MS v hokeji 2010 : Slovensko - Fínsko

Kto vyhrá

  • Slováci

    Hlasy: 14 56,0%
  • Fíni

    Hlasy: 10 40,0%
  • Predĺženie, sam.nájazdy...

    Hlasy: 1 4,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    25
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Že ťa to konečne napadlo :D




OMG, čo píšu noviny je jedna vec a realita je vec druhá... Noviny furt všetko zveličujú, aby si pritiahli čitateľov, ale realita je taká, že sme hrali celkom obstojne, len tú prvú tretinu sme fakt dosrali (a nehovorte že to nie je pravda), ale to sa môže stať každému, aj napr. Rusku alebo Kanade ;)

A radšej tu nepíš, že Slováci hrajú sedlácky hokej, pretože ja si myslím, že na to, aké sú na Slovensku podmienky pre hokej hráme až príliš dobre a už vôbec nepíš, že naši hráči sa nemôžu rovnať svetovým hokejistom, pretože za tých 80 rokov, počas ktorého na Slovensku hokej je, sme už mali nespočetne veľa legiend (Peter Šťastný, Jožko Golonka, Vlado Dzurilla, Žigo Pálffy, Zdeno Chára (kapitán Bostonu), Miro Šatan, Paľo Demitra, Jaro Halák...), tak radšej buď ticho :D Ako tu už kopec ľudí písalo, tvoj názor nikoho netrápi, ty vieš len kritizovať, ale sám si bol taký, že keď sme vyhrali tak si hovoril akí sú super a teraz im nadávaš ako keby neviem ako hrali... Úžasný vlastenec si... :ehmehm: A neviem ako by si hral ty, keby ti dali hokejku do ruky a poslali ťa na ľad proti Dánom... ;) Tak ticho, ty "hokejista" úžasný :D

po 1. Nikdy som sa nepovyšoval nad druhých, a vôbec si nehovorím " super " hokejista, znova prekrúcaš...
po 2. Pochop už konečne realitu, naši mladíci, sa nevedia proste vyrovnať svetovému hokeju, pato, nepleť sem prosím minulosť s realitou..minulosť nechaj na pokoji...Celý zápas proti Dánom sme nehrali nič, a toto vôbec neni kritizovanie, iba konštatovanie...Zato sa neobesím predsa...Povieme si to narovinu a hotovo, prečo to zakrývať, ako keby sa nič nestalo a boli by ste aj tak šťastní, keby sme hrali o záchranu, alebo by sme boli v "B" skupine, veľkí fanúšici chvíľkovo, ale potom, keď to pôjde dole vodou, o záchrany, "B" skupina, atď...tak už ani počuť o tom nebudete chcieť..
 

DeletedUser198

Hosť
rozum my hovorí:prehrajú ale srdce:vyprášime tím fínom trenky :D
 

DeletedUser

Hosť
po 1. Nikdy som sa nepovyšoval nad druhých, a vôbec si nehovorím " super " hokejista, znova prekrúcaš...
po 2. Pochop už konečne realitu, naši mladíci, sa nevedia proste vyrovnať svetovému hokeju, pato, nepleť sem prosím minulosť s realitou..minulosť nechaj na pokoji...Celý zápas proti Dánom sme nehrali nič, a toto vôbec neni kritizovanie, iba konštatovanie...Zato sa neobesím predsa...Povieme si to narovinu a hotovo, prečo to zakrývať, ako keby sa nič nestalo a boli by ste aj tak šťastní, keby sme hrali o záchranu, alebo by sme boli v "B" skupine, veľkí fanúšici chvíľkovo, ale potom, keď to pôjde dole vodou, o záchrany, "B" skupina, atď...tak už ani počuť o tom nebudete chcieť..

trepes jednu vacsiu kravinu ako druhu, ved toto sa uz ani citat neda... dolu vodou to nepojde, uvidis... v pondelok budes ticho sediet doma za PC a budes kukat, jak sa slovaci tesia z vyhry...
 

DeletedUser

Hosť
a ze tu nebudes pisat !! spamer jeden spamersky sa pose* aj ked prehrame je to len hra

sorry za doublepost

Ty "génius", tak chcel by si, aby Slovensko bolo niekde úplne na konci a v ničom nevynikalo, za to, že máš rád a tvrdo basketu, nikto nemôže, ale sú aj ľudia, ktorým na tom záleží, a nie jak "vy", tešíte sa a kašlete na to..

// No asi ťažko, asi sa vy budete kukať, ako dostávame gólik za gólikom, a potom vás už prejde ten smiech a radosť...
 

DeletedUser3247

Hosť
po 1. Nikdy som sa nepovyšoval nad druhých, a vôbec si nehovorím " super " hokejista, znova prekrúcaš...
po 2. Pochop už konečne realitu, naši mladíci, sa nevedia proste vyrovnať svetovému hokeju, pato, nepleť sem prosím minulosť s realitou..minulosť nechaj na pokoji...Celý zápas proti Dánom sme nehrali nič, a toto vôbec neni kritizovanie, iba konštatovanie...Zato sa neobesím predsa...Povieme si to narovinu a hotovo, prečo to zakrývať, ako keby sa nič nestalo a boli by ste aj tak šťastní, keby sme hrali o záchranu, alebo by sme boli v "B" skupine, veľkí fanúšici chvíľkovo, ale potom, keď to pôjde dole vodou, o záchrany, "B" skupina, atď...tak už ani počuť o tom nebudete chcieť..

jeden jediný zápas - proti Dánom sme nezahrali dobre a už tu vidíš hotovú katastorofu z toho.
 

