Nápady na nové úlohy

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
:D to by som bol rád aj niektoré medajle tu nie sú a keď tak tak ich zaradiť do nejakých setov lebo kto bvy chcel zbran 1 - 2 útok? aj peste majú lepší útok
fist.png
1-3 poškodenie
 

DeletedUser

Hosť
Tak tu je návrh na jednu úlohu:

Henry: Ahoj XXX,stala sa hrozna vec!Moj brat Stuart sa stratil v lese,hovori sa že v lese je hrozný grizly!!!Bojím sa že,že Stuarta zabil grizly.
Prosím chod sa do lesa pozrieť či nenájdeš Stuarta,keď ho nájdeš budem ti do smrti vďačný!

Po splnený misie:Ahoj XXX,som tak rad že si na živu,a ešte že si našiel Stuarta!Počul som že si zabil toho grizlyho,skoro cele mesto je ti vďačne,ten grizly zabil už hromadu drevorubačov.A čo to máš?Ved to je hrdzavý pepperbox revolver!Už ma svoje roky za sebou,ale možno sa ti ešte zíde!

Požiadavky:Robiť 10 hodín pracu Lov medveďa grizlyho
Odmena:500 skúsenosti a Hrdzavý Pepperbox Revolver
 

DeletedUser

Hosť
Tak tu je návrh na jednu úlohu:

Henry: Ahoj XXX,stala sa hrozna vec!Moj brat Stuart sa stratil v lese,hovori sa že v lese je hrozný grizly!!!Bojím sa že,že Stuarta zabil grizly.
Prosím chod sa do lesa pozrieť či nenájdeš Stuarta,keď ho nájdeš budem ti do smrti vďačný!

Po splnený misie:Ahoj XXX,som tak rad že si na živu,a ešte že si našiel Stuarta!Počul som že si zabil toho grizlyho,skoro cele mesto je ti vďačne,ten grizly zabil už hromadu drevorubačov.A čo to máš?Ved to je hrdzavý pepperbox revolver!Už ma svoje roky za sebou,ale možno sa ti ešte zíde!

Požiadavky:Robiť 10 hodín pracu Lov medveďa grizlyho
Odmena:500 skúsenosti a Hrdzavý Pepperbox Revolver

pekne ale by som dal na konci : henry: aha a nasiel som svoj stary Pepperbox Revolver .Mozno sa ti bude hodit.:)
 

DeletedUser2929

Hosť
Steve Black + Stará mačeta

Názov série: Steve Black
Požiadavky: Úroveň 36
Úlohy

Zoznámenie
Barman Henry Walker: Ahoj, ...Lukhas... (hráčovo meno - ďalej ...Lukhas...)! Už som Ti hovoril o svojom bratrancovi ? Nie? Tak Ti ho krátko predstavím: Volá sa Steve Black. Je to mohutný chlap, s veľkým sebavedomím a je veľmi bohatý. Je veľmi charizmatický a veľa ľudí vrátane Indiánov ľahko prehovorí... Viac Ti povie on sám! Pravdepodobne bude niekde na juhozápade. Ale prines mu nejaké peniaze, bude rád.

Cieľ: Zoznám sa s Henryho bratrancom
Potrebuješ: 100 $
Odmena: 60 bodov skúseností

Záver: Steve Black: Ahoj! Hery mi poslal list že prídeš. Vraj nemáš čo robiť a mám Ti zohnať prácu... Neboj sa, budeš ju mať


Nová vila
Steve Black: Henry Ti hovoril o mojom bohatstve? On Ti musel povedať veľa! Dôležité je, že potrebujem postaviť vilu. Starú mi niekto podpálil. Keď ho dostanem... Potom Ti možno dám nejaké peniaze.

Cieľ: Postav vilu pre Steva Blacka
Potrebuješ: Stavať vilu (10 hodín)
Odmena: 150 $

Záver: Steve Black: Počul som od ostatných, že takú usilovnosť ešte nevideli. Tá vila je perfektná! Tu máš malú odmenu


Zásoby pre vilu
Steve Black: Ahoj! Pamätáš si na vilu čo si mi postavil? Ešte raz ťa chválim! Bude treba dodať vile múku. Najprv potrebujeme obilie. Keď budeš mať 5 zväzkov príď a ja ti poviem čo ďalej.

