Na aký svet sa presuniete?

Na ktorý svet sa presuniete?

  • Svet 1

    Hlasy: 29 61,7%
  • Arizona

    Hlasy: 18 38,3%

  • Celkový počet hlasujúcich
    47

DeletedUser5507

Hosť
podla toho co som pocul takmer cela alinacia "Udolie Strelcov" a zopar hracov z aliancie "Eldres" idu na svet 1 takze tam oziju boje :)
 

DeletedUser4451

Hosť
Trápne reči
Na Arizonu sa neoplatí ísť bojovať, nedostanete sa pri ich hp do boja
Skutočnosť
O malú pevnosť tam bojuje cca 25 hráčov pod 3000 hp

Trápne reči
Na Arizonu sa neoplatí ísť bojovať, nuggeťákov nepredbehnete
Skutočnosť
Včera dal top dmg v boji útočník (nie duelant - vojak) s úrovňou 93 bez jedinej kúpenej schopnosti či vlastnosti a bez bajonetu (a pod. kravín)

Trápne reči
Na Arizonu sa neoplatí ísť bojovať, sú tam nekvalitné boje
Skutočnosť
Včera sa strielalo 55 kôl vkuse a strana ktorá prehrala mala na konci aj tak 8 živých


Ešte na ktoré vaše kydanice som zabudol?
Keď príde ešte aspoň 50+ hráčov tak bude každý deň plný boj o veľkú (počet je len hrubý odhad)
 

DeletedUser5507

Hosť
ja som asi spravil velku chybu ze som isiel na sk1 .... :D ale co uz narobim mal som ist na Ariznu skoda ze sa to neda vrátit spet hned by som isiel na Arizonu ...
 

DeletedUser4451

Hosť
Tu ani nejde o to ze propagujem Arizonu, zcasti ano, samozrejme tam chcem aktivnych ludi tak ako som tam migroval ja, nechcel som ani zoslabit s1, jediny svet ktory som chcel zoslabit je moj byvaly s5, coz vyslo aj vlastnej bez mojej pomoci, kedze na s5 sa migrovat neda (iba z neho von).

Chcel som len vyjadrit nesuhlas s "pomluvami" Arizony a to bez toho aby som tam hral alebo kupoval si schopnosti a podobne blaboly ktore boli na ucet Ari poslane.
 

DeletedUser3733

Hosť
Nemôžem posúdiť aká arizona je, nebol som tam a ani som tam nikdy neplánoval ísť, na SK1 som začal, na SK1 som a na SK1 skončím,
som v meste ktoré nikdy neopustím, hlavne kvôli hráčom ktorí sa tu za ten čas zišli
EL PASO POWER
:--)​
 

DeletedUser

Hosť
Neviem prečo sa všetci trepú na sk1... vysvetlíte mi to? :huh1:

:howgh:
 

DeletedUser

Hosť
no, ako to vyzerá na s1 po novom? oplatí sa mi tam prehodiť postavu z s2, alebo mám ešte počkať? :)
 

DeletedUser

Hosť
Myslím že momentálne najlepší svet - Arizona.
Aj to tak ostane. Našla sa tam skvelá komunita..




:howgh:
 

DeletedUser7176

Hosť
Ja sa nepresuniem nikde, hrám aj na svete 1 aj na svete Arizona :--)
 

DeletedUser5708

Hosť
Angelf1re škoda že si nezostal na sk 1, konečne by som ťa spoznal :)
 
Hore