MS v hokeji 2010 : Slovensko - Fínsko

Kto vyhrá

  • Slováci

    Hlasy: 14 56,0%
  • Fíni

    Hlasy: 10 40,0%
  • Predĺženie, sam.nájazdy...

    Hlasy: 1 4,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    25
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Jednoznačne vyhrajú Slováci!!!
Ja keby som prehral 6:0 s dánskom tak sa naštvem a dám minimálne hattrick :D
 

DeletedUser

Hosť
Jednoznačne vyhrajú Slováci!!!
Ja keby som prehral 6:0 s dánskom tak sa naštvem a dám minimálne hattrick :D

Tebe je zle ? Keď prehráme s Dánmi 6 : 0, a po prvej tretine sme to mohli zabaliť, tak prečo by sme mali vyhrať proti Fínom ? Prvú tretinu prehráme, sa bojím povedať 6 : 0, a celý zápas 10 : 0, som to radšej ani nedopozeral, ale našich hráčov neobviňujem, len hovorím, že katastrófa..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
čo to tu trepeš o akom nórsku

Čo ti je ? Nič nehovorím o Nórsku, dostaneme od Fínov, tak, jak hrala Kanada s Nórskom, 12 : 1..Nič o Nórsku som nepovedal..

//no čo, som chcel povedať s Dánmi, preklep...už sa radšej nebudem ani vyjadrovať, lebo ako vidím, niektorí nevedia pochopiť, na čo máme a na čo proste nie..a tak tu vznikajú hádky...

// Ten pondeľňajší zápas s Fínmi, radšej nebudem pozerať, rozčuľovať sa jak hráme a prehrávame 6 : 0 v prvej tretine, to sa neoplatí :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Taktiež si myslím, že prehráme, proste na Fínov a Dánov, a ostatné severské štáty nemáme..
 

DeletedUser

Hosť
slováci hrali cca 15 hodín po kazachstane a dáni mali dvojdňovú prestávku
 

DeletedUser

Hosť
slováci hrali cca 15 hodín po kazachstane a dáni mali dvojdňovú prestávku

Tak, ale boli viac rozohratí, s predchádzajúceho zápasu, a sám Lintner povedal, že to je tak lepšie..Lintner bol otvorený a povedal : ,, 6 gólov v prvej tretine je katastrófa" (katastrofické)..

//to je všetko pekné, že myslíte pozitívne, ale mali by sme si uvedomiť, že proste, keď niečo nejde, tak nejde..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
lol, vidim, ako im vsetci nenormalne verite... ak su vsetci fanusikovia ako vy, tak to uz rovno mozu zabalit... bez podpory niet vitazstva...
 

DeletedUser

Hosť
lol, vidim, ako im vsetci nenormalne verite... ak su vsetci fanusikovia ako vy, tak to uz rovno mozu zabalit... bez podpory niet vitazstva...

jointy, prosím ťa nerob sa veľkým fanúšikom, nehľaď na to jak nejaký laik, nejde o to, či je podpora, alebo nie, ale jak sa hrá..šport je proste taký, chyby sa proste neodpúšťajú a trestajú..
 

DeletedUser

Hosť
vidim, ze sa tomu rozumies... myslim si, ze vyhrame.

Myslím si, že sa tomu rozumiem, tak ale ber to z toho, že naši proti dánom to už zabalili v prvej tretine a podobne to bude už s Fínmi, v prvej tretine si to posereme 6-8 gólmi, zabalia to a tým sa zápas pre nás skončil, ja ti neberiem názor, ale nepozeraj sa nato ako nejaký škôlkar, ber to ako chlap..

//myslím si, že bolo zbytočné zakladať túto tému a hádať sa o tom, že si "myslíš " jointy, že vyhráme aj nad Kanadou, aj proti neviem komu..

// Prehráme 10 : 0, uvidíte..

// A prosím Vás, zápas SVK : Nemecko, ani nezakladajte, tam tiež dostaneme 9-10 : 0..

// Našim sa už pomaly nedá veriť, že vyhrajú..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Myslím si, že sa tomu rozumiem, tak ale ber to z toho, že naši proti dánom to už zabalili v prvej tretine a podobne to bude už s Fínmi, v prvej tretine si to posereme 6-8 gólmi, zabalia to a tým sa zápas pre nás skončil, ja ti neberiem názor, ale nepozeraj sa nato ako nejaký škôlkar, ber to ako chlap..

//myslím si, že bolo zbytočné zakladať túto tému a hádať sa o tom, že si "myslíš " jointy, že vyhráme aj nad Kanadou, aj proti neviem komu..

// Prehráme 10 : 0, uvidíte..

// A prosím Vás, zápas SVK : Nemecko, ani nezakladajte, tam tiež dostaneme 9-10 : 0..

// Našim sa už pomaly nedá veriť, že vyhrajú..

Fíni ako som pozeral ich štatistiki tak sú neni na tom o nič lepšie ako mi jeden katastrofický zápas ešte nič neznamená. uvidíš že naši niečo ešte vymyslia. čo majú hovoriť hrdinovia američania minulí rok tuším bronz a teraz o záchranu.
 

DeletedUser

Hosť
Fíni ako som pozeral ich štatistiki tak sú neni na tom o nič lepšie ako mi jeden katastrofický zápas ešte nič neznamená. uvidíš že naši niečo ešte vymyslia. čo majú hovoriť hrdinovia američania minulí rok tuším bronz a teraz o záchranu.

Ten zápas proti Dánom, im určite ubral veľa sebavedomia..:howgh:
Ja ti už dopredu hovorím, Fínom sa darí a nám nie, tak to využijú v prvej tretine a sme odpísaní

// a naši sa nebudú vedieť spamätať..
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore