MS v hokeji 2010 : Slovensko - Fínsko

Kto vyhrá

  • Slováci

    Hlasy: 14 56,0%
  • Fíni

    Hlasy: 10 40,0%
  • Predĺženie, sam.nájazdy...

    Hlasy: 1 4,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    25
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
DUSO5 napísal/-a:
Ste moc pesimistický, ako ste hovorili proti Bielorusku, niektorí, že prehráme, atď...Proste, keď hrá mužstvo ako tím, a ako má, tak neviem, v čom by bol problém Dánov zdolať, je pravda, že majú dobre rozvinutú obranu, tak sa budeme musieť doslova "drať"...

DUSO5 napísal/-a:
Winy, fakt si taký panikár, alebo čo ? No a čo ? Raz sa to môže stať, nemusíš im hneď nadávať......Som zvedavý, čo by si tam ty robil, však by si sa ani nedotkol puknu, omg, tak nevyprávaj, jak keby si hral lepšie..

OMG ty si schyzofrenik, alebo čo? :D Tam píšeš tak, tu takto... Fakt sa rozumieš hokeju ako moja dvojročná sestra :D

\\jointY: jj, je chorý :D
 

DeletedUser3247

Hosť
OK, ak prehráme tak ja verejne prehlásim že DUSO5 ná to vravel že sme trosky a že môžme byť aspoň radi že sme nedostali tých 10 ako ON prepokladal. (lebo 10 nedostaneme ani keby sa neviem čo dialo)...
 

DeletedUser

Hosť
Čo som šišibum, že tu budem rozprávať nezmysli, to nemá nič s tým, či neviem, alebo viem, ak by si mal zdravý rozum, tak na to prídeš sám, že proste Slováci sú na MS iba preto, že aby sa nepovedalo, nikdy im nešlo o to, aby sa dostali do finále, oni si povedia " aj keď budeme hrať o záchranu a vypadneme, svet sa nezrúti "...

ty si fakt mental duso nemas o hokeji ani ponatia radsej ani nepis nevies vobec co pises radsej sa schovaj s takymi somarinami

// ja im tiez verim a duso urcite sa vyznas kedze si pisal ze sme prehrali nad norskom a nie danskom mg :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ja naším chalanom verím, aj keď niesu to pravé orechové , snaha sa cení a určite hokej hrať vedia , držím im place a prajem dobré výsledky ;)
DUSO5 - vypni si pc na hod a klídek :D
 

DeletedUser

Hosť
OK, ak prehráme tak ja verejne prehlásim že DUSO5 ná to vravel že sme trosky a že môžme byť aspoň radi že sme nedostali tých 10 ako ON prepokladal. (lebo 10 nedostaneme ani keby sa neviem čo dialo)...


Prečo ? V živote si nevedel, 10 gólov ? Jak keby ste boli magori, ale nechám to tak, lebo hádať sa psa s mačkou, tiež nie je najlepšie...A pato, odpusť si tú ironickú poznámku...Na vás platí iba príslovie " kto druhému jamu kope, sám do nej spadne.."

// Adak-mental je tvoja babka...Neviete, už konečne pochopiť, že na Fínov nemáme, o čom sa tu vlastne hádame, iba o tom, jak " Slovensko vie hrať perfektne hokej ", alebo čo ?
 

DeletedUser

Hosť
Prečo ? V živote si nevedel, 10 gólov ? Jak keby ste boli magori, ale nechám to tak, lebo hádať sa psa s mačkou, tiež nie je najlepšie...A pato, odpusť si tú ironickú poznámku...Na vás platí iba príslovie " kto druhému jamu kope, sám do nej spadne.."

sam ta do tej jamy zhodim a zakopem...
 

DeletedUser3247

Hosť
by som sa vôbec nedivil keby si v pondelok fandil Fínsku...alebo vieš čo, celkovo môžeš rovno Česku. Slovensko je nanič, tým sa nezapodievaj.
 

DeletedUser2397

Hosť
A ak Slovensko prehrá, tak čo ?--Všetci osobne prehlásite, že ste sa mýlili, a že rozumiete hokeju na 3 prdy ?

Áno, rozumiem hokeju na 3 prdy. Ale ty na 4 ;) Si myslíš, že keď sme prehrali s Fínmi tak teraz prehráme so všetkými ? Chlapče, choď si dať studenú sprchu a odporúčam zápas nesledovať. :D
 

DeletedUser

Hosť
nebuď múdry, neviem, čo by si robil, keby preháš 0 : 6, asi by si išiel do "Žilinského baru" ožrať sa a oslavovať, nie :grrr:?

nie, na the west forum by som si dal meno DUSO5 a spamoval by som jak primitivne 5rocne decko, vyvolaval by som hadky a flamy...
 

DeletedUser

Hosť
nebuď múdry, neviem, čo by si robil, keby preháš 0 : 6, asi by si išiel do "Žilinského baru" ožrať sa a oslavovať, nie :grrr:?

duso okrem urazania rodiny a kecania somarin asi toho moc nevies ze?
cely zapas to otocil ten prvy gol ktory dost otriasol hracmi a potom sa to len sypalo
 

DeletedUser2397

Hosť
Noo chlapci ak to takto pojde ďalej tak to môžu rovno premenovať na : Bar u opitých hokejistov :D :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore