Na čo sa mám zamerať ako duelant?

co mam byt ako strelny duelant??


  • Celkový počet hlasujúcich
    123

DeletedUser

Hosť
neviem co mam byt chcem byt strelny duelant zameriavany na strielanie zrucnost a ostatne duelove schopnosti Vojak alebo Duelant??
 

DeletedUser

Hosť
mne je to celkom jedno lebo duelant ma dobre veci v ulohach a bonus aj pri boji aj ta rychlost to je super ale na vojakovy je super tie zbrane lvl 3 ze mozes tu zbran skôr ale aj ta taktika :)
 

DeletedUser

Hosť
Ja by osm bol duelant :D A keď je to na tebe :pif paf:pánko
 

DeletedUser

Hosť
Duelant neni az taka zla postava ako tu niektory pisete (nemyslim zrovna v tejto teme). To ze nema az take vyhody ako vojak vynahradza lahsimy ulohami a vela dobrymi bonusovymi predmetmy (hrot sipu, ta brokovnica, topanky). A ani tie bonusy niesu zle. napr ta rychlejsia motivacia je super, a pre toho kto vela dueluje je najlepsia vyhoda (aspon podla mna). Inak je smutne ze v prvej stovke uz vela duelantov neni, vetsina ludi si dala radsej vojaka).
 

DeletedUser5060

Hosť
duelant ma v q aj zbrane na dialku ja keby ze som strelny 100% duelant a vojak na blizko lebo ma aj bonus v HP co je v sile a v sile je aj sila uderu :)
 

DeletedUser

Hosť
ale coby duelant je fakt postava s najslabsimi bonusmi ... rychlost 10% a vacsi penazny zisk z duelov je na smiech ... akurat ta motivacia je slusny bonus :)

vojak ma bonus do taktiky,zdravie a moze mat skorej zbrane ... podla mna je postava duelanta dost slaba a mal by jej byt pridany nejaky bonus alebo vojakovy zobrat bonus do tatkiky lebo takto neni hra vyvazena

staci sa pozriet pri boji o pevnost kolko ludi stoji pri vezi vojakov a kolko stoji pri vezi duelantov :) ... pretoze za duelanta nema cenu hrat :)

ja osobne by som uvital keby ma duelant nejaky bonus do vystupovania alebo inej duelovej schopnosti (presnost alebo uhybanie) ... ale samozrejme ze nie 50% ako je to pri taktike pretoze ta sa da vyuzit len pri obrane ... duelantovy by stacilo takych 20% maximalne :pif paf
 

DeletedUser

Hosť
Souhlas. Když si to tak vezmeme, tak duelant nemá žádnou pořádnou výhodu. 10% více peněz z duelu se ani nepostřehne, to je směšný, o 10% rychlosti ani nemluvě. A těch 20% rychlejší růst motivace je místo 10 za den 12, takže můžeme denně udělat o jeden duel víc než ostatní. :grrr:
 

DeletedUser5060

Hosť
podla mna to je rovnake , napr na lvl 30-31 nwm jaky uz ma na Q vrhacie noze 2-66dmg to je celkom slusne, vojak ma len trubku :D takze na zbrane a na dialku si myslim 10000%duelant.
 

DeletedUser

Hosť
presna predovka je lepsia nez vrhacie noze a mozes ju mat na 28 lvl a vojak na 25 ... viem co hovorim,hram za duelanta na cz9 a presna predovka je ovela lepsie ako vrhacie noze ;)
 

DeletedUser

Hosť
Duelant je lepši preto-Ma lepšie odmeny v úlohách ako vojak,napr.skrátená brokovnica,vrhacie nože a perfektne oblečenie na dueli.Dostava v dueli o 10 percent viac peňazí,rýchlosť na mape a motivácia v dueloch sa zrýchľuje o 20 percent. Vojak ma lepšie len to že ma náskok zo zbraňami o 3 úrovne,ale všetky body schopnosti dávať do taktiky sa vôbec neoplatí. :ahaok:
 

DeletedUser

Hosť
a naco su ti dobre tie bonusy pre duelanta ? ... ach jaj lama ,nechce sa mi tu uz zase vypisovat preco je duelant nevyhodna postava :ehmehm:
 
Hore