MS v hokeji 2010 : Slovensko - Fínsko

Kto vyhrá

  • Slováci

    Hlasy: 14 56,0%
  • Fíni

    Hlasy: 10 40,0%
  • Predĺženie, sam.nájazdy...

    Hlasy: 1 4,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    25
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť

A ja zavolám peteeho aby ťa zakopal poriadne :D (DUSA, nie teba :D:D:D)

DUSO už stačilo, bo nám všetkým dajú BAN za flame, tak dosť :D

OK, mysli si, že prehráme, my si budeme myslieť, že vyhráme, ešte sme ani nehrali a už je tu 13 strán, tak už dosť, hádať sa môžme po zápase :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3247

Hosť
ja odchádzam. Keby som ťa poznal osobne tak už nemáš sánku na mieste kde by si ju mal mať. Takže v rámci bezpečnosti opúšťam túto debatu.
 

DeletedUser

Hosť
DUSO5 si uzasny fanusik sa normalne hambim ze som rovankej narodnosti ako tento srac
 

DeletedUser

Hosť
duso okrem urazania rodiny a kecania somarin asi toho moc nevies ze?
cely zapas to otocil ten prvy gol ktory dost otriasol hracmi a potom sa to len sypalo

Jasné, a potom čo už na to srali, už sa vôbec nesnažili po tom prvom góle, a nečudoval by som sa,že Budaj to všetko posere zas..
 

DeletedUser

Hosť
A ja zavolám peteeho aby ťa zakopal poriadne :D

DUSO už stačilo, bo nám všetkým dajú BAN za flame, tak dosť :D

OK, mysli si, že prehráme, my si budeme myslieť, že vyhráme, ešte sme ani nehrali a už je tu 13 strán, tak už dosť, hádať sa môžme po zápase :D

mna? :ehmehm::ehmehm:ok


stop spam !
 

DeletedUser

Hosť
ja odchádzam. Keby som ťa poznal osobne tak už nemáš sánku na mieste kde by si ju mal mať. Takže v rámci bezpečnosti opúšťam túto debatu.

A ty by si skončil na kramároch s pomliaždenou hlavou..

Bodaj by, aj s lopatou po hlave, by si si zaslúžil, a tak do hrobu..
 

DeletedUser3247

Hosť
A ty by si skončil na kramároch s pomliaždenou hlavou..

Bodaj by, aj s loptaou po hlave, by si si zaslúžil, a tak do hrobu..

silné reči ale keby prišlo na činy tak neviem neviem. Idem radšej do žilinského baru ako ho tu ktosi spomínal. Majte sa.
 

DeletedUser

Hosť
Jasné, a potom čo už na to srali, už sa vôbec nesnažili po tom prvom góle, a nečudoval by som sa,že Budaj to všetko posere zas..

budaj vsetko posral? ty si neni kompletny! budaj chyta perfektne.. neviem, ako by si tie goly chytial ty... tak sa pochval ty truhlik.. vsade bol, vsetko vedel...
 

DeletedUser

Hosť
Takze, toto bola posledna tema kde sa riesili majstrovstva, vsetky podobne temy zmazem, vytvorim vam novu, poslednu. Vseobecnu temu MS 2010 a ich priebeh, kde budete moct rozoberat vsetky zapasy, ale v ramci medzi a ako slusni ludia, ak aj tam nastane podobny flame alebo spam uz to nebudu len karty co som rozdal, ale rovno tyzdenne BANy :howgh:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore