Nápady na nové úlohy

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Tajná úloha

Tajná úloha:
Mať na sebe predmet putá na nohy.
Práca: Stavba veterného mlynu
odmena: tajná choba s pašovaným tovarom
Objaví sa úloha u šerifa: Pašovanie
Hmm.. veľmi zaujímavé skús íst za majitelom pozemku pánom Ritchom.
Podmienky: -
Odmena: 10 exp

Ritch(pozemok)
Pod mojím pozemkom? Pašované veci?Choď za starým hrobárom od neho som ten pozemok kúpil.
Podmienky: choď za pánom Ritchom.
Odmena: 20 exp

Hrobár(odhalenie)
Pašovaný tovar! prac sa z môjho pozemku ty prašivý pes.
Podmienky: Choď k hrobár
Odmena: 10 exp

Sherif:
zrejme to bol on.. Zožen si pár žoldnierov a zajmi hrobára
Podmienky: -
Odmena: 50 exp

žoldniery: službička
Máme ti pomôcť? čo zato? Spravíme obchod....
Podmienky:
5x náboje
5x revolver No.1
5x teplé jedlo
Odmena: 20 exp

Hrobár(prepad)
Nie nezajmete ma! preč inak vás zabijem!
Podmienky: -
Odmena: 200exp

Sherif:
Úžastná práca
Ahá vidím že ste zajali hrobára.A dokonca sa aj po vypočúvaní priznal...
Podmienky: -
Odmena: ? a 1000 exp
? = hrobárov klobúk
hrobárov klobúk
+10 stavanie
+10 vytrvalosť
+9 húževnatosť
+10 strielanie
+1 slia
+2 charizma




obrázok neviem urobiť moc dobrý proste obrázok klobúku ktorý ma nasebe napr hrobár v tw ale bude svietit ako drahe veci
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
hmm celkom dobré ale 5x revolver no.1 za ten jeho klobúk to je moc drahé
 

DeletedUser

Hosť
čo ako to zaroka159 je celkom dobré no ako čo som si všimol "nemáte ho moc v láske,, prečo? iked niekedy píšte také blbosti a má trapné návrhy až to pekné nie je
 

DeletedUser

Hosť
Ja som proti, lebo proste hrobárov klobúk dáva moc veľké odmeny a navyše by bola príliš uľahčená stavba mesta.
 

DeletedUser

Hosť
Waupee Pravý Indián

Moriaky
Waupee: Ahoj XXX, počul som ako sa s Henrym rozprávar, že chceš byť indiánom. Môžem ti pomôcť. Ked splníš všetky skúšky budeš právoplatným členom kmeňa Shawnee. Prvá skúška sa skladá z lovu na moriaky. Môj kmeň má rád ich mäso, ale kedže ich uctievame, môžeš ich loviť ty. veľa štastia.
Požiadavky: Lov moriakov (5 hodín)
5x Moriak

Odmena: 200 skúseností
350 dolárov

Waupee: Ďakujem, môj kmeň si na nich pochutí. a aby som nezabudol, tvoj výcvik sa právoplatne začal
Odmena: 200 skúseností
350 dolárov

_________________________________________________________________

Pravý Indián

Chrániť
Waupee: Vo výcviku musíš dokázať nielen to, že si schopný zviera uloviť ale aj ochrániť. V lesoch žije zviera ktoré taktiež uctievame. Je to bobor. Toto zviera prehradzuje rieky, a vytvára dokonalé rybníky na chytanie rýb. Ak chceš byť jeden z nás. musíš mi priniesť 10 bobrích pascí. To je tvoja druhá skúška.
Požiadavky: Pasce na bobrov 15x

Odmena: 300 skúseností
400 dolárov

Waupee: Och si úžasný. Zachránil si si život bobrom. Teraz ťa budú ich duchovia chrániť
Odmena: 300skúseností
400 dolárov

_________________________________________________________________

Pravý Indián

Náhrdelník
Waupee:Splnil si dve skúšky. Čaká ťa odmena v podobe náhrdelníku. Nepoviem ti čo dostaneš. Najprv mi ale prines červený, zelený, modrý, žltý a šedý indiánsky náhrdelník.
Požiadavky: Prines červený, zelený, modrý, žltý a šedý indiánsky náhrdelník.

Odmena: 200 skúseností
300 dolárov
???