Cieľ: Zozbieraj nejaké obilie
Potrebuješ: Zväzok obilia 0/5
Odmena: 80 skúseností

Záver: Steve Black: Obilie je ešte čerstvé! Vynikajúco, ale netreba sa tešiť predčasne, ešte máme prácu


Na čom budeme mlieť obilie?
Steve Black: Tak, obilie máme. Teraz by sa ho zišlo pomlieť ale nemám mlyn! Treba postaviť nový mlyn! To potom ešte zvýši moje príjmi a možno aj Tvoje!

Cieľ: Postav veterný mlyn
Potrebuješ: Stavba veterného mlynu (8 hodín)
Odmena: 300 $

Záver: Steve Black: Vravíš, že mlyn je hotový? Ako si to stihol? No to je jedno... Tu máš odmenu!


Mlieť, mlieť a mlieť
Steve Black: Mlyn je hotový, obilie máme, treba zomlieť obylie. Budeme potrebovať múku. Ja si potrebujem ešte niečo vybaviť s Henrym... Mohol by si zomlieť obilie? Ďakujem!

Cieľ: Zomeľ obilie
Potrebuješ: Múka 0/10
Odmena: ? (
11811635.jpg
)

Záver: Steve Black: Henry mi povedal, že ti mám dať túto mačetu. Vraj ti to objasní neskôr a nemáš ju stratiť - má zaujímavú minulosť


Prepraviť... Ale na čom?
Steve Black: Už máme skoro všetko hotové... Teraz treba tú múku dostať do vily. Potrenujeme ešte železnicu! Od mlynu k vile. Bude užitočná nielen teraz ale aj v budúcnosti. Pomôžeš mi?

Cieľ: Pokladaj koľajnice
Potrebuješ: Pokladanie koľajníc (5 hodín)
Odmena: 250 $

Záver: Steve Black: Vynikajúco. Keď som ťa videl, povedal som si že pre teba musím niečo spraviť. Tu máš 250 $.

Konečne!
Steve Black: Všetko je pripravené? Konečne môžeme vyraziť! Henry mal pravdu keď mi vravel, že na začiatku Ťa budem asi podceňovať ale potom si ťa obľúbim. Presne to sa stalo! Prepáč, že som Ťa zo začiatku podceňoval. Viem, že som to nedal veľmi na sebe vedieť ale je to tak...

Cieľ: Dokonči túto úlohu
Potrebuješ: -
Odmena: 1000 $,
25603778.jpg


Záver: Steve Black: Nikdy na Teba nezabudnem. Na pamiatku Ti dám jedného z mojich drahých koní...


_________________________________________________________________


Toto je iba taký dodatok, viac mi záleží na tej prvej :)
Názov série: Stará mačeta (tajná séria úloh)
Požiadavky: Splnená séria úloh Steve Black, Nedeľa 19:00-19:30, nasadená Whiskey alebo Tequilla
Úlohy


Zakončenie týždňa
Steve Black: ...Lukhas...! Som taký rád, že ťa vidím! Môj starý priateľ! Povedal som si, že pôjedm pozrieť svojho bratranca Henryho, ale teba som nečakal. Pozrime sa, ty máš alkohol? Poďme si trochu vypiť! Porozprávame sa...

Cieľ: Vypi si so Stevem
Potrebuješ: Whiskey 1/1 / Tequila 1/1
Odmena: 20 skúseností

Záver: Steve Black (poloopitý): Hej, Henry! Nalej nám ešte na môj účet... Niečo ti poviem, kamarát. Pamätáš sa ešte na tú starú mačetu čo ti pomne poslal Henry? Máš ju tu? Výborne! Pamätáš, ako som ti vravel že má zaujímavú históriu? Niečo o tom viem...

Spomínanie
Steve Black: Je to už dávno, aj niekoľko rokov, čo boli všade vyvešané plagáty. Nejakému boháčovi ukradli mačetu a sťažoval sa, že patrila ešte jeho predkom a ponúkal zaňu pekný balík. Mačeta sa stratila a nikto nevedel kde je... Teraz bude ten chlap mať okolo 60 rokov a farmárčiť u seba na východe - tam vždy pozerá na lode... Možno ešte pár plagátov zostalo! Skús niečo pozbierať...

