Náboje do zbraní

Páči sa Vám tento návrh ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    79
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser7176

Hosť
Tak dostal som taký nápad , že ak by niekto chcel duelovať alebo bojovať o pevnosť tak by si musel kúpiť náboje do zbrane. Pri zakúpení zbrane by každý dostal napríklad 8 nábojov , náboje by sa dali zakúpiť v zbrojárovi náboje by boli do hoci akej zbrane . Každý duel má 8 kôl tak na každé kolo by sa vyčerpal 1 náboj . Ak by niekto išiel zakúpiť náboje tak by si vybral množstvo nábojov maximálne nábojov by sa dalo zakúpiť ľubovoľné množstvo a množstvo zvyšných nábojov by ukazovalo hore pri peniazoch

Tak môžete komentovať

Ja si osobne myslím , že to je super nápad :--)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Tento návrh som navrhoval ja a neprešiel. Tak pochybujem že toto sa niekam dostane. Keby to bolo viac prepracované, tak možno skôr. Ale takto, nie.
 

DeletedUser

Hosť
Takze:
1.Celkom slusne zvyhodnenie secnych
2.To by som musel nosit paneboze 1000 nabojov ako duelant...Mozno o tom nevies,ale clovek ktory dueluje aktivne a je aj v prvej 100ke dueluje niekolkokrat denne a tak isto niekolkokrat moze byt zduelovany...To by boli faily keby ti dosli naboje v 3. kole -.-'
Nie :)
 

DeletedUser

Hosť
takisto som navrhoval tento nápad a neprešiel.. keď ťa niekto vyzve na duel a ty nemáš náhodou náboje tak je to riadna censored
 

DeletedUser7176

Hosť
Do ručnej zbrane by sa náboje nekupovali
A ak by ťa niekto vyzval na duel a nemal by si náboje tak by sa nedalo duelovať
:pif paf
 
A to je ta sprostost že nikto si nebude kupovať naboje a aby ho neduelovali, a ked by si do ručnej zbrane nič nepotreboval, ako som už povedal ja osobne by som prešiel na ručnú zbraňn a nebol by som jediný...
 

DeletedUser

Hosť
A ako by to vyzeralo ... práve si dodueloval a minul si všetky svoje zásoby nábojov. Vyzval by ťa nejaký hráč, ale ty už nemáš náboje ... Čo potom ? Nestrielal by si ? Len by si sa uhýbal ? Je to trochu nedomyslené. Tak NIE :)
 

DeletedUser

Hosť
Neprepracované a to z týchto dôvodov : Moc veľké zvýhodnenie chladných zbraní, ľudia by to zneužívali aby ich nikto nedueloval, veľmi veľké výdaje ;) Takže nie :p:p
 

DeletedUser

Hosť
Ja si myslím ,že je to potom zvýhodnenie pre hráčov čo majú ručné zbrane.
Podľa mňa by sa na streľné zbrane vykašlalo veľa ľudí len s toho dôvodu ,že by ich to vychádzalo lacnejšie.

Možno keby si dopracoval nápad ešte aj na ručné zbrane tak by sa možno dalo.

A ako tu eagle písal ,že :A ako by to vyzeralo ... práve si dodueloval a minul si všetky svoje zásoby nábojov. Vyzval by ťa nejaký hráč, ale ty už nemáš náboje ... Čo potom ? Nestrielal by si ? Len by si sa uhýbal ? Je to trochu nedomyslené. Tak NIE

Ja by som to riešil takto... Ak by si bol ty vyzývateľ tvoje náboje by sa minuli ,ale keby si bol napadnutý tak by náboje zostali ... :)


Môj návrh ,ale nemáš to doriešené takže ti dávam NIE !
 

DeletedUser

Hosť
Dojdu mi náboje a čo urobím ? hodím po ňom kolt alebo čo ? :D a potom hŕáči so strelnou zbraňou by ani nrboli lebo náboje by uch vyšli draho .... proste to isté čo tu spomínali ... čiže aj ja dávam NIE
 

DeletedUser

Hosť
Alebo dajme tomu ,že Ručné(chladné) zbrane by sa zas museli leštit dajme tomu po nejakom čase a vyšlo by ich to tak ako priemerný duelant ,ktorý furt kupuje náboje.
Podľa mňa to neprejde ,ale hra by bola reálnejšia. :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore