Náboje do zbraní

Páči sa Vám tento návrh ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    79
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6488

Hosť
Tento napad tu bol vela krat a nepresiel mozno keby si to prepracoval bolo by to lepsie! :grrr::p

A co by robili hraci s brokovnicami ? strielaly by im brokovky "naboje"? do nich idu veci ktorym sa hovory "BROKY":sibko::sibko:(tak sa to asi nevola neviem:) )

Neprepracovane
znevihodnenie
atd.
 

DeletedUser

Hosť
:D nikto by si nekupoval náboje a neduelovali by Ťa




Pravda


Hlasuje jednoznačne za NIE. :howgh:

...

A co by robili hraci s brokovnicami ? strielaly by im brokovky "naboje"? do nich idu veci ktorym sa hovory "BROKY":sibko::sibko:(tak sa to asi nevola neviem:) )

...
atd.



Do borokovky idu kapsle, v nich su broky :)



A napadla ma ešte jedna vec. Keď už sme pri tých nábojoch atď, nebolo by zlé (keby sa tie náboje zaviedli do hry) aby každý mal 1 strelnú zbraň na duel, a pod ňou v inventéri druhú ručnu, keby mu došli náboje. Mohlo by to byť napríklad že keď nemá náboje, tak 1 kolo nebude robiť dmg ale posunie sa k nepriateľovi a môže robiť dmg nožom alebo nejakou tou chladnou zbraňou.
 

DeletedUser

Hosť
Ja bi som dala do The West Iba strelné zbrane timto ta hra je oveľa viacej nerealna že su tam ručné zbrane je to kusok blbos pretože napr stretne sa Pajčok s Pajčokom a jeden ma kolt a druhý šrovbovák Divné ::Oo
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore