pod vodou? mám jednu otázku ohľadne toho.
 

DeletedUser

Hosť
Ok, takže nechápem tomu ako to postaviť bez toho aby si tam mal plno vody :D
 

DeletedUser

Hosť
A kedy nastane noc? Ako dostanem tie ďalšie veci ako železnicu, fakle, krompáč a tak? Mne by sa zišiel nejaký FAQ
A potom aké pečenie mäsa a tak? Ja tam nemám ani tie životy a tak
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
A kedy nastane noc? Ako dostanem tie ďalšie veci ako železnicu, fakle, krompáč a tak? Mne by sa zišiel nejaký FAQ
A potom aké pečenie mäsa a tak? Ja tam nemám ani tie životy a tak

Ak tam nemáš ani životy, hráš len obyčajnú skušobnú hru, v ktorej sa nedá ani nič vyrábať.
 

DeletedUser

Hosť
Už zase bolo treba niečo premazať... Pokiaľ sa tu bude stále dookola hovoriť o tom, kto kde hru ako stiahne a poruší tak autorské práva, bude to tu treba zmazať a to by som ani ja sám nechcel, tak už dajte, prosím, pozor.

Stavba pod vodou sa asi najľahšie robí tak, keď priestor okolo stavby ohradíš a vodu z tadiaľ "odkýbluješ" :). Po dokončení treba nie len zbúrať tú hrádzu, ale asi aj znova na niektoré miesta nanosiť vodu, keďže nie vždy sa ten priestor správne zacelí. Pri väčšej stavbe je to pomerne náročné...
 

DeletedUser

Hosť
Keď sme už pri tej vode tak som skúšal spraviť tobogán. A keď som to nalieval s kýblom tam a tam, tak sa mi niekde prúdy zrážali, proste naozaj je to veľmi zle spravené.

A keď pôjdete s loďkou do vodopádu, tak vás to pekne rýchlo vynesie hore. :)
 

DeletedUser

Hosť
ja som si postaval velmi vysoke schody a z nich som skocil do mora sranda
 

DeletedUser4451

Hosť
Čo takto sem pridať nejaké nové screeny ????? :) :) :)
Samozrejme len od vás, nie z googlu :) :) :)
Predstaviť nám svoj domček a tak ako ja alebo nieč ozaujímavé :D
 

DeletedUser3258

Hosť
da sa niekde odlozit save? chcem prejst na win 7 a nechcem aby sa mi to zmazalo da sa niako ten save prekopirova?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore