Na čo sa mám zamerať ako duelant?

co mam byt ako strelny duelant??


  • Celkový počet hlasujúcich
    123

DeletedUser3247

Hosť
páči sa mi ako všetci vravia aká je duelant lama a potom keď v boji dostanú od neho critical vyplakávajú ako mohli dať duelantom takú výhodu...
 

DeletedUser

Hosť
a naco su ti dobre tie bonusy pre duelanta ? ... ach jaj lama ,nechce sa mi tu uz zase vypisovat preco je duelant nevyhodna postava :ehmehm:

není to vôbec nevýhodná postava,môžem povedať že nevýhodná postava je aj dobrodruh alebo stavbár,ale každá postava je v niečom dobra,keby bol duelant nevýhodná postava tak by si takú postavu nik do nevybral. A ešte precízna predovka není lepšia ako vrhacie nože!
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Rozobrate na drobne:
Vojak sa oplati viac ako bojovnik do pevnosti a ako secny...Preco ako secny?Pretoze dostava zivoty a ak nejdete cez odpor tak aj taktiku. Do pevnosti hlavne kvoli HP a bonusu z vodcovstva...Vojak ma lakave predmety,napr. trubka s ktorou sa da dostat k prepadavaniu dostavnikov o par lvl skor ako normalne ,ale zasa je makacka dostat sa k nej.Je problem ist cisto cez charizmu alebo silu lebo pri charizme nesplnite ulohy kvoli slabym duelom a pri sile sa nedostanete k niektorym pracam...
Osobne zastavam nazor strelneho vojaka so slusnou taktikou :)
+ Bonusy
+ Pekne veci z questov
+ Vodcovstvo v pevnosti
- Hlupa vez v pevnosti,vojaci takmer stale idu prvy
- Tazke ulohy
- Nikto vas nenapadne ,ani ten koho by ste rozsekali
- Musite pri ulohach vela cestovat
Duelant:
Duelant je dobra postava ,ma pekne veci z uloh...Ci uz sip (neviem ci je lepsi duelovy nahrdelnik) alebo snurovacie topanky,ci brokadu
Ziskava celkom lahko schopnosti z uloh...Ulohy nie su vobec tazke ,urobite ich kombinaciou zrucnost a charizma skor ako vojenske...
+ Lahke ulohy
+ Vela predmetov
+ Motivacia
+ Kritikaly
+ Napadnu vas a mozte aj vyhrat :)
- Tie dve bonusy su trosku od veci
 

DeletedUser

Hosť
Poviem to takto duelant je dobrý iba na dueli má síce lepšie veci z úloh ale inak nič voja je dobrý do bojov o pevnosť a môže byť z neho aj slušní duelant :)
 

DeletedUser2518

Hosť
Môj názor je:
Pokiaľ chceš charakter duelanta, jedine chladná zbraň a ísť cez odpor. Inak nemáš šancu ísť proti najlepším vojakom, hlavne nie vo vyšších leveloch. A aj tak nikdy nebudeš taký dobrý ako vojak.
Čiže pokiaľ chcem patriť medzi najlepších duelantov, musím si vybrať charakter vojaka.

Toto všetko platí pre duely.

Pokiaľ ide o pevnosť, aj tam mi vychádza lepšie vojak.
Jednak má vždy viac zdravia ako ostatné postavy. Dáva bonusy do vodcovstva aj okolostojacim spoluhráčom, čím je pri správnom použití veľmi užitočný.
Duelantov kritický zásah je síce pekná vec, ale priznajme si, koľko takých zásahov urobíš počas jedného boja?
A takto by sa dalo pokračovať ďalej...
 

DeletedUser5060

Hosť
ja som s predovkou dal max 60poskodenie a s nozmi cez 120
 

DeletedUser3258

Hosť
ale coby duelant je fakt postava s najslabsimi bonusmi ... rychlost 10% a vacsi penazny zisk z duelov je na smiech ... akurat ta motivacia je slusny bonus :)

vojak ma bonus do taktiky,zdravie a moze mat skorej zbrane ... podla mna je postava duelanta dost slaba a mal by jej byt pridany nejaky bonus alebo vojakovy zobrat bonus do tatkiky lebo takto neni hra vyvazena

staci sa pozriet pri boji o pevnost kolko ludi stoji pri vezi vojakov a kolko stoji pri vezi duelantov :) ... pretoze za duelanta nema cenu hrat :)

ja osobne by som uvital keby ma duelant nejaky bonus do vystupovania alebo inej duelovej schopnosti (presnost alebo uhybanie) ... ale samozrejme ze nie 50% ako je to pri taktike pretoze ta sa da vyuzit len pri obrane ... duelantovy by stacilo takych 20% maximalne :pif paf

no malo by byt nieco ako ze sa v niakom okruhu nemusis presuvat k obeti
 

DeletedUser

Hosť
no tak by sa nic neodstranovalo ale pridalo duelantovy no :)
 

DeletedUser

Hosť
ked teraz rozmíšlam možno fakt je lepší vojak:Vojak Severu
 

DeletedUser

Hosť
Duelant je po novom update lepší, ak máte aspoň 2 kamarátov ako mám ja na S1, ktorí sú tiež duelanti, tak ste prakticky neporaziteľní ak ste zohratí :) Len treba vedieť uvažovať, to, že sa nedá ísť proti taktikom tiež nie je pravda, nech si zvyšujú taktiku koľko chcú aj s premko, platí to, že ak ste viacerí, ani niekto kto takto "zneužíva" svoj charakter, nemá šancu
 

DeletedUser

Hosť
Ejha, to som si az teraz vsimol ze duelant ma novy bonus, ale predsa len mohol mat bonus k vystupovaniu pocas duelu, ako to raz bolo navrhovane, namiesto toho co am teraz
 

DeletedUser

Hosť
to jo... ale aj toto je riadne dobre... prides k mestu a napriklad ja pracovnik musim chodit k jednemu 3 minuty, potom 5 k dalsiemu, 2 k dalsiemu a tak dokolecka... a tak len stojis na mieste a strielas a rubes :D keby som teraz zacal hrat nejaky server idem za duelanta....
 

DeletedUser

Hosť
Len tak pre zaujímavosť, pozrite si bonusy duelanta s prémiom, ak ste aspoň dvaja-traja, respektíve ak stihnete ujsť 15 minúť ďaleko do mesta predtým ako vás vyzve protivník na odplatu, tak je to stále paráda :)

[SPOIL]
bonusy.png
[/SPOIL]
 
Hore