Na aký svet sa presuniete?

Na ktorý svet sa presuniete?

  • Svet 1

    Hlasy: 29 61,7%
  • Arizona

    Hlasy: 18 38,3%

  • Celkový počet hlasujúcich
    47

DeletedUser

Hosť
Zaujímalo by ma, a možno aj vás, na aký svet sa presunie viac ľudí. Tak hlasujte :)
 

DeletedUser4451

Hosť
Mal si nechat viacnasobny vyber alebo pridat moznost Aj aj, niektorí presuvaju viac postav (resp. 2 postavy) zo straych svetov na oba - teda aj na ari aj na s1
 

DeletedUser

Hosť
No to ma nenapadlo, pretože mi išlo hlavne o to kto aký svet uprednostňuje, mnohým to pomôže pri výbere.
 

DeletedUser4451

Hosť
Podla mna kedze sa jedna o dva rozlisne svety v uplne vserkom a najma s velkym casovym rodzielom spustenia medzi oboma svetami, tak by si mal kazdy vybrat kde chce hrat a nemal by sa nechat uniest ostatnymi
 

DeletedUser

Hosť
Odporúčam ísť na Arizonu, som tu ani nie pol dňa a je tu obrovská aktivita aj cez deň a to som zvedavý ako to bude neskôr (aj keď asi nie dnes - piatok :D).

Naozaj som prekvapený a teším sa na boje tu, fakt príjemní ľudia a vyzeraju byť skúsení a čo sa vravelo o kupovaní schopností tak to tu platí pre nejakých pár duelantov u ostatných to vidieť nie je,
takže ak si bojovník a bavia ťa boje určite príď sem nech naplníme tie veľké pevnosti každý deň!
 

DeletedUser

Hosť
Môžem potvrdiť, na Arizone boje každý deň, duely tiež. Veľká aktivita.
 

DeletedUser

Hosť
Uboho, keď má jedna ali všetko, ako to tam asi vyzerá a kto má motiváciu bojovať?
 

DeletedUser

Hosť
Tak máte dve možnosti kam ísť hrať, buď svet 1 alebo Arizona, pričom ani na jednom svete to nebude ideálne, ale ak sa presunie dosť hráčov, nie je problém, aby sa vytvorila nová aliancia, ktorá by vniesla čerstvý vietor do bojov.
 

DeletedUser

Hosť
Nebojte sa,aj vacsina ludi zo sveta 4,aj bojovnici aj duelanti ide podporit a ozivit svet 1 !!!
 

DeletedUser

Hosť
ALIANCIA RoTW ZO SVETA 4 A AJ LEGENDY (čo s nich ostalo) IDEME NA S 1
ASPOŇ VÄČŠINA Z NÁS (je to zatiaľ len hrubý odhad ničím nepodložený iba anketou a osobným kontaktom s hráčmi):ocikru:
 
Hore