Waupee: Tu ho máš. Jením zlatý indiánsky náhrdelník. Indiáni ho vyrábajú celé stáročia podľa prastarého návodu odteraz ho stále nos. prinesie ti šťastie.
Odmena: 200 skúseností
300 dolárov

___________________________________________________________________________________________________________________


Pravý Indián

Kojoti
Waupee: Splnil si tri skúšky. Ďalšia skúška prišla neočakávane. Stádo môjho kmeňa napadla svorky kojotov. Napáchali nesmierne škody. Už sa to nemôže opakovať. Vyhľadaj ich v lese kde bývajú a lov ich 10 hodín. Dúfam že to stihneš skôr ako znova zaútočia. Budú pri tebe stáť duchovia indiánskych lovcov. Veľ štiastia.
Požiadavky: Lov kojotov (10 hodín)

Odmena: 350 skúseností
450 dolárov

Waupee: Áá, vidím že si prišiel z lovu. Dúfam že ťa tí kojoti príliš nedoriadil. Ale aj tak, splnil si štvrtú skúšku.
Odmena: 350 skúseností
450 dolárov

___________________________________________________________________________________________________________________

Pravý indián

Mustang
Waupee: Och, takto nemôžeš chodiť! Nemôžeš jazdiť na oslovi. Mušíš si zaobstarať koňa. Pomôžem ti. Prines mi ale jedno sedlo, jedno laso a štyri podkovy . Potom ti dám koňa ktorý spojený s indiánmi od nepamäti. Je to krásne, ušľachtilé a nesmierne divé. Ale neprezradím ti čo to je za zviera.
Požiadavky: 1 sedlo
1 laso
4 podkovy

Odmena: 250 skúseností
350 dolárov
???

Waupee: To zviera je mustang. Chápe čo od neho chce jeho majiteľ. Dobre, stačilo podme jedného z nich chytiť.
Odmena: 250 skúseností
350 dolárov

___________________________________________________________________________________________________________________


Pravý Indián

Vlci, Medvede a Bizóny
Waupee: Indián musí vedieť loviť aj dalšie zvieratá. V horách na severe krajiny žije medved Grizzly. Je to mocné zviera a indiáni ho považujú za boha sily. Každý Indián musí priniesť jednu jeho hlavu a loviť ho 10 hodín.
Na prériách žijú bizóny. Pre nás sú to posvätné zvieratá zosobňujúce boha potravy a hojnosti. Indiáni z neho nič nezahadzujú. Majú výborné mäso, z koží sa robia vigvamy a z rohov krásne sošky. Prines päť ich koží a lov ich 10 hodín
A v tmavých lesoch žijú vlky. Sú to múdre zvieratá zosobňujúce boha múdrosti. Vedia ktoré zvieratá sú choré a ktoré majú napadnúť. Prines mi desať náhrdelníkov z vlčích koží a lov ich 7 hodín.
Požiadavky: 1 trofej
5 bizónia koža
10 náhrdelník z vlčích zubov
Lov bizónov (10 hodín)
Lov vlkov (7 hodín)
Lov medveda grizzly (10 hodín)

Odmena: 500 skúseností
700 dolárov

Waupee: Si úžasný lovec zveri. Ulovil si ich všetkých bez toho aby ťa aspoň jeden zranil. Máš právo byť Indiánom
Odmena: 500 skúseností
700 dolárov

___________________________________________________________________________________________________________________


Pravý Indián

Oblečenie a Čelenka
Waupee: Už si skoro pravý indián. Bohužiaľ do tábora nemôžeš ísť takto oblečený. Potrebuješ riadne oblečenie a čelenku. Tak ťa indiáni medzi seba prijmú. Predtým mi ale musíš priniesť desať havraních pierok, dve bavlny, dve vlny, dvadsať koží, jeden kravský roh, päť balov súkna a dve bizónie kože. Prines mi to a budeš mať oblečenie
Požiadavky: 10 havranie pierka
2 bavlna
2 vlna
20 koža
1 kravský roh
5 balenie súkna
2 bizónia koža

Odmena: 550 skúseností
750 dolárov
???
???

Waupee: Krása. Je to pravé indiánske oblečenie ušité Indiánmi a Indiánska čelenka. Môže sa ti zdať že je malá, ale to iba preto, lebo si sa nezapojil do žiadnej indiánskej vojny.
Odmena: 550 skúseností
750 dolárov
___________________________________________________________________________________________________________________

Pravý Indián

Mokasíny a Zbrane
Waupee: Och, prepáč. Zabudol som ti pripomenúť aby si mi priniesol veci na topánky a zbrane. Ak chceš prísť do tábora bez hanby, tak by si sa mal zbaviť tej smiešnej britvy. Prines mi desať koží, tri drevené dosky, tri bavlny a jednu železnú tyč. Potom dostaneš topánky a zbrane.
Požiadavky: 10 koža
3 drevená doska
3 bavlna
1 železná tyč
???
??? a ???

Odmena: 525 skúseností
725 dolárov
???
??? a ???