DeletedUser

Hosť
Ty "génius", tak chcel by si, aby Slovensko bolo niekde úplne na konci a v ničom nevynikalo, za to, že máš rád a tvrdo basketu, nikto nemôže, ale sú aj ľudia, ktorým na tom záleží, a nie jak "vy", tešíte sa a kašlete na to..

// No asi ťažko, asi sa vy budete kukať, ako dostávame gólik za gólikom, a potom vás už prejde ten smiech a radosť...

co trepes ani tie dristi sa citat nedaju pletie 5na6
 

DeletedUser

Hosť
jeden jediný zápas - proti Dánom sme nezahrali dobre a už tu vidíš hotovú katastorofu z toho.

Je to katastrófa, kvôli tomu, že aj Francúzi by zahrali lepšie...Keď hrali s ostatnými tímami, tak po 10 minútach neprehrávali 0 : 6, ale neni to až také hrozné, svet sa zase nezrúti, ide sa ďalej, ale to ma mrzí, že brankár to celé posral..

// A tvoje sa akože dajú čítať, tvoje nezmysli, ako " Hádam vyhráme a budeš sedieť ticho pri PC", a keď prehráme, tak sa ide ďalej a kašleš na to...Proste, takto nebudeme vynikať..
 

DeletedUser

Hosť
Amíci hrajú o záchranu ( Béčko z NHL) a vôbec ich to ne*ere , čo už , my tiež môžme ešte zahrať, máme na to dva zápasy :D GO SVK GO
 

DeletedUser3247

Hosť
ešte stále si mi neodpovedal či ak v pondelok vyhráme tak sa verejne priznáš že sa do hokeja vyznáš asi ako môj 5 ročný brat.
 

DeletedUser

Hosť
Je to katastrófa, kvôli tomu, že aj Francúzi by zahrali lepšie...Keď hrali s ostatnými tímami, tak po 10 minútach neprehrávali 0 : 6, ale neni to až také hrozné, svet sa zase nezrúti, ide sa ďalej, ale to ma mrzí, že brankár to celé posral..

brankar to cele posral... ty bud nesledujes hokej alebo si totalny magor, ale jedno je iste, pre teba je hokej spanielska dedina... neviem, ako tie goly mohol brankar chytit... bud mu clonili, alebo proste nechytil.. peto budaj chyta skvelo, nebola to jeho chyba, malokto by to dokazal vychytat...
 

DeletedUser

Hosť
Je to katastrófa, kvôli tomu, že aj Francúzi by zahrali lepšie...Keď hrali s ostatnými tímami, tak po 10 minútach neprehrávali 0 : 6, ale neni to až také hrozné, svet sa zase nezrúti, ide sa ďalej, ale to ma mrzí, že brankár to celé posral..

// A tvoje sa akože dajú čítať, tvoje nezmysli, ako " Hádam vyhráme a budeš sedieť ticho pri PC", a keď prehráme, tak sa ide ďalej a kašleš na to...Proste, takto nebudeme vynikať..

zrazu priznavas ze nevadi ... co to tu trepes najprv ze tu nebudes pisat vidim vidim sami spam

ešte stále si mi neodpovedal či ak v pondelok vyhráme tak sa verejne priznáš že sa do hokeja vyznáš asi ako môj 5 ročný brat.

vravel si ako fico v hospodarstve F:
 

DeletedUser3247

Hosť
aj Fico v hospodárstve, to je jedno. Hlavne aby to splnilo účel :D
 

DeletedUser

Hosť
ešte stále si mi neodpovedal či ak v pondelok vyhráme tak sa verejne priznáš že sa do hokeja vyznáš asi ako môj 5 ročný brat.

Čo som šišibum, že tu budem rozprávať nezmysli, to nemá nič s tým, či neviem, alebo viem, ak by si mal zdravý rozum, tak na to prídeš sám, že proste Slováci sú na MS iba preto, že aby sa nepovedalo, nikdy im nešlo o to, aby sa dostali do finále, oni si povedia " aj keď budeme hrať o záchranu a vypadneme, svet sa nezrúti "...

A ak Slovensko prehrá, tak čo ?--Všetci osobne prehlásite, že ste sa mýlili, a že rozumiete hokeju na 3 prdy ?

// jointy ty , už ti to musím povedať, že magor, brankár to mohol chytiť, to je výhovorka, že clonili, a naši obrancovia sa iba prizerali, ako pália, jednu ranu za druhou, to je proste hanba, a pokazenie si reputácie, Budaj chytá oničom, keby tam bol Halák, dopadlo by to inak-asi Halák by v nebol Montreale vo finále konferencie..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Čo som šišibum, že tu budem rozprávať nezmysli, to nemá nič s tým, či neviem, alebo viem, ak by si mal zdravý rozum, tak na to prídeš sám, že proste Slováci sú na MS iba preto, že aby sa nepovedalo, nikdy im nešlo o to, aby sa dostali do finále, oni si povedia " aj keď budeme hrať o záchranu a vypadneme, svet sa nezrúti "...

A ak Slovensko prehrá, tak čo ?--Všetci osobne prehlásite, že ste sa mýlili, a že rozumiete hokeju na 3 prdy ?

ty si fakt chory... prestan tu uz prosimta spamovat...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore