• Deň mŕtvych 2019

Poďte s nami osláviť mexický sviatok Deň mŕtvych, zbierajte chryzantémy a získajte pekné nové súpravy!
    Podrobnosti o hernej udalosti si môžete prečítať tuto!
  • Súťaže v novom svete Iowa

Zapojte sa do súťaží v rôznych kategóriách v novom svete Iowa a vyhrajte zlaté nuggety!
    Súťaže nájdete tuto!

Nápady na skripty

Do tejto témy môžete dávať návrhy na skripty, alebo preposlať odkaz na váš návrh do hry...

Drvivá väčšina nápadov sa do hry nedostane, no pri tom by sa to dalo zrealizovať pár riadkami kódu,
kľudne sem dajte odkazy aj na nejaké zaujímavé, staršie návrhy, čo sa do hry nedostali,
snáď si to tu všimne niekto, kto robí skripty, alebo ja.

Netýka sa to návrhov typu šatník, schopnosti, predmety, boj o pevnosť, tombstone, bonusy tried charakterov, atď.
Všetko čo by nejako ovplyvnilo herný systém by sa nedalo zmeniť bez admin prístupu na InnoGames server.

rovnaká téma na cz fóre https://forum.the-west.cz/index.php?threads/nápady-na-skripty.31159/

/wishlist

Naposledy upravené :
Predaj vecí na trh, by mohol byť vysvietený rovnako, ako je to pri predaji cestujúcemu obchodníkovi, teda tie veci ktoré sa predať nedajú by nesvietili lebo veľa krát klikám na veci, ktoré sa predať nedajú.

inv.jpg

Keď dokončím nejaké skripty, čo mám rozrobené, tak sa na to pozriem...
Dá sa to spraviť, asi urobím aj skript na inventár v jednom okne, tam by som to potom zakomponoval...
Zatiaľ len taký malý "hack", čo skryje na trhu veci nepredajné u obchodníka, nevýhoda je že to nefunguje na veci čo sa nedajú predať na trhu, ale len u obchodníka.
JavaScript:
javascript:MarketWindow.open = eval(MarketWindow.open.toSource().replace("Inventory.open(MarketWindow.window", 'Inventory.open({id:"new_item_shop"}')), MarketWindow.open(), void 0
Ťažko sa to hľadá v dlhom kóde hry, nerád modifikujem priamo herné funkcie, lebo keď to v ďalšom update prepíšu, tak to prestane fungovať úplne, preto si asi napíšem vlastné API rozhranie na inventár a celkovo napíšem HTML nového okna, čo bude (takmer) úplne nezávislé od updatov hry, neoplatí sa modifikovať to staré okno, jak to väčšina skriptov robí...

Naposledy upravené :
Ešte to nemám hotové, lebo robím popri tom skript na skiny a tam bude okno zo všetkými dostupnými vecami v hre, preto to dám von naraz keď to budem mať všetko hotové...
Pri každom predmete sa zobrazí id a priemerný dmg zbrane...

Doplnil som prvý post, dal som tam zoznam nápadov, aj z cz fóra, keď dokončím tie veci, čo mám teraz rozrobené a budem mať čas, tak budem robiť postupne veci z toho zoznamu, čo sa mi budú pozdávať. :)