Waupee: Topánky sú Mokasíny. Nikto ťa v nich nezačuje, môžeš sa priblížit až do nepriaťelovho tábora. A zbrane sú tiež tvoje. je to Ostrý tomahawk a presný luk stráž si ich. Aha blíži sa sem posol.
Odmena: 525 skúseností
725 dolárov

___________________________________________________________________________________________________________________

Pravý Indián

Pomoc
Waupee: Oh, XXX nejakí zlodeji ukradli ukradli všetky zásoby a iné veci prines mi prosím ťa 10 šuniek, 15 pstruhov, 10 cukru, 12 zväzkov obilia, 5 bobúľ, 10 kukuríc, 9 strukov fazúľ, 20 hovädzích steakov, 10 moriakov, 20 pohárov vody, 5 paradajok, 5 džbánov,
10 hrncov, 3 fajky mieru a 10 udíc. Prosím.
Požiadvky: 10 šuniek, 15 pstruhov, 10 cukru, 12 zväzkov obilia, 5 bobúľ, 10 kukuríc, 9 strukov fazúľ, 20 hovädzích steakov, 10 moriakov, 20 pohárov vody, 5 paradajok, 5 džbánov,
10 hrncov, 3 fajky mieru a 10 udíc.

Odmena: 1500 skúseností
1500 dolárov

Waupee: Zahránil si môj kmeň. Sme ti zaviazaní. Dakujem.
Odmena: 1500 skúseností
1500 dolárov

___________________________________________________________________________________________________________________


( od úrovne 70)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Tajná úloha : Žeby nový šerif?
Podmienky : Splnená séria úloh *Banda Daltonovcov*, lvl. 75, štvrtok 13:00 - 17:00

Barman Henry Walker : Ahoj (meno) ! Aký krásny deň že? Nedáš si niečo? Nie? Tak dobre, hneď som tu mám tu zákazníka.
Podmienky :
...
__________________________________________________________________________

Barman Henry Walker : Pfu! už som tu. Ten zákazník si objednal a nechcel zaplatiť. No chvíľu sme sa hádali ale potom zaplatil. Moment to je on! A má revolver! Och prosím sprav s tím niečo! Hneď! Lebo ma zabije!
Podmienky: Poraz zákazníka.
Och! Dakujem ti. Aha už ide aj Jhon. Počkať to neni Jhon. To je nejaký žart? Kde je Jhon?!
_________________________________________________________________________

Nový šerif: Dobrý deň. Asi som prišiel neskoro. Nebojte sa tohoto si už odvediem... Kde je Jhon? Ten... no ten... akoby som vám to povedal, no proste ide o to že bol prichitený pri vražďe. Čo? Ten že by to nespáchal? Ále veď bol pristihnutý so zbraňou v ruke!
Podmienky: Vypočuj si celý príbeh
No tak už mi veríťe? No dobre. Ja tu ešte ostanem a dám si whisky.
__________________________________________________________________________

Barman Henry Walker: ČOŽE??? TO NENI PRAVDA!!! Och Jhon! Ja, Ja tomu neverím. Moment. Nezatkol náhodou Jhon tých Daltonovcov? Určite v tom majú prsty! Choď to zistíť!!!
Podmienky : Choď za Jhonom do veznice.
Ahá! Ja som to tušil! Ale ten nový šherif už odišiel.
__________________________________________________________________________

Jhon : ...
Podmienky : vypočuj si príbeh
__________________________________________________________________________
Barman Henry Walker : Aha čo som našiel! Tomu šerifovi vypadla jeho hviezda. Choď do veznice zistiť či tento chlapík bol skutočne šerif.
Podmienky :
Odmena : šerifova hviezda
Tak veľa štastia!
__________________________________________________________________________

Miesna veznica : Dobrý deň! Čože? áno rozumiem. Nie toto nieje šerif! to je nejaký podvod.
Podmienky : šerifova hviezda
Nieje to šerif podľa toho čo hovoríte ale môže to byť jeden vezeň čo nám prednedávnom ušiel.
__________________________________________________________________________

Barman Henry Walker : Aha ten šerif je zasa tu! rýchlo ho chyť!
Podmienky : choď za šerifom
Odmena :

__________________________________________________________________________

Novy šerif : čože? to nieje pravda všetko to išlo hladko nebyť teba!
Podmienky : Poraz šerifa
Odmena : Revolver Jasseho Jamesa
Preklínam ťa!
__________________________________________________________________________

Barman Henry Walker : Dobrá práca! Polícia je už na ceste.
Podmienky:
Aha to je Jhon!
 

DeletedUser

Hosť
No a odmena revolver Jesseho ? lol trochu veľká odmena nie ? :D
 

DeletedUser2881

Hosť
o Čerstvá Vianočka
o Barman Henry
o Ahoj -Player-mal som taký nápad že ked sa už pomali blížia Vianoce mal by som upiecť vianočku mohol by si mi stým pomocť? prines 5cukru

o 5cukor
+úloha by bola dostupná od 20 do 24.12.2010


o Záverečný text úlohy:oo dakujem už sa na svet vynie tá nádherná Vianočka samozrejme za tvoju pomoc ti niečo dám tu máš malé potešenie
o Odmena:Krájač vianočky
 

DeletedUser

Hosť
celkom dobré ale krájač vianočky nebol zavedený na slovenský tw ale vyzerá takto keby dakto nevedel
bowie_xmas.png

1-2 utok
2+ vystupovanie lvl 1
 

DeletedUser

Hosť
nwm nebol alni boxer ani ladový nôž a kopu iných vecí
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore