nachadzanie

DeletedUser

Hosť
viem ze som sa to uz pytal ale mam bratranca a on my zavidi abo co a schopnosti na weste ma rozdelene presne tak jak ja a obydvaja mozme vykradane hrobov a obidvaja mame pracovne body 44 a on nachadza veci kazdy den a ja asi raz za mesiac:grrr: nechapem tomu pomozte my a prosim nezablokujte tuto temu
 

DeletedUser

Hosť
to nieje že raz pracuješ ahned dostaneš vec ale skús sa pomodliť

PS: proste má tvoj kamoš väčšie štastie to nieje chyba a nemáš náhodov nulovú motiváciu lebo ak hej tak tú prácu nerob pokím sa ti nedoplní
 

DeletedUser

Hosť
Je to iba o šťastí :) a osobné a rodinné problémy si riešne doma :)
/Edit/: skús sa ho opýtať, či nemá prémium ;)
 

DeletedUser

Hosť
ok budem len som chcel vysvetlit ze vsetko ma take ako ja a on nachadza lepsie a viac veci

a este nieco na fore sa povrava ze modlenie nic neprinasa
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
máš double post a prináša medaile aked sa modlíš len raz za čas pomôže to ver mi
 

DeletedUser

Hosť
1krát lebo keby si sa modlil stále je to fakt len strata času
 

DeletedUser

Hosť
Nikto nevie, či to pomáha, škodí, uberá čas alebo či je to tam na okrasu... tak ako ti môže niekto povedať, koľko krát sa máš pomodliť?
 

DeletedUser

Hosť
no zase ja sa každý deň modlím 1krát a mám šerbel ,vychádzkovú palicu ,taktiež som našiel ostrú mačetu a mnoho dalších ale určite tam nieje na okrasu

PS:vidám o tom reportáž v novinách
 

DeletedUser

Hosť
no zase ja sa každý deň modlím 1krát a mám šerbel ,vychádzkovú palicu ,taktiež som našiel ostrú mačetu a mnoho dalších ale určite tam nieje na okrasu

PS:vidám o tom reportáž v novinách

Ja mám tiež nočník a podobné veci pritom som sa nikdy nemodlil :xmas6
 

DeletedUser

Hosť
počul som , že ked sa pomodlíte presne o 00:00 dostanete tajnú úlohu :) tak dnes to skúsim a uvidíme...
 

DeletedUser

Hosť
Etox, potom napis, ci naozaj bola tajna uloha, coz pochybujem :D
 
Hore