Cieľ: Pozbieraj 15 plagátov
Potrebuješ: 0/15 plagáty
Odmena: 150 skúseností

Záver: Ach, ...Lukhas...! Ty naozaj nevieš čítať alebo čo?! Veď ani na jednom z tých plagátov nie je nič, čo mi hľadáme! Počkaj... Á, tu je to... Jim Nat, áno to je to meno! Vidíš, 30 000 $ ! A už sa dostávame k podstate veci... Henry mi vtedy trochu naznačil, žeby tieto dve veci mohli trochu súvisieť. To ale najlepšie zistíš, ak sa vyberieš za tým Jimom Natom!

Zaujímavé stretnutie

Jim Nat: Ahoj, ...Lukhas...! Veľa som o tebe počul. Čo ťa sem privádza? Ahá, tá mačeta. Áno, je to už 6 rokov čo mi ju tí zlodeji ukradli. Patrila ešte môjmu pra-pra-pra-pra-praotcovi! A odrazu bola preč. Hľadal som všade kde sa dalo, ale akoby sa prepadla pod zem... Čo to vravíš? Niečo máš? Ukáž, pozriem sa na to. Táto mačeta vyzerá zaujímavo. Áno, môže to byť ona! Ale potrebujem ju trochu očistiť, ak si chcem byť istý... Nemáš vodu a elixír?

Cieľ: Dones Jimovi 2 elixíry a 6 pohárov vody aby mohol pracovať s mačetou
Požiadavky: Hrdzavá mačeta 1/1, Elixír 0/2, Pohár vody 0/6
Odmena: 500 skúseností

Záver: Jim Nat: Ták ešte tu trochu očistiť a je to! Áno, naozaj je to ona! Nevieš si predstaviť, aký som ti vďačný! Dám ti zaňu tých 30 000 $, čo som vtedy sľuboval...

Rozhodnutie (možnosť 1)
Rozlúštenie záhady

Jim Nat: Ešte raz ti ďakujem! Tu máš sľúbených 30 000 $

Cieľ: Vypočuj si Jima
Potrebuješ: -
Odmena: 30 000 $

Záver: Jim Nat: Budem ti navždy zaviazaný... Ak by si náhodou niečo potreboval, zastav sa u mňa. Budeš vítaný

Rozhodnutie (možnosť 2)
Ťažký duel

Jim Nat: Čo to vravíš? Ty chceš tú mačetu? Nikdy ti ju nedám! Nechcem ju stratiť druhý kráť! Nestačia ti peniaze?! Dostaneš ju iba cez moju mŕtvolu!

Cieľ: Pošli Jima Nata do bezvedomia
Požiadavky: Jim Nat v bezvedomí 0/1
Odmena: ? (
natovamaeta.jpg
)

Záver: Toto si nemal robiť! Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Gŕŕŕŕŕ...


Galéria


henrywalker.jpg
Henry Walker​

jimnat.jpg

schopnostijimanata.jpg

Jim Nat a jeho duelové schopnosti

steveblack.jpg
Steve Black​
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
no neviem tie texty to všetko je ako okpírované ako keby to už innogames spracovalo a ty si to teraz skopíroval....
ale ak štvoje myšlienky tak je to good ale aby si vyhral natanovu mačatu alebo dostal 30 000$ je to moc lahké
 

DeletedUser2929

Hosť
no neviem tie texty to všetko je ako okpírované ako keby to už innogames spracovalo a ty si to teraz skopíroval....
ale ak štvoje myšlienky tak je to good ale aby si vyhral natanovu mačatu alebo dostal 30 000$ je to moc lahké

Ako som písal, viac by mi záležalo na tej prvej sérii... Tá druhá je len taký dodatok
 

DeletedUser

Hosť
Lukhas,proste perfektne!!!Ja som to s takym zaujatim cital,len je taky mali problem,uloha na natovu macetu uz je,ale dobre si to spravil,idem aj ja daco skusit :)
 

DeletedUser3416

Hosť
Sorry, ale akože 30 000 $ + Natova mačeta je veľa na také ľahké úlohy nemyslíš ?
 

DeletedUser2929

Hosť
Ale to je rozhodnutie! Buď alebo! Však buď dostanete 30 000 $ alebo Natovu mačetu... To si máte vybrať ;)
Ale ďakujem za chválu :)
 

DeletedUser

Hosť
ja by som bral 30 OOO$ už mám belle starsin deringer..
a ako som už hovoril moc lahučké požiadavky
uprav to a podla mna by to mohlo íst do hry